simwireless-internetbillconsolecar-serviceroutertelegramenamadvoice-assistantdebit-cardmusic-noteman
creditcard

شماره شبا بانک پاسارگاد

بازگشت chevron_left
  • شماره شبا بانک پاسارگاد

    دریافت شماره شبا بانک پاسارگاد

  • نکته مهم
    با تبدیل شماره کارت به شبا، شما به صورت رایگان شماره حساب خود را نیز دریافت می کنید !
  • creditcard
    شماره حساب را در زیر وارد نمایید
  • creditcard

یکی از بانک های خصوصی و فعال ایران بی شک بانک پاسارگاد است که از سال 1384 با سرمایه 3500 میلیارد ریالی فعالیت خود را آغاز کرد و توانست در این مدت بین 100 بانک برتر ایران باشد و رتبه دوازدهم را کسب کند.

بانک پاسارگاد با پیشینه خوب و فعالیت گسترده ای که دارد همواره سعی نموده نیازات مشتریان خود را برطرف نماید.

یکی از مهم ترین نیازات مشتریان بانک پاسارگاد انتقال های بین بانکیست که با توجه محدودیت و سقف انتقال کارت به کارت تنها گزینه استفاده از شماره شبا بانکی است.

اما سوالی که برای شما ممکن است پیش آید این است که شماره شبا بانک پاسارگاد چیست و چگونه می توان شماره شبا پاسارگاد را محاسبه کرد؟

شماره شبا مانند شماره حساب بانکی عدد کوتاهی نیست و به سادگی نمی توان آن را به خاطر سپرد از این رو برای پیدا کردن این عدد می بایست دقت بالایی داشت.

شماره شبا بانک پاسارگاد همانند دیگر بانک ها داری 24 رقم بعد از دو حرف IR می باشد.

آموزش محاسبه و دریافت شماره شبا بانک پاسارگاد

برای اینکه به سادگی بتوانید به شماره شبا بانک پاسارگاد دسترسی پیدا کنید و انتقال های بین بانکی خود را انجام دهید کافی است شماره حساب بانکی مورد نظر خود را به درستی در فرم بالا وارد کنید، یادتان باشد حتما از صحیح بودن شماره حساب خود اطمینان حاصل کنید، پس از آن روی دکمه محاسبه کن کلیک کنید.

پس از آن سامانه شبکه استعلام با محاسبات انجام شده شماره شبای بانک پاسارگاد را در اختیارتان قرار می دهد.

پیدا کردن شماره شبا پاسارگاد با شماره کارت

همانطور که قبلا توضیح داده ایم برای نقل انتقال های مالی داخل و خارج از بانک یا بین بانکی یا باید از شماره شبا استفاده کرد و یا از طریق شماره کارت این امر را انجام داد، اما بی شک شماره کارت با توجه به محدودیت انتقال و کارمزد های بالا گزینه مناسبی نیست.

برای تبدیل کردن شماره کارت به شماره شبا شما نمی توانید به سادگی نمی توانید با محاسبات عدد و تغییرات درشماره کارت، شماره شبا پاسرگاد را محاسبه کنید. و می بایست از طریق سامانه گویا بانک پاسارگاد این کار را انجام دهید.

شبکه استعلام در سدد رفع این نیاز با استفاده از ابزار های مختلف توانسته است از طریق شماره کارت بانک پاسارگاد، شماره شبا را محاسبه کند و در اختیار کاربران عضو سایت و یا اپلیکیشن شبکه استعلام قرار دهد. که به زودی در همین صفحه رو نمایی خواهد شد.

شماره شبا پاسارگاد ایران ایجاد شده توسط شبکه استعلام صحیح می باشد؟

همانطور که در بالا توضیح دادیم شما برای وارد کردن شماره حساب بانکی خود باید دقت کافی را داشته باشید و از درست بودن آن اطمینان حاصل کنید. ولی به طور کلی امکان بررسی صحت و فعال بودن این شماره به سختی مقدور است ولی شبکه استعلام به زودی این امکان را نیز برای مشتریان خود فعال خواهد کرد.

پس از درستی شماره حساب خود اطمینان حسال کرده و سپسب بر روی دکمه محاسبه کن کلیک کنید.