پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Agios Nikolaos in Greece

Agios Nikolaos in Greece

نام های دیگر : Agios Nikolaos , Ayios Nikolaos , �gios Nik�laos , �yios Nik�laos ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه شهر اگیوس نیکولاوس

شهر اگیوس نیکولاوس یکی از شهرهای ریویرا شمالی بخش استان لاسیتچن در یونان است.شماره شبا بانک ملل این شهر دارای یک تاریخ باستانی و فرهنگ غنی است. نام اگیوس نیکولاوس از نام قدیس نیکولاوس، پادشاه های ناپل و پاترش کیو در ایتالیا و مقدس کاتولیک گرفته شده است.

در گذشته، اگیوس نیکولاوس یکی از مهمترین شهرهای فرار از تورک ها بود و نقش مهمی را در حمایت از جنبش استقلال یونان ایفا نمود.تبدیل کارت به شبا بانک ملل این شهر در طی سالیان دراز، دیدگاه کلی تا کنون به عنوان یکی از مراکز گردشگری پر رونق و محبوب در منطقه به عنوان یک مقصد آب و هوای معتدل و فضای طبیعی زیبا و فرصت های بسیار آموزشی و تفریحی شناخته می شود.

اقتصاد اگیوس نیکولاوس

اقتصاد شهر اگیوس نیکولاوس بر پایه گردشگری و خدمات مستقر می باشد.تبدیل کارت به حساب بانک ملل این شهر دارای تعداد بسیار زیادی هتل، رستوران و فروشگاه برای خدمات گردشگری است. برخی از فعالیت های اقتصادی اصلی شهر شامل توریسم دریایی، تجارت، صنعت، کشاورزی و صنایع دستی است. این شهر نیز در حوزه تولید محصولات زیادی متمرکز است مانند زیتون، آناناس، مرکبات و محصولات باغی دیگر.

تاریخچه بانکداری در اگیوس نیکولاوس

صنعت بانکداری نقش مهمی در اقتصاد اگیوس نیکولاوس ایفا می کند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملل بانک ها و موسسات مالی این شهر بیشترین خدمات مالی را عقبه مسافرتی، سکه طلا و آمریکا ارائه می دهند.

به طور کلی، محل سکونت ثابت متخصصان این شهر از بانکهای بین المللی و ملی به ترتیب درجه بندی شده در زمینههای اصلی شهر ثابت و متنوع عمل اقتصادی و ارزی داشته است.تبدیل شبا به حساب بانک ملل یکی از بانکهای مهم در این شهر بانک gtp بود که در سال 1963 تاسیس شد و خدمات مختلفی از جمله وام های تجاری، کارت اعتباری و حساب بانکی ارائه می دهد.

اگیوس نیکولاوس همچنین دارای شعب بانکهای بین المللی معتبری است که خدمات بانکی حرفه ای را ارائه می دهند. این بانکها شامل راک بانک، سوسیته ژنراله، رویال بانک اسکاتلند و بانک استاندارد چارترد است.

بانک راک

بانک راک یکی از بانکهای بین المللی مدنظر بیشتر مسافرانی است که به شرق اروپا سفر میکنند.این بانک در سطح جهانی حضور فعالی دارد و خدمات بانکی شامل حساب های جاری، کارت اعتباری، وام ها و خدمات بانکی برحسب نیاز مشتریان را ارائه می دهد.

بانک سوسیته ژنراله

بانک سوسیته ژنراله یک بانک فرانسوی است که خدمات بانکی و مالی متنوعی را ارائه می دهد. این بانک شعبه در اغلب کشورهای جهان دارد و خدمات منحصر به فردی را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد. بانک سوسیته ژنراله با ارائه کارت های جاری و سرمایه گذاری در بازار بورس ارزهای بین الملی و خدمات بانکی عالی خود به مشتریان می تواند رقبای زیادی را برای دیگر بانک ها شکست دهد.

رویال بانک اسکاتلند

رویال بانک اسکاتلند یکی از بزرگترین و قابل اعتمادترین بانک های بریتانیا و سراسر جهان است. این بانک خدمات مالی و بانکی متنوعی را برای مشتریان خود ارائه می دهد از جمله خدمات وام، میزوداری و حساب بانکی بین المللی. این بانک همچنین توانایی ارائه خدمات خارج از کشور را نیز دارد.

بانک استاندارد چارترد

بانک استاندارد چارترد به عنوان یکی از بانکهای برتر دنیاهمه انجام عملیات مالی را در کشورهای یونان ارزاوچند کشور دیگر را پشتیبانی می کند . شعب این بانک در تمامی نقاط شهر مرکز بزرگ