پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Livigno in Italy

Livigno in Italy

نام های دیگر : Livign , Livigno , Liv�gn , Luwin

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد لیوینیو

شهر لیوینیو یکی از شهرهای کوچک و زیبای ایتالیا است که در استان سوندریو و در منطقه لومباردی قرار دارد.شماره شبا بانک گردشگری لیوینیو در کوهستانهای آلپ و در سواحل رودخانه تیرانو قرار گرفته است. این شهرک در طول سالها به شهری اقتصادی و گردشگری تبدیل شده است و توسعه بخش بانکداری به شهر اهمیت بیشتری بخشیده است.

تاریخچه لیوینیو

قدمت تاریخی لیوینو به دوران رومی بازمی‌گردد.تبدیل کارت به شبا بانک گردشگری این شهر در طول تاریخ در دست امپراطوری های مختلف بوده است، شامل امپراطوری روم و امپراطوری آلمان است. در دوره میانه، لیوینیو در حال توسعه عمده اقتصادی بود و تجارت و کشاورزی از جهات مختلف در این شهر رونق داشت. در قرن ۱۶، شهر به عنوان یک مرز مالی بین ایتالیا و ملکه الیزابت در انگلیس معروف بود. این عنصر مهم در تاریخ اقتصادی لیوینیو بوده است.

بانکداری در لیوینیو

صنعت بانکداری در لیوینیو در سال ۱۹۰۵ با تاسیس بانک مرکزی سوئیسی در این شهر آغاز شد.تبدیل کارت به حساب بانک گردشگری این بانک بیشتر به منظور تسهیل تجارت و تبادل ارز در منطقه فعالیت می‌کرد. این بانک نقش مهمی در توسعه اقتصادی شهر و منطقه داشت و با کمک ازخشکی و کوهستانی بودن زمین‌ها، فعالیت‌های کشاورزی و گردشگری در منطقه را توجیه می‌کرد.

بعد از پایان جنگ جهانی دوم، شانگهای، فروش دهانریزی تجارت و امپراطوری‌های بزگ تجاری در آسیا و اروپا، نظم جدیدی را به مرکز بانکداری لیوینو داد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک گردشگری از آن زمان به بعد، بانک‌های دیگر نیز در شهر مستقر شده و صنعت بانکداری رونق چشمگیری پیدا کرده است.

اقتصاد لیوینیو در حال حاضر

لیوینیو از یک روستا به شهری پیشرفته تبدیل شده است.تبدیل شبا به حساب بانک گردشگری با توجه به فعالیت‌های گردشگری، صنعت هتلداری و خرده‌فروشی در شهر رونق یافته است. اقتصاد لیوینو به دلیل گردشگری جوانان اروپا به شهر، سود قابل توجهی را بدست آورده است. همچنین، با توجه به مجاورت شهرک اسکی استادت و توسعه فعالیت‌های مربوط به ورزش‌های زمستانی، لیوینو به مقصد محبوبی برای علاقه‌مندان به اسکی تبدیل شده است.

تأمین مالی برای کسب و کار

محله مالی لیوینو حاشیه رودخانه تیرانو در منطقه سو معروف است. در دهه‌های اخیر، مشتریان بانک‌ها و مؤسسات مالی به درخواست تأمین مالی برای کسب و کارهای خود زیاد شده‌اند. در واقع، صاحبان کسب و کار جدید به لیوینیو به دنبال سرمایه‌گذاری هستند و نیاز به پشتوانه مالی دارند. این بانک‌ها به طور خاص در بخش‌هایی همچون خدمات مالی، بیمه، امانت و تسهیلات اعتباری برای شرکت‌ها و کسب و کار فعال هستند.

توسعه پایدار

شهر لیوینیو احترام به محیط زیست و توسعه پایدار را از اولویت‌های خود قرار داده است. به عنوان مثال، از سال ۱۹۹۽، در لیوینیو هیچ خودروی غیرضروری نمی‌تواند وارد شود و فقط امکان خرید خودروهای الکتریکی یا هیبریدی موجود است. این تدابیر سبب کاهش آلودگی هوا و حفظ تصویر زیبای شهر شده‌است. همچنین ایجاد تسهیلات عمومی و بازسازی اماکن تاریخی نیز در توسعه پایدار شهر نقش مهمی داشته است.

جمع‌بندی

اقتصاد لیوینیو در طول سالها رشد قابل توجهی را تجربه کرده است و به شهری با رونق صنعت بانکداری و گردشگری تبدیل شده است. با توجه به فعالیت‌های گردشگری، خدمات مالی و سرمایه گذاری در کسب و کارهای محلی از اهمیت بسزایی برخوردار است. به علاوه، تأکید بر توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست نشان از تعهد لیوینیو به آینده است.