پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک کارآفرین در بندرکنگان

شهر بندرکنگان

بندر کنگان شهری در استان هرمزگان واقع شده است.شماره شبا بانک کارآفرین این شهر در منطقه جنوبی ایران قرار دارد و در نزدیکی سواحل خلیج فارس قرار گرفته است. بندر کنگان یکی از مهمترین و پر رونق‌ترین بنادر جنوبی ایران است و در زمینه هایی مانند تجارت کشاورزی، صید و نقل و انتقالات دریایی فعالیت بسیاری صورت می‌گیرد. این شهر از نظر اقتصادی وابستگی زیادی به صنایع نفتی دارد، زیرا بنادر این شهر از جایگاه واقعی استفاده می کند و نه تنها می تواند بار کشتی های تجاری را تخلیه و بارگیری کند بلکه زیرساخت های صنعتی و شروع برخی از انواع صادرات ایران را در این شهر به وجود آورد.

شعبه های بانک کارآفرین در بندرکنگان

بانک کارآفرین یکی از بزرگترین بانک های تجاری در ایران است که خدمات بانکی متنوعی را به مشتریان خود ارائه می کند.تبدیل کارت به شبا بانک کارآفرین این بانک نیز در بندرکنگان شعب و نمایندگی های فعال دارد که به شرح زیر است:

  • شعبه مرکزی بندرکنگان
  • شعبه رودان

خدمات بانک کارآفرین در بندرکنگان

بانک کارآفرین انواع خدمات بانکی را در بندرکنگان ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک کارآفرین برخی از خدمات اصلی این بانک عبارتند از:

  1. تسهیلات وامی برای مشتریان حقوقی و حقیقی
  2. صدور کارت های بانکی و ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی
  3. تسهیل در انجام تراکنش های اینترنتی
  4. ارائه خدمات پیامک بانکی به مشتریان
  5. خدمات مربوط به صندوق قرض الحسنه مسکن

بانک کارآفرین همچنین خدمات بانکی مخصوص به شرکت ها و صنایع نفتی را نیز در بندر کنگان ارائه می دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک کارآفرین علاوه بر این، با توجه به این که بندرکنگان یکی از مهمترین مراکز صید و تجارت دریایی در جنوب ایران است، بانک کارآفرین نیز خدمات مرتبط با این صنایع را به مشتریان و کسب و کارها در این منطقه ارائه می دهد.

بانک کارآفرین تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بانکی با کیفیت و مناسب برای مشتریان خود در سطح کشور به‌خصوص در مناطق مهم مانند بندرکنگان می کند.تبدیل شبا به حساب بانک کارآفرین با توجه به این که بندرکنگان مربوط به منطقه آزاد بندرعباس است، فعالیت اقتصادی در این شهر رو به رشد بوده و نیازمندی ها در حوزه بانکی نیز رونق چشمگیری دارد.