پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Ploiesti in Romania

Ploiesti in Romania

نام های دیگر : Ploeshh , Ploesti , Ploeszti , Ploeti , Ploiesti , Ploieti , Ploieti , plwyst , plwysty , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر پلویستی در رومانی

پلویستی شهری است که در جنوب شرقی رومانی و در استان پراهووا واقع شده است.شماره شبا بانک صادرات این شهر با جمعیتی بالغ بر ۲۲۵ هزار نفر، یکی از شهرهای مهم و پر رونق استان است. پلویستی یکی از مراکز صنعتی و تجاری مهم رومانی است و نقطه قوت اقتصادی آن در بخش نفت و گاز قرار دارد.

تاریخچه پلویستی

شهر پلویستی در سال ۱۴۷۷ تأسیس شده است و در طول تاریخ خود تحت حکومت های مختلفی قرار گرفته است.تبدیل کارت به شبا بانک صادرات اولین بانک تجاری در این شهر در سال ۱۸۸۰ تأسیس شد و تا پیش از جنگ جهانی دوم، چند بانک دیگر نیز در این شهر فعالیت می کردند.

پس از جنگ جهانی دوم، بانک مرکزی کشور به شهر پلویستی منتقل شد و تعداد بانک های موجود در شهر نیز افزایش یافت.تبدیل کارت به حساب بانک صادرات این شهر به عنوان یکی از مراکز مهم بانکداری که در دهه های بعد صفحه روانی تمام بانکداری که حدود ۴۰۰ بانک داشت را می زند شناخته می شود

اقتصاد پلویستی

اقتصاد پلویستی در بیشترین میزان بر پایه صنعت نفت و گاز تکیه دار است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صادرات پلویستی یکی از منابع مهم و تاریخی نفت در رومانی است و بزرگترین میدان نفتی اروپا نیز در این شهر واقع شده است. نفت و گاز تولید شده در این شهر به بانک ها و شرکتهای نفتی داخلی و خارجی عرضه می شود.

علاوه بر صنعت نفت و گاز، پلویستی همچنین یک مرکز تولید خودرو، یخچال، لباس و مواد غذایی است.تبدیل شبا به حساب بانک صادرات این صنایع برای اشتغال زایی و رونق اقتصادی شهر بسیار مهم هستند. همچنین، صنعت گردشگری نیز یکی از عوامل مهم در اقتصاد پلویستی است. بازارهای محلی، مراکز خرید و جاذبه های گردشگری این شهر هر ساله جمعیت زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را جذب می کنند.

بانکداری در پلویستی

بانکداری یکی از رشته های حیاتی در پلویستی است. این شهر دارای بسیاری از بانک های معتبر ملی و بین المللی است که خدمات متنوعی را ارائه می دهند. کاربران می توانند در این بانک ها حساب های جاری، حساب های پس انداز و حساب های سرمایه گذاری خود را باز کنند.

علاوه بر این، اکثر بانک های موجود در پلویستی در برنامه های تسهیلات و وام های مسکن، وام های کسب و کار و وام های شخصی نیز فعال هستند. بانک مرکزی رومانی نیز دفتری در پلویستی دارد که مسئول نظارت بر عملکرد بانک های موجود در شهر است.

  • نمونه هایی از بانک های معتبر در پلویستی عبارت اند از:
    • بانک ملی رومانی
    • بانک تجارت
    • بانک آگروکولتورا
    • بانک رومانی

این بانک ها ارائه دهنده خدمات بانکی و مالی متنوعی هستند و برای مشتریان خود امکانات مختلفی را فراهم می کنند، از جمله امکان پرداخت الکترونیکی، وام های مسکن، وام های خودرو و خدمات ارزی.

نتیجه گیری

پلویستی یکی از شهرهای مهم رومانی است که در آن مرکز بانکداری قوی و پر رونقی وجود دارد. با صنعت نفت و گاز قدرتمند و تنوع صنعتی، اقتصاد این شهر رو به رشد است. بانک ها در پلویستی، امکانات متنوعی را در حوزه مالی و بانکداری به مشتریان خود ارائه می دهند و نقش مهمی در تقویت اقتصادی این شهر دارند.