پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Surtainville in France

Surtainville in France

نام های دیگر : Surtainville

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری در شهر سورتنویل در فرانسه

تاریخچه سورتنویل

شهر سورتنویل یکی از شهرهای استان مانش در نورماندی فرانسه است.شماره شبا بانک خاورمیانه این شهر در شمال غرب فرانسه قرار دارد و دارای یک جمعیت حدود 10 هزار نفر است. سورتنویل در حومه ساحل دریای اقیانوس آرام قرار گرفته است و به عنوان یک مقصد توریستی پرطرفدار شناخته می شود.

اقتصاد سورتنویل

اقتصاد سورتنویل به طور گسترده ای به صنعت گردشگری و صیادی وابسته است.تبدیل کارت به شبا بانک خاورمیانه شهر به عنوان یک مقصد تفریحی برای گردشگران داخلی و خارجی معروف است و هر ساله تعداد زیادی گردشگر را جذب می کند. ساحل های زیبا و فاصله نزدیک به شهرهای تاریخی دیگر در نزدیکی سورتنویل، از جمله شهر بیاپل ، یک جاذبه توریستی مهم هستند.

علاوه بر صنعت گردشگری، صیادی نیز در اقتصاد سورتنویل نقش مهمی ایفا می کند.تبدیل کارت به حساب بانک خاورمیانه ماهیگیران بومی از سواحل سورتنویل استفاده می کنند و ماهی های تازه و بسیار خوش طعم را برای بازارهای محلی و فروشگاه های محلی تأمین می کنند. همچنین دریانوردی یک صنعت دیگری است که در این منطقه مشهود است و ماهیگیران دریایی را به ساحل و ساحل و دریانوردی عمده به مناطقی دورتر از ساحل می کشاند.

تاریخ بانکداری در سورتنویل

سورتنویل یک تاریخ غنی در بانکداری دارد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک خاورمیانه بانکداری در این شهر قدمتی دراز دارد که به اواخر قرن 18 باز می گردد. این دوره طلایی برای بانکداری در سورتنویل بود و بسیاری از خانواده های بزرگ بانکداری در آن زمان در این شهر فعالیت می کردند.

یکی از خانواده های برجسته در دنیای بانکداری در سورتنویل خانواده لوکتن است.تبدیل شبا به حساب بانک خاورمیانه این خانواده با بانکداری و یا تجارت مرتبط بودند و طی سالیان بسیاری ثروت خوبی به دست آوردند. پس از مدتی، خانواده لوکتن برجسته تر شده و قدرت و مالکیت خود در دنیای بانکداری را گسترش دادند.

برج لوکتن

برج لوکتن یکی از آثار برجسته تاریخی سورتنویل است که توسط خانواده لوکتن در سال 1889 ساخته شده است. این برج برجسته و قدرت این خانواده را نشان می دهد. امروزه، برج لوکتن به عنوان یک جاذبه تاریخی و گردشگری در سورتنویل شناخته می شود.

نکات کلیدی

  • سورتنویل به عنوان یک شهر گردشگری و صیادی شناخته می شود.
  • بانکداری در سورتنویل تاریخ درازی دارد و خانواده های قوی بانکداری در زمان های گذشته در این شهر فعالیت می کردند.
  • خانواده لوکتن یکی از برجسته ترین خانواده های بانکداری در سورتنویل بودند.
  • برج لوکتن یکی از آثار تاریخی برجسته در سورتنویل است که توسط خانواده لوکتن ساخته شده است.

نتیجه گیری

سورتنویل شهری است با تاریخ غنی در بانکداری و وابسته به صنایع گردشگری و صیادی است. این شهر در منطقه نورماندی فرانسه قرار دارد و هر ساله تعداد زیادی گردشگر را جذب می کند. با وجود این که اقتصاد سورتنویل به طور گسترده ای به صنعت گردشگری و صیادی وابسته است، بانکداری همچنان یک نقش مهم در این شهر دارد و تاریخچه درازی در بانکداری دارد.