پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Nemsova in Slovakia

Nemsova in Slovakia

نام های دیگر : Nemsova , Nemov�

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه شهر نماوا، اقتصاد و بانکداری

شهر نماوا یکی از شهرهای زیبا و تاریخی کشور اسلواکی است.شماره شبا بانک کشاورزی این شهر در منطقه فاکوپانا نقش درشهر مرکزی را ایفا می‌کند و جمعیتی بالغ بر ۲۴ هزار نفر دارد. نماوا با فراوانی منابع طبیعی، صنایع فعال و موقعیت جغرافیایی مرکزی، یکی از شهرهای مهم اقتصادی و تاریخی اسلواکی است.

تاریخچه

شهر نماوا تاریخچه‌ای بسیار برجسته و قدیمی دارد که تا به حال نیز اثرهای زیادی از تاریخی دوران باستان به جا مانده است.تبدیل کارت به شبا بانک کشاورزی نخستین اشاره به نماوا در سنگ سفید به اوایل قرن دوم میلادی یافت شده است. در قرون وسطی، شهر به دست خاندان بالشا به عنوان قلعه با استفاده از نیروی کار چک و فرانسوی به یک شهر صنعتی تبدیل شد. پس از جنگ جهانی دوم، شهر نماوا شاهد توسعه سریع اقتصادی بود که باعث رونق زندگی اقتصادی و اجتماعی در این منطقه شد.

اقتصاد

اقتصاد نماوا به دلیل موقعیت مرکزی خوب خود، بسیار مزیت‌های جغرافیایی دارد.تبدیل کارت به حساب بانک کشاورزی شهر به منطقه مرزی با شهرستان مجاور اتریش نزدیک است و به راحتی به کشورهای همسایه از طریق شبکه راه آهن و جاده ها متصل است. این منطقه دارای صنایع فلزی، خودروسازی، الکترونیک و فرهنگ است و نزدیکی به تونل کوماروم-لین، که از تونل‌های کوتاه راه‌آهن بین نماوا و براتیسلاو است، به شهر بیوتنیکا توجه بیشتری از نظر صنایع واقعی فلزی از جمله شرکت بی و لوکاس را به دنبال داشته است.

بانکداری

بانک شهر، با طولانی ترین تاریخچه در نماوا، در سال ۱۸۷۳ تأسیس شد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک کشاورزی این بانک از خدمات بانکی چندگانه برای افراد حقوق دستمزد، حقوق بازنشستگان، کارکنان و کسانی که دولت در اماندگی از بانک حساب می‌جهد استفاده می‌کند.

بانک شهر نماوا متعلق به شهرداری نماوا و شهر است و با مدیریت سازمان مدیریت و توسعه مناطق شهرستان اداره شده است.تبدیل شبا به حساب بانک کشاورزی این بانک مسئول ارائه خدمات مالی برای شهروندان و ساکنان شهر است و متعلق به شهرداری نماوا است. بانک همچنین خدمات بانکی متعددی را ارائه می دهد که شامل پرداخت قبوض، اصطلاحات مالی، اسپانس نقدی و اعلان صندوق است.

جمع‌بندی

شهر نماوا با تاریخچه غنی، اقتصاد چابک و بانکداری قدیمی یکی از شهرهای مهم اقتصادی و تاریخی اسلواکی است. بانک شهر نماوا به عنوان یک مؤسسه رسمی بانکداری از خدمات بانکی چندگانه برای افراد و شرکت‌ها استفاده می‌کند و مسئولیت ارائه خدمات مالی به شهروندان و ساکنان است. در نتیجه، نماوا به عنوان یک مرکز اقتصادی و بانکداری مهم در کشور اسلواکی مطرح است و به طور مداوم به توسعه و رشد اقتصادی و اجتماعی شهرش می پردازد.