پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک پاسارگاد در بوکان

شهر بوکان

بوکان یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی واقع در شمال غرب ایران است.شماره شبا بانک پاسارگاد این شهر دارای جمعیتی بالغ بر ۴۱ هزار نفر و به دلیل واقع شدن در منطقه ی کوهستانی زیبا و طبیعتی خوش آب و هوا، همواره توریست ها و علاقمندان به گردشگری را به خود جذب می کند. شهر بوکان دارای مناطق دیدنی فراوانی است که از جمله می توان به پل های اردیبهشت، سنگ‌تن بابا، دریاچه ولایتی و کوه بوکان اشاره کرد.

شعب بانک پاسارگاد در بوکان

بانک پاسارگاد یکی از بزرگترین بانک های ایران است که شعب و نمایندگی های متعددی در سراسر کشور دارد.تبدیل کارت به شبا بانک پاسارگاد در شهر بوکان نیز شعبه های بانک پاسارگاد به منظور ارائه خدمات مالی و بانکی به مردم این شهر فعالیت می کند.

سرویس های بانک پاسارگاد در بوکان

شعبه های بانک پاسارگاد در بوکان تمامی خدمات بانکی را به مشتریان ارائه می دهند.تبدیل کارت به حساب بانک پاسارگاد این خدمات شامل افتتاح حساب بانکی، صدور کارت بانکی، دریافت وجه نقد و پرداخت قبض ها، وام های مسکن و مصرفی، ارائه خدمات بانکداری اینترنتی و موبایل بانکی، انتقال وجه داخلی و خارجی و انواع خدمات بازرگانی است.

افتتاح حساب بانکی

مشتریان بانک پاسارگاد می توانند با مراجعه به شعبه های بانک در بوکان، حساب بانکی خود را افتتاح کنند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک پاسارگاد همچنین می توانند از طریق سامانه ی بانکداری اینترنتی بانک پاسارگاد نیز حساب خود را ایجاد کنند. با افتتاح حساب بانکی در پاسارگاد، مشتریان می توانند از خدمات متنوع بانکی، نظیر دریافت وجه، پرداخت قبض و برداشت نقدینگی بهره مند شوند.

وام های بانکی

بانک پاسارگاد در شعبه های بوکان انواع وام های مختلف را به مشتریان خود ارائه می دهد.تبدیل شبا به حساب بانک پاسارگاد این وام ها شامل وام های مسکن جهت خرید و ساخت مسکن، وام های مصرفی برای فروشندگان خدمات تولیدی و خدماتی، وام های مصرفی برای خرید کالاهای لوکس و اقساط کارت، و وام های بازنشستگی برای بازنشستگان می باشد.

در نتیجه، شعبه های بانک پاسارگاد در بوکان آماده ارائه خدمات مالی و بانکی به مشتریان خود هستند. این شعبه ها تمامی نیازهای بانکی و مالی مشتریان را برآورده می کنند و از آن ها حمایت می کنند.