پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Zerkow in Poland

Zerkow in Poland

نام های دیگر : Zerkova , Zerkow , Zhehrkau , Zherkov , Zherkuv , re er ku fu , erk�w , erkova , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

زركو - شهري با تاريخچه، اقتصاد و بانكداري دائمي

شهر زركو يکي از جواهرهايي است که در کشور پولند قرار دارد و در حومه ي شمالي باکو شهر قرار دارد.شماره شبا بانک ملی با وجود موقعيت جغرافيايي فوق العاده ي خود و تاريخچه ي غني، زرکو به عنوان مرکز اصلي اقتصادي در نقشه ي بانکداري پولند قرار دارد.

تاريخچه چشمگير زركو

شهر زرکو به دليل موقعيت جغرافيايي استراتژيک خود هميشه يک نقطه قوت اقتصادي در اين منطقه بوده است.تبدیل کارت به شبا بانک ملی تاريخچه ي شهر به دوران قرون وسطا باز مي گردد، اما تاثير نظام بانکي در اين منطقه در قرون وسطا و رونق بازار تجارت، بيشتر در قرن نوزدهم مشهود بود. در اين دوران، بانکداري در زرکو رونق گرفت و ببازار خيابان اصلي شهرجانبي زركو بود. اين موقعيت بومي براي بانکداران و تاجران اروپايي، به خصوص انگليسي ها، سرگرمي فراواني ايجاد كرد.

بانكداري در زركو

بانكداري در زركو، يك صنعت حرفه اي است كه در طول سالها در آن درخشش داشته است.تبدیل کارت به حساب بانک ملی در حال حاضر، بانك ها و موسسات مالي بزرگي در زركو فعاليت مي كنند و ارائه خدمات گسترده اي از جمله حساب هاي جاري، وام ها، کارت های اعتباری و خدمات پرداخت الکترونیکی را ارائه می‌دهند.

بزرگترين بانک در زركو، بانک "زرکو" است که در سال 1360 تأسيس شده است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملی اين بانک شعبه هاي فراواني در سراسر شهر دارد و به عنوان يک بانک تجارت نسبتا بزرگ به شمار ميرود. بانك "زركو" نه تنها خدمات بانكداري عالي را ارائه مي دهد، بلكه به دنبال ارتباطات بين المللي نيز هست و شعبه هايي در ديگر کشورها در فهرست خود قرار داده است.

تجارت و صنعت در زركو

زرکو يکي از کلان توليد کنندگان چرم است و لباس چرمی يکي از محصولات معروف اين شهر به شمار مي‌رود.تبدیل شبا به حساب بانک ملی تنها صنعت توليد هشت خش ي در زركو نمونه اي از جنبه ي فعاليت اقتصادي اين شهر است. صنعت گردشگري نيز در زركو حائز رتبه ي بالا است و به اقتصاد نحوه تاثير بسزايي می‌گذارد.

بسياري از تجارت هاي داخلي و خارجي در زركو حضور دارند. بانک ها و موسسات مالي در اين شهر نقش مهمي در پشتيباني و تسهيل تجارت و صنعت ايفا مي كنند. همچنین، شهر زرکو با داشتن انواع مناطق صنعتی و پارک های صنعتی از حضور کارخانجات و تولید محصولات صنعتی بهره می‌برد.

جو دوستانه برای سرمایه گذاری

اقتصاد پایدار و رونق تجارت در زرکو شرایط مطلوبی را برای سرمایه گذاری فراهم کرده است. شهر با زیرساخت‌های خوب بانکی، قوانین مالی و مجوزهای سرمایه گذاری مناسب، امکانات و تسهیلات حمایتی برای شرکت‌ها و کارآفرینان، بازار هدف برای سرمایه گذاران خارجی و داخلی است.

زرکو به عنوان یک شهر صفرا به عنوان سومین مرکز مالی معتبر کشور پولند معرفی شده است و دولت و شورای شهر در حال بکارگیری سیاست‌هایی برای جذب سرمایه گذاران و توسعه اقتصاد با همکاری بانک‌ها و سایر موسسات مالی هستند.

نقش بانکداری در آینده شهر زرکو

با رشد اقتصادی پایدار و توسعه بانكداري و موسسات مالی در زركو، منطقه رونق قابل توجهی در تجارت و اقتصاد خواهد داشت. بانکداران معتبر و مأموران مالي در زركو با آگاهي عميق از تغييرات جهاني و نيازهاي بانكداري، خدمات حرفه اي و به روز را در اختيار و تحت نظر اديتوران خبره قرار مي دهند.

همچنین، بانك ها و موسسات مالی در زركو، به عنوان واسطه هاي بين مشتريان تجاري و خدمت دهندگان مالي، نقش اصلی در پشتیبانی و ضمانت نیا