simwireless-internetbillconsolecar-serviceroutertelegramenamadvoice-assistantdebit-cardmusic-noteman

صفحه اصلی

creditcard

شماره شبا بانک صادرات

بازگشت chevron_left
 • شماره شبا بانک صادرات

  دریافت شماره شبا بانک صادرات ایران

 • نوع تبدیل خود را انتخاب کنید

 • کارت به شباکارت به حسابحساب به شبااستعلام شباتبدیل شبا به حساب

 • creditcard
  شماره حساب را در زیر وارد نمایید
 • IR
  شماره شبا را در زیر وارد نمایید ( بدون IR )
 • creditcard
 • تبدیل شماره کارت به شماره شبا بانک صادرات

  با افزایش نیاز مردم به شماره شبا به دلیل درخواست سازمان ها و ارگان های مختلف مانند ثبت نام های خودروی یا سهام عدالت و بورس هر روز تعداد زیادی از افراد به دنبال محاسبه شماره شبا خود هستند.

  به لطف تکنولوژی پیش از این امکان تبدیل شماره کارت به شماره شبا که فراهم نبود٬ در دسترس مردم قرار گرفته است و شبکه استعلام به آسانی این قابلیت را در سایت خود فعال کرده است.

  همانطور که در جریان هستید شماره شبا بانک صادرات شاید پرکاربرد ترین عددی بانکی به دلیل حجم زیاد مخاطبان و مشتریان بانکی این بانک باشد از این رو داشتن آن امری ضروری و مهم است.

  اما برای تبدیل شماره کارت به شماره شبا صادرات باید چه کرد؟

  • به آسانی با استفاده از فرم بالای همین صفحه و وارد کردن شماره کارت خود می توانید شماره شبا بانک صادرات خود را دریافت کنید.
  • ابتدا شماره کارت خود را وارد کرده و سپس با فشردن دکمه محاسبه منتظر بررسی صحت شماره کارت می شود.
  • بعد از این شماره کارت شما وارد شد سیستم با اتصال به وبسرویس های بانکی شماره کارت صادرات شما را بررسی و در صورت صحت شمارا وارد مرحله اعتبارسنجی هویت می کند
  • در این مرحله با ورود شماره موبایل خود می توانید وارد پنل کاربری خود شده و فرايند افزایش اعتبار کیف پول خود را انجام دهید.
  • پس از واریز و انتخاب مبلغ مورد نظر خود به صورت اتوماتیک محاسبه شبا شما انجام شده و در قالب شماره شبا صادرات و شماره حساب صادرات به شما تحویل داده می شود
  • نکته مهم : توجه داشته باشید که به هیچ وجه شماره شبا قابل ذخیره شدن نمی باشد و می بایست در حفظ آن کوشا باشید و در صورت نیاز مجدد آن را درخواست کنید

  چرا تبدیل شماره کارت به شماره شبا صادرات کارمزد دارد؟

  در حال حاضر با گسترش بانکداری باز و فرایند های آزادسازی دسترسی اطلاعات و سپردن وظایف مختلف به بخش های خصوصی جهت سهولت و رفاه مردم سرویس های مختلفی به صورت کارمزدی در اخیتار سرویس دهنده های مانند شبکه استعلام قرار گرفته است و سرویس دهنده یا بانک طبیعتا به ازای هر پرداخت کارمزدی را از شرکت های خصوصی دریافت می کند٬ از این رو این سرویس دارای هزینه است.

  ولی مزیت اصلی این راه حل برون سپاری این است که سرویس ها با کیفیت تر و متمرکز تر اختیار مردم قرار می گرد و مشتری برای دسترسی به اطلاعات ساده نیاز به حضور در شعبه یا بانک را ندارد! و شما با چند کلیک ساده و با استفاده گوشی همراه خود می توانید به آسانی محاسبات بانکی خود را انجام داده و از آن بهره کافی را ببرید.

  آیا می توان هر شماره کارت بانک صادرات را به شماره شبا صادرات تبدیل کرد؟

  تبدیل هر شماره کاره به شماره شبا امکان پذیر است در صورتی که شماره کارت فیزیکی یا متصل به یک حساب فعال باشد! توجه کنید که خیلی وقتی ها بعضی از  مشتریان عزیز اقدام به تبدیل شماره کارت های مجازی به شماره شبا می کنند که این امر منجر به نتیجه نرسیدن یا خطای سیستمی می شود

  حقیقت امر این است که کارت های مجازی به دلیل اینکه حساب فعال مشخصی به آن ها مرتبط نیست از طرف بانک ها قابلیت تبدیل به شبا را ندارند ٬ چرا که شماره شبا صرفا از طریق شماره حساب محاسبه و فعال می شود!

  دریافت شماره شبا بانک صادرات با شماره کارت

  در جواب کوتاه :

  همانطور که بالا پیشتر توضیح دادیم دریافت شماره شبا بانک صادرات با شماره کارت به آسانی قابل انجام است.

  پس فقط کافیست وارد سایت استعلام شده و با طی کردن چند مرحله ساده محاسبه شبا خود را از طریق شماره کارت بانکی خود انجام دهید.

  و با استفاده از تمام خدمات دلخواه خود را مانند موارد زیر انحام دهید:

  • شماره شبا بانک صادرات برای ثبت نام سجام
  • شماره شبا بانک صادرات برای عید فطر
  • شماره شبا بانک صادرات برای انتقال پایا و ساتنا
  • شماره شبا بانک صادرات برای انتقال حواله بانکی
  • شماره شبا بانک صادرات برای نقل انتقال بین الصادرات (غیر فعال به دلیل تحریم ها)
  • ثبت نام در قرعه کشی و سایت های خودروی با استفاده شماره حساب وکالتی صادرات
  • انتقال بیش از ۱۰ میلیون تومان در روز از طریق شماره شبا بانک صادرات
  • افزایش امنیت و سرعت نقل و انتقال بانکی از طریق شماره شبا
  • افزایش امنیت و ضریب امینی با شماره شبا صادرات

  تبدیل شماره حساب به شماره شبا بانک صادرات

  قطعا برای شما پیش آمده که می خواستید شماره حساب بانک صادرات خود را به شماره شبا تبدیل کنید و شاید هم به همین دلیل در حال مطالعه همین صفحه هستید.

  محاسبه شماره شبا از طریق شماره حساب بسیار کار راحتی است و با استفاده از فرمول های ریاضی به آسانی می توانید٬ رایگان شماره شبا صادرات خود را محاسبه کنید٬ اما متاسفانه به دلیل بعضی از مسائل این کار ممکن است خسارات مالی برای شما به همراه داشته باشد!

  دلیل اول آنکه این محاسبات عدید درعین سادگی نیاز به دقت بالایی دارد و این محاسبه صرفا توسط بانک های انحام می شود پس احتمال خطا در آن وجود دارد.

  از طرفی بعد از محاسبه شما می باید با استعلام شماره شبا از صحت درستی نام صاحب شبا یا حتی درست بودن خود شماره شبا صادرات مطمئن شوید!

  پس این نیز هزینه و کارمز جدایی برای شما به دنبال دارد!

  اما شما به آسانی با استفاده از سرویس تبدیل شماره حساب به شماره شبا بانک صادرات در شبکه استعلام می توایند این محاسبه را انجام دهید.

  برای این کار کافیست این مراحل را انجام دهید:

  مراحل دریافت شماره شبا صادرات با شماره حساب

  • به سادگی با استفاده از ورودی بالای همین صفحه و وارد کردن شماره حساب خود می توانید شماره شبا صادرات خود را دریافت کنید.
  • ابتدا شماره حساب خود را وارد کرده و سپس با فشردن دکمه محاسبه شبا منتظر بررسی صحت شماره کارت می شود.
  • بعد از این شماره حساب صادرات شما وارد شد سیستم با اتصال به وبسرویس های بانکی شماره حساب صادرات شما را بررسی و در صورت صحت شمارا وارد مرحله اعتبارسنجی می کند
  • در این مرحله با وارد کردن شماره موبایل خود می توانید وارد پنل خود شده و فرايند افزایش کیف پول خود را انجام دهید.
  • پس از پرداخت و انتخاب مبلغ مورد نظر خود به صورت خودکار محاسبه شبا صادرات شما انجام شده و در قالب شماره شبا صادرات و شماره حساب صادرات به شما تحویل داده می شود
  • نکته مهم : توجه داشته باشید که به هیچ وجه شماره شبا صادرات قابل ذخیره شدن نمی باشد و می بایست در حفظ آن کوشا باشید و در صورت نیاز مجدد آن را درخواست کنید

  دریافت شماره شبا بانک صادرات با شماره حساب

  همانطور که در بالا توضیح دادیم دریافت شماره شبا صادرات با شماره حساب بسیار آسان و بی دردسر است!

  شما با پرداخت یک کارمزد به دور از محاسبات ریاضی پیچیده و ایستادن در صف بانک ها می توانید محاسبه شبا بانک صادرات خود را انجام دهید و از خدمات ویژه آن بهره ببرید

  به یاد داشته باشید بعد از محاسبه حتما شماره شبا خود را ذخیره کنید.

  دریافت رایگان شماره شبا بانک صادرات

  آیا دریافت شماره شبا بانک صادرات امکان پذیر است؟

  در جوابی کوتاه بله امکان پذیر است و این خدمتی است که بانک صادرات ایران به تازگی برای مشتریان خود فعال کرده است و شما می توانید این کار را انجام دهید.

  ولی توجه داشته باشید که با عضویت در سایت شبکه استعلام شما می توانید علاوه بر بانک صادرات بسیار دیگری از خدمات بانکی دیگر و بیش از ۳۲ بانک کشور دسترسی آسان داشته باشید.

  دریافت شماره شبا بانک صادرات

  حتما برای شما هم پیش آمده است که تصمیم دارید، مبلغی را از یک شماره حساب در یک بانک به شماره حساب در بانکی دیگر انتقال دهید. از چه روشی برای این کار استفاده کرده‌اید؟ آیا روشی را می‌شناسید که هم بتوانید انتقال پول از یک بانک به بانک دیگر را بدون پرداخت کارمزد انجام دهید؟ از آنجا که هر بانک، از سیستم شماره‌گذاری منحصر به فردی برای حساب مشتریان خود استفاده می‌کند، در نتیجه شماره‌ی مشترکی میان بانک‌ها رواج ندارد و نمی‌توان به سهولت این انتقال حساب را انجام داد.

  به همین دلیل ما به شما روشی را معرفی می‌کنیم که بتوان بدون پرداخت کارمزد و به سادگی آب خوردن مبلغ مورد نظر خود را از یک بانک به بانک دیگر انتقال داد: شماره شبا! اما شماره‌ی شبا چیست و چگونه می‌توان آن را دریافت نمود؟ با ما همراه باشید؟

  بانک صادرات در سال 1331 با عنوان یک بانک خصوصی به صورت سهامی عام با 20 کارمند با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال فعالیت خود را آغاز کرد توسط خانواده بلور فروشان و مفرح مدیریت می شد، اما بعد از انقلاب سال 1357 مصادره شد و به مالکیت دولت درآمد سپس بخشی از سهام بانک در بورس واگذار شد.

  بر اساس آمار انجام شده سال 1396 ارزش سهام بانک صادرات به 85 میلیارد تومان تخمین زده شد.

  شماره شبا بانک صادرات

  بانک صادرات شعبه بین المللی خود را در شهر هامبورگ در آلمان افتتاح کرد و هم اکنون 3248 شعبه در سراسر ایران و 28 شعبه در جهان فعالیت می کند.

  بانک صادرات از همان ابتدا سعی نمود تا با ارئه خدمات نوین و احترام به مشتریانش اعتماد مردم را جلب نماید و با این نگاه پیش رفت و احترام به مشتری را هدف اصلی خود قرار داد و شعار بانک صادرات این است که همیشه در خدمت مردم است و حق با مشتری است، با این دیدگاه مثبت توانست در مدت بسیار کمی حجم زیادی از نقدینگی کشور را جذب کند، زیرا در سال 1300 نخستین بانک ها با حمایت دولت بود و کمتر توجه مردم را جلب می کرد و به جای پس انداز در بانک پول های نقد خود را در خانه نگه می داشتند از این رو بانک صادرات توانست مردم را با نظام بانکی آشنا و آشتی سازد.

  بانک صادرات از سال 1379 شروع به ارائه خدمات الکترونیکی کرد و در حال حاضر جایگاه ممتازی در زمینه خدمات آنلاین در کشور دارد.

  یکی از این خدمات الکترونیکی انتقال های بین بانکی و داخل بانکی می باشد که بدون نیاز به مراجعه به بانک مبالغ بالای ده میلیون تومان را به راحتی انتقال دهند.

  یکی از روش های انتقال وجه استفاده از شماره شبا بانک صادرات است، که شما می توانید تا سقف پنجاه میلیون تومان انتقال وجچه انجام دهید.

  شماره شبا صادرات چیست؟

  در هر حساب بانکی یک شناسه واحد به نام شماره شبا (Sheba) وجود دارد که معادل انگلیسی شماره شبا IBAN مخفف (International Bank Account Number )به معنی شماره حساب بانکی بین المللی است، که یک استاندارد صادرات است و در چارچوب استانداردهای جهانی با هدف یکپارچه سازی حساب های بانکی تعریف شده است.

  شما می توانید شماره شبا 24 رقمی را به صورت حضوری از طریق بانک و یا به صورت غیر حضوری و آنلاین از سامانه شبکه استعلام بدست آورید.

  نکته بعدی که باید در مورد شماره شبا بدانید این است که شماره شبا مانند شماره کارت منقضی نمی شود و نقل و انتقالات مالی با امنیت بیشتری انجام می شود و امنیت حساب شما به خطر نمی افتد.

  شماره شبا چه کاربردی دارد؟

  یکی از بهترین مزیت های دیگر این امکان بانکی سقف انتقال شبا بانک صادرات است که تا سقف پنجاه میلیون تومان را به راحتی می توانید از طریق پایا یا ساتنا انتقال دهید.

  جالب است بدانید که داشتن شماره شبا امکان انجام تراکنش های خارج از کشور را نیز به شما می دهد.

  اگر قصد دارید برای کسب و کار شخصی خود دستگاه کارتخوان (POS) تهیه کنید حتما می بایست شماره شبا خود را در اختیار داشته باشید.

  چرخه انتقال پایا و ساتنا چیست؟

  اگر بخواهیم به زبان ساده سیستم پایا و ساتنا را توضیح دهیم باید بگوییم که پایا یک سیستم تبادل اطلاعات بانکی می باشد، به تمامی بانک ها این اجازه را می دهد که کاربران تبادلات بانکی خود را به صورت الکترونیک انجام دهند.

  یعنی زمانی که شما از سیستم پایا و ساتنا استفاده می کنید دستور واریز و یا برداشت وجه در حساب های سایر بانک ها صادر می شود.

  بانک مرکزی با ارئه این سامانه امکان حواله الکترونیکی را فراهم آورده است و خیلی راحت می توان پول را از حساب خود به حساب شخص دیگر به حساب بانک های دیگر انتقال داد.

  شما در هر زمانی که می خواهید می توانید با شماره شبا از طریق پایا و ساتنا انتقال وجه را انجام دهید، اما در ساعت های مشخص که توسط بانک مرکزی تعیین شده است واریز صورت می گیرد.

  1. ساعت کاری 3:45 صبح
  2. ساعت کاری 10:45 صبح
  3. ساعت کاری 14:30 ظهر

  نحوه محاسبه شماره شبا صادرات از طریق شماره حساب

  محاسبه شبا از طریق شماره حساب با استفاده از تعدادی فرمول ریاضی قابل انجام است.

  به این صورت که با ترکیب کد بانکی و شماره حساب به همراه یک عدد خاص میتوان شماره شبا صادرات را با حساب بانکی به دست آورد ولی مشکل بزرگ این است که آیا شماره شبا ایجاد شده صحیح است یا خیر؟

  شبکه استعلام این امکان را در اختیار کاربران خود قرار داده است که با پرداخت کامرزد بانکی، صحب شماره شبا خود را استعلام گرفته و نام صاحب حساب صادرات خود را مشاهده کنند.

  برای استفاده از این سرویس شما کافیست از فرم محاسبه گر بالای همین صفحه استفاده کنید و با سرعت بالا شماره شبا خود را دریافت کنید.

  دقت داشته باشید که در ورود شماره حساب خود دقت کافی را به خرج دهید و از درست بودن نام صاحب حساب اطمینان حاصل کنید.

  دریافت شماره شبا با شماره کارت بانک صادرات

  یکی از مهم ترین اعدادی که ما با آن سر و کار داریم شماره کارت بانکی ماست.

  با توجه به افزایش هزینه نقل و انتقالات بانکی توسط بانکی مرکزی انتقال پول از طریق شماره کارت بانک صادرات شاید دیگر منطقی نباشد.

  از طرفی شماره شبا تنها گزینه جهت انتقال پول با کمترین هزینه بانکی است.

  اما مشکل اینجاست که با محاسبات عددی نمی توان شماره کارت را به شماره شبا صادرات تبدیل نمود.

  شبکه استعلام با افتخار اعلام می کند که موفق به راه اندازی سرویسی شده است که به آسانی می توانید با پرداخت کارمزد بانکی شماره کارت صادرات خود را به شماره شبا تبدیل کنید.

  برای اینکار کافیست شماره کارت خود را در فرم تبدیل گر بالای همین صفحه قرار داده و بر روی دکمه محاسبه کلیک کنید.

  پس از پرداخت کارمزد بانکی شماره شبا محاسبه شده به شما نمایش داده خواهد شد.

  تبدیل شماره کارت به شماره حساب صادرات

  علاوه بر سرویس تبدیلگر شماره شبا صادرات، سرویس تبدیل شماره کارت به شماره حساب صادرات نیز بر روی شبکه استعلام فعال شده است.

  شما همزمان با تبدیل شماره کارت خود به شماره شبا در صفحه نهایی شماره حساب مقصد خود را نیز مشاهد خواهید کرد.

  عملا با یک محاسبه دو نتیجه دریافت خواهید کرد.

  شماره شبا محاسبه شده فعال می باشد؟

  اگر شما شماره حساب و شماره کارت خود را صحیح نماید سیستم مطابق شماره ورودی شماره شبا را حساب خواهد کرد.

  پس لطفا در وارد کردن اطلاعات ورودی دقت بالا به خرج دهید.

  و در ادامه نام صاحب حساب را با دقت بررسی فرمایید و در ادامه شماره شبا را در سامانه انتقال پولی خود نیز مجدد بررسی کنید.

  دریافت شماره شبا بانک صادرات از طریق عابر بانک

  بانک صادرات از بانک‌هایی قدیمی است که البته در بسیاری از زمینه‌ها برای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان خود، پیشرو بوده است. این بانک با افتتاح شعبه‌ی هامبورگ بانک صادرات، روند افتتاح شعب بانک در کشورهای دیگر را نیز آغاز نمود. اکنون پس از گذشت حدود 20 سال، این بانک 3248 شعبه در سراسر ایران و 28 شعبه در سراسر جهان را افتتاح کرده است.

  یکی از پیشگامان ارائه خدمات بانکی در میان همه‌ی بانک‌های ایرانی، بانک صادرات است که خدمت رسانی به مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است. این بانک از حدود سال 1379 بود که خدمات بانکی را به صورت الکترونیکی ارائه داد و اکنون به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از شماره حساب خود چه از طریق عابر بانک‌ها و چه از طریق تلفن گویای بانک صادرات و تنها با در دست داشتن شماره کارت خود، شماره حساب خود را دریافت نمایید و از این طریق شماره شبای خود را پیدا کنید.

  یکی از راه‌هایی که به آن وسیله می‌توانید شماره شبای خود را دریافت کنید، مراجعه به عابربانک‌ها در سراسر کشور است و البته یکی از راه‌های آسان و سهل‌الوصول نیز شناخته می‌شود. به این منظور پس از اینکه کارت خود را داخل عابر بانک خود قرار دادید، و رمز عبور را وارد کردید، به بخش سایر خدمات باید وارد شوید و در آن قسمت گزینه‌ی گرفتن شبا را انتخاب نمایید. پس از آن کاغذ مربوطه را از دستگاه دریافت نمایید. توجه کنید که کارت خود را در عابر بانک جا نگذارید.

  اما چرا نمی‌توانید از شماره کارت خود استفاده نمایید؟ شماره شبا چیست و چه مزایایی دارد؟

  • دریافت شماره شبا در آذربایجان شرقی
  • دریافت شماره شبا در آذربایجان غربی
  • دریافت شماره شبا در اردبیل
  • دریافت شماره شبا در اصفهان
  • دریافت شماره شبا در البرز
  • دریافت شماره شبا در ایلام
  • دریافت شماره شبا در بوشهر
  • دریافت شماره شبا در تهران
  • دریافت شماره شبا در چهارمحال و بختیاری
  • دریافت شماره شبا در خراسان جنوبی
  • دریافت شماره شبا در خراسان رضوی
  • دریافت شماره شبا در خراسان شمالی
  • دریافت شماره شبا در خوزستان
  • دریافت شماره شبا در زنجان
  • دریافت شماره شبا در سمنان
  • دریافت شماره شبا در سیستان و بلوچستان
  • دریافت شماره شبا در فارس
  • دریافت شماره شبا در قزوین
  • دریافت شماره شبا در قم
  • دریافت شماره شبا در کردستان
  • دریافت شماره شبا در کرمان
  • دریافت شماره شبا در کرمانشاه
  • دریافت شماره شبا در کهگیلویه وبویراحمد
  • دریافت شماره شبا در گلستان
  • دریافت شماره شبا در گیلان
  • دریافت شماره شبا در لرستان
  • دریافت شماره شبا در مازندران
  • دریافت شماره شبا در مرکزی
  • دریافت شماره شبا در هرمزگان
  • دریافت شماره شبا در همدان
  • دریافت شماره شبا در یزد

  همه چیز درباره شماره شبا بانک صادرات

  از آنجا که هر بانک، از سیستم شماره‌گذاری منحصر به فردی برای حساب مشتریان خود استفاده می‌کند، در نتیجه شماره‌ی مشترکی میان بانک‌ها رواج ندارد و نمی‌توان به سهولت این انتقال حساب را انجام داد. به همین دلیل اگر تا پایان مقاله با ما همراه باشید ما به شما روشی را معرفی می‌کنیم که بتوان بدون پرداخت کارمزد و به سادگی آب خوردن مبلغ مورد نظر خود را از یک بانک به بانک دیگر انتقال داد: شماره شبا!

  از آنجا که که برای دریافت شماره شبا بانک صادرات، تا اطلاع ثانوی تنها از شماره حساب خود می‌توانید آن را دریافت نمایید. اما چرا شماره شبا نیاز است؟

  شماره شبا، شماره‌ای است که مشترک بین تمامی بانک‌هاست و انتقال پول را بدون پرداخت کارمزد و بدون هیچ‌گونه اشتباهی، برای شما میسر می‌نماید. فراموش نکنید که با این شماره شبا، نه تنها تراکنش‌های داخلی، بلکه می‌توانید تراکنش‌های بین‌المللی را نیز انجام دهید.

  از آنجا که کارت‌های بانکی این ویژگی را دارند که تنها حساب‌های درون بانکی را به یکدیگر متصل می‌نمایند، سامانه‌های پردازشگری که به شما در نوشتن شماره‌ی شبا کمک می‌کنند، نمی‌توانند از شماره‌ای که بر روی کارت‌های بانکی نوشته شده‌ است استفاده کنند.

  برای دریافت شماره شبا بانک صادرات نیاز است تا شماره کارت خود را به شماره شبا تبدیل نماییم. اما توجه کنید که شماره کارت به شماره حساب ارتباطی ندارد، به همین دلیل نمی‌توانید به طور مستقیم  شماره شبا را از شماره کارت استخراج کنید. از این رو اولین قدم این است که شماره کارت خود را به شماره حساب تبدیل کنید و پس ازآن می‌توان به دریافت شماره شبا بانک صادرات با شماره کارت اقدام نمود.

  برای انتقال وجه از طریق شماره شبا، از سامانه‌های ساتنا یا پایا می‌توانید استفاده کنید. سامانه ساتنا در مورد مبالغی استفاده می‌شود که پایین‌تر است و از سه شیوه به این شرح قابل انتقال است: شعب بانک، اینترنت بانک و یا موبایل بانک. از طریق شعب بانک تا سقف 500 میلیون ریال، اینترنت بانک تا سقف 150 میلیون ریال و مجموع 600 میلیون ریال و موبایل بانک تا سقف 150 میلیون ریال این کار می‌توانید این جابجایی را انجام دهید.

  در سامانه ساتنا دو راه وجود دارد، که یکی شعب بانک برای مبالغ نامحدود و دیگری اینترنت بانک است که با استفاده از رمز ثابت 500 میلیون ریال و با استفاده از دستگاه توکن 2 میلیارد ریال می‌توانید انتقال وجه داشته باشید.

  شماره‌ی شبای هر فرد متشکل از 24 رقم است که می‌توانید به وسیله شماره‌حساب خود آن را به دست آورید. ترتیب این عدد از ترکیب کد بانک، نوع حساب و شماره‌ی حساب هر فرد تشکیل شده است.

  هر شبا، علاوه بر 24 رقمی که گفته شد دارای 2 کاراکتر دیگر نیز هست که شامل دو حرف ابتدایی نام کشور مبدا است و در ایران IR است

  سخن پایانی:

  برای اینکه بتوانید مبلغ مورد نظر خود را از یک بانک به بانک دیگر انتقال دهید، و مطمئن باشید که هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد، و البته همین که هیچ کارمزدی پرداخت نمی‌کنید، شماره شبا بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود.

  بانک صادرات روش‌های مختلفی را برای شما در نظر گرفته است که بتوانید از طریق شماره کارت خود، شماره حساب و سپس شماره شبای خود را دریافت کنید. یکی از این روش‌ها استفاده از عابربانک‌ها است که به تفصیل برایتان توضیح دادیم.