پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Vasylivka in Ukraine

Vasylivka in Ukraine

نام های دیگر : Vaisal , Vajsal , Vasilevka , Vasilivka , Vassylivka , Wassyliwka , wa xi li fu ka , wsylywka , , , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

واژه شناسی

شهر واسیلیوکا در استان زاپوریژژیا و در شمال شرقی اوکراین قرار دارد.شماره شبا بانک ایران ونزوئلا نام شهر از نام یک پیرمرد که در این منطقه سرزمین به نام واسیلیوکا را شکوفا کرده بود، گرفته شده است. واسیلیوکا با جمعیتی تقریباً بیست هزار نفر، یکی از شهرهای بزرگ و مهم منطقه است و در حدود ۲۰ کیلومتری شرقی رود دنیپر قرار دارد.

تاریخچه

شهر واسیلیوکا دارای یک تاریخ بسیار کهن است.تبدیل کارت به شبا بانک ایران ونزوئلا بر اساس کشفات باستان شناسی، مناطقی از واسیلیوکا از حدود ۶ هزار سال پیش مسکونی بوده است. در طول سالهای آموزش و پرورش مناطق زیادی یافت شد که به خصوص مربوط به عصر برنزی است که معرکه و سفالهای آن بدست آمده‌اند.

در قرون وسطی این منطقه تحت حملات مکرر قرار گرفت و توسط امپراطوری‌های بزرگی مانند روس‌ها، لهستانی‌ها و تتارها اشغال شد.تبدیل کارت به حساب بانک ایران ونزوئلا در قرن نوزدهم، شهر به عنوان یکی از مراکز صنعتی و تجاری اهمیت زیادی پیدا کرد و در اوایل قرن بیستم رشد چشمگیری داشت.

اقتصاد

واسیلیوکا یکی از شهرهای مهم منطقه است که اقتصاد پر رونق و چند بخشی دارد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ایران ونزوئلا بخشی از مردم این شهر شغل خود کشاورزی دارند و در زمینه تولیدات مختلف مانند گندم و سبزیجات فعالیت می کنند. به علاوه، دامداری نیز در واسیلیوکا رایج است و محصولات لبنی مانند شیر و گوشت به بازار عرضه می شوند. صید ماهی و پرورش آن نیز درگیری دیگر شهری است.

علاوه بر کشاورزی و صنعت غذا، بخش صنعتی نیز در واسیلیوکا کاملاً توسعه یافته است.تبدیل شبا به حساب بانک ایران ونزوئلا کارخانه‌های زیادی در این شهر وجود دارند که در زمینه صنایع غذایی، تکمیلی و تولید مواد شیمیایی فعالیت می کنند. این کارخانه‌ها به عنوان منابع درامدی مهم برای شهر و مردم آن ایفای نقش می کنند.

بانکداری

صنعت بانکداری نیز در واسیلیوکا بسیار مهم است. چندین بانک معتبر و شعبه های آن در این شهر وجود دارد. بانک‌های ملی و بین المللی در واسیلیوکا مشغول به فعالیت هستند و خدمات شامل حساب های جاری، سپرده گذاری، وام های شخصی و تسهیلات تجاری را ارائه می دهند.

  • یکی از بانک‌های مشهور در واسیلیوکا، بانک ملی اوکرائن است. این بانک نه تنها خدمات درون شهری را فراهم می کند بلکه وجود شعب وابسته به سراسر کشور را امکان پذیر می سازد.
  • بانک دومی که در واسیلیوکا شعبه دارد، بانک تجارت و توسعه است. این بانک خدمات متعددی ارائه می دهد که شامل تسهیلات اعتباری، کارت اعتباری و برداشت نقدی می شود.

جمعیت بانک‌های ذکر شده

با توجه به اهمیت بانکداری، این دو بانک در واسیلیوکا بیش از ده هزار حساب بانکی را خدمت رسانی می کنند.

برخی از جمعیت آماری وظیفه‌ی سپرده در بانک ملی اوکراین در حوالی ۵٪ است، درمقابل لیست عمکرد وظیفه‌ی سپرده در بانک تجارت و توسعه ۱۵٪ را تشکیل می‌دهد.

نتیجه‌گیری

شهر واسیلیوکا در اوکراین، یکی از شهرهای زیبا و پر رونق است. تاریخچه بسیاری دارد و اقتصاد این شهر با کشاورزی، صنعت، بانکداری و تولید محصولات غذایی پیشرفت کرده است. برخی از بانک‌های بزرگ و معتبر نیز شعبه در این شهر دارند و خدمات مورد نیاز را به جامعه ارائه می دهند. در نتیجه، واسیلیوکا به عنوان یکی از مراکز اقتصادی و معاملاتی مهم در اوکراین شناخته می شود.