پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Bogatoye in Ukraine

Bogatoye in Ukraine

نام های دیگر : Bagate , Bakhchi-Ehli , Bogatoe , Bogatoye , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد و تاریخ و بانکداری شهر بوگاتویه در اوکراین

شهر بوگاتویه یکی از شهرهای مهم در استان کیروفوهراد روسیه است.شماره شبا بانک قوامین این شهر که در نزدیکی رودخانه دنیپر قرار دارد، یکی از مراکز صنعتی و تجاری این منطقه است. از اواسط سده 19 میلادی، بوگاتویه به عنوان یک شهر صنعتی به شهرت رسید. اقتصاد این شهر براساس تولید صنایع مختلف مانند صنایع معدنی، صنایع نساجی و صنایع فولادی استوار است.

تاریخ بوگاتویه

بوگاتویه از زمان‌های کهن تاریخی وجود داشته است و تا سال‌های 1700 میلادی با نام "هایدراسی وروتسکی" معروف بود.تبدیل کارت به شبا بانک قوامین اما در سال 1783 میلادی، نام شهر به بوگاتویه تغییر یافت. در طول تاریخ، این شهر بارها تحت تأثیر قرار گرفته است. به طور مثال، در جنگ جهانی دوم، بوگاتویه توسط اشغالگران نازی ها تصاحب شد. اما پس از پایان جنگ، شهر به سرعت از این وضعیت بهبود یافت و توسعه یافت.

اقتصاد بوگاتویه

اقتصاد بوگاتویه به طور کلی براساس صنعت و تولید صنعتی استوار است.تبدیل کارت به حساب بانک قوامین بوگاتویه یکی از مراکز تولید فولاد در اوکراین است و صنعت فولادسازی از تعداد زیادی از افراد بومی کار می‌کند. علاوه بر این، صنایع معدنی مانند استخراج نفت، گاز طبیعی و زغال سنگ نیز در این شهر توانسته است رشد قابل توجهی را تجربه کند.

بانکداری همچنین یک بخش حیاتی از اقتصاد بوگاتویه است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک قوامین شهر دارای تعداد زیادی بانک شعبه دار است که خدمات مالی به جامعه ارائه می‌دهند. از بانک‌های بزرگ حاضر در شهر می‌توان به بانک مرکزی اوکراین و بانک توسعه اوکراین اشاره کرد. این بانک‌ها نقش مهمی در تسهیل امور مالی، اعطای وام‌های بانکی و پشتیبانی از سیستم بانکداری شهر داشته‌اند.

تجارت و بازار بوگاتویه

بازار بوگاتویه یکی از اصلی‌ترین مراکز تجارت در منطقه است.تبدیل شبا به حساب بانک قوامین محصولات کشاورزی و صنعتی، لوازم خانگی، لباس و وسایل الکترونیکی می‌توان از برخی از کالاهایی نام برد که در این بازار به فروش می‌رسند. بازار بوگاتویه هفت روز در هفته در دسترس است و برخی از تاجران محلی و کشوری نیز در این بازار مشغول به کار هستند.

جمع‌بندی

بوگاتویه یک شهر مهم و پر رونق در استان کیروفوهراد روسیه است. اقتصاد این شهر بر پایه تولید صنعتی و تجاری استوار است و تعداد زیادی بانک برای ارائه خدمات مالی متنوع به جامعه فعالیت می‌کند. با توجه به منابع طبیعی غنی، بوگاتویه توانسته است تولید و صادرات خود را افزایش دهد و اقتصاد پایداری را ایجاد کند.