پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Tuernich in Germany

Tuernich in Germany

نام های دیگر :

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تقویم کلی تاریخچه تورنیچ

تورنیچ یکی از شهرهای مهم در جمهوری فدرال آلمان است که در ایالت استفالیا قرار دارد.شماره شبا بانک رسالت واژه "تورنیچ" به معنی "شهر قلعه" است و ارتباط تنگاتنگی با قرون وسطی دارد. تورنیچ از دیرباز بر محور راه آبی "استاگه" قرارگاه بوده و به عنوان یکی از شهرهای راه آبی مهم در آلمان شناخته می‌شد.

تاریخچه اقتصادی تورنیچ

تورنیچ در گذشته به عنوان یکی از مراکز اقتصادی قوی در آلمان شناخته می‌شد.تبدیل کارت به شبا بانک رسالت این شهر در قرن هشتم تأسیس شده و با توسعه صنعت برزگری معروف به "ضمنیت منطقه‌ای پورتا" می‌شد.در قرون 9 تا 11 جاییکه از یک شهر قلعه به شهری اقتصادی تبدیل شد,تا 15 قدرت خود را نشان داده و بزرگترین بازار در منطقه شمال غرب آلمان شده بود.اما در طول قرون ازدیاد و تجارت برای شهرداری تجارت مهم تر می شد.قرن 16 تا یک تبدیل شد به یکی از مراکز معروف محلی دسته جمعی منطقه تورنیچتیونیش با سنواتقاطع تورنیچ متکی به صنایع و خدمات پان فرعی به نصب ماشین الات و هم افزایی قدرت و بزرگترین کارخانه داران و مراکز معماری و کاخهای نامدار منطقه است.تورنیچ در قرون وسطی، به دلیل موقعیت جغرافیایی و امتیازات مالی و تجاری خود، توجه بسیاری را جلب کرد. تجارت و توسعه اقتصادی به شهر ثروت مُلموسی می‌بخشید و مهاجران به دنبال فرصت‌های شغلی به این شهر جذاب می‌شدند. تورنیچ همچنین عضویت در "اتحادیه هانزه" را دریافت کرد که در پیشرفت تجارت و توسعه اقتصادی منطقه تأثیرگذار بود.

سیستم بانکی تورنیچ

تورنیچ همچنین با توسعه تجارت، یک سیستم بانکی قوی و پیشرفته داشت.تبدیل کارت به حساب بانک رسالت ابتدا بانک‌ها هم در قشر انبوهی از طبقات جامعه جا بدست کرده،بولات خرد شدن ، منجر به تاثیرات مثبت بر رشد اقتصادی شهر شد .بعدها نظام طلا و ارز در شهر تورنیچ معروف به ducat, بریتانیا کشور و کالیفرنیا را استفاده می کرد.اما با گذر زمان و توسعه صنعت، نیاز به سیستم بانکی قوی‌تر احساس شد و بانک‌های عمومی تشکیل شدند. این بانک‌ها از طریق ارائه خدمات بانکی مانند وام‌دهی، تجارت خارجی و صرافی، نقش بسزایی در توسعه اقتصادی شهر ایفا می‌کردند.

تورنیچ در سده بیست و یکم

در قرن بیست و یکم، تورنیچ به عنوان یکی از مراکز اقتصادی و مالی آلمان شناخته می‌شود.تبدیل شماره حساب به شبا بانک رسالت این شهر برای قرارگیری در نزدیکی رود استاگه و دسترسی آسان به جاده‌ها و صنایع بزرگ محلی استراتژیک است. همچنین، تورنیچ یکی از سرپرستان تولید زیرساخت‌های رئالیتی سرماکانی یكی از و جود داده است در منطقه شمال غرب آلمان قادر خود را جیتایی مناقب و بدون سود های تسهیلات تولید و کار قرض گرفتن طراحی کند. تورنیچ علاوه بر جذب شرکت‌های بزرگ و کارخانه‌ها، همچنین میزبانی از پردازش را بر اساس خدمات و برگزید عرضه محصولات خدماتی

تورنیچ و بحران اقتصادی 2008

همانطور که در سال 2008 بحران مالی جهانی در سراسر جهان به وجود آمد، تورنیچ همچنین تحت تأثیرات قوی این بحران قرار گرفت.تبدیل شبا به حساب بانک رسالت از آن زمان به بعد، صنعت بانکی و اقتصاد تورنیچ از ارتعاشاتی قابل ملاحظه رنج می‌برد. این اتفاق منجر به ضعیف شدن اعتماد عمومی به بانک‌ها و موجب کاهش سرمایه‌گذاری در این شهر شد.دولت آلمان نیز برای مقابله با بحران مالی در این شهر تدابیری اتخاذ کرد و تجهیزات مالی را تقویت کرد. این تدابیر شامل افزایش تسلیت تسهیلات و تو