پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Lavenham in United Kingdom

Lavenham in United Kingdom

نام های دیگر : Lavenem ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر لاونهم در بریتانیا

شهرستان لاونهم یکی از شهرهای قدیمی و تاریخی در کشور بریتانیا است.شماره شبا بانک توسعه صادرات این شهر در شهرستان سوفولک، در شرق انگلیس قرار دارد و دارای تاریخ و سابقه طولانی در بخش های مختلف می باشد. علاوه بر آن، لاونهم یکی از مقاصد گردشگری محبوب در بریتانیا است به خصوص بافت های تاریخی و معماری خاص خود.

تاریخ کوتاهی از شهر لاونهم

بانکداری و صنعت پرداخت وجه به طور مشخص در لاونهم در سال ۱۵۹۰ میلادی آغاز شد.تبدیل کارت به شبا بانک توسعه صادرات یکی از اولین بانک های لاونهم ،بانک و مؤسسه ابریشم بود که در سال ۱۷۷۵ تأسیس شد. بانک ابریشم سابقاً یکی از بزرگترین بانک های انگلستان بدلبلای کافی است، به عنوان یکی از ویژگی های برجسته اقتصادی لاونهم شناخته می شود.

لاونهم در طول تاریخ خود عیادت کنندگان بسیاری را به خود جذب کرده است از جمله اسکیپیست ها و توریست ها که در حال حاضر به این شهرستان و بازاریابی آن علاقه مند هستند.تبدیل کارت به حساب بانک توسعه صادرات این فشار باعث شده است که لاونهم یک مقصد تجاری برجسته باشد و بانک های بزرگی مانند بانک انگلیس در آن مستقر شوند.

بانکداری در لاونهم

لاونهم به طور مداوم به عنوان یکی از مراکز مالی و بانکداری در انگلستان مشهور بوده است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک توسعه صادرات این شهر دارای بانک ها و مؤسسات مالی متعددی است که خدمات مالی و بانکداری را به مشتریان خود ارائه می دهند. بانک دیگری که در لاونهم معتبر است، بانک ملی انگلیس است که یکی از بزرگترین بانک های انگلیس است. این بانک در بیش از ۳۰۰ شعبه در سراسر انگلستان و کلیه آژانس های لاونهم دارای شعبه ای است.

لاونهم در میان شهرهای پرکاربرد تجارت در انگلستان به تناسب استانداردهای جهانی بانکداری بهره می برد.تبدیل شبا به حساب بانک توسعه صادرات این شهر برای کسانی که به دنبال سرویس های بانکی و مالی فوق العاده هستند، بسیار محبوب است. علاوه بر این، لاونهم میزبان بسیاری از برگزارکنندگان برجسته نشست های اقتصادی و مالی است. در این نشست ها، خدمات بانکداری و مالی ارائه شده و گفتگوهای متخصصانه در مورد راه حل های هوشمندانه و نوآورانه صورت می گیرد.

اقتصاد و بازارهای مالی لاونهم

اقتصاد لاونهم به غیر از بانکداری، پر از برجسته ترین بازارهای مالی در استان سوفولک است. بازارهای مالی لاونهم مربوط به خرده فروشی همچون لباس، مواد غذایی و برندهای دندانپزشکی است. این بازارها هر روز هفته در شهر برگزار می شوند و گردشگران و مردم محلی را به خود جذب می کنند.

لندپلی که معروف به پایتخت پُشت پرده سازندگان است، در سوفولک بسیار معروف است. در این بازارها می توانید انواع محصولات محلی و سنتی را پیدا کنید از جمله مواد غذایی، لباس، جواهرات و سوغات بانکمانی. همچنین، بازار هنری لاونهم محلی برای تولید و فروش هنرهای زیبا و دست ساز است که توسط هنرمندان محلی تولید می شود.

نتیجه گیری

لاونهم شهری با تاریخ قدیمی است و در طول زمان اهمیت و چشم اندازی بسیاری در بخش های مختلف به خصوص بانکداری بدست آورده است. اقتصاد لاونهم رشد بی نظیری داشته و امکانات بانکی پیشرفته را برای مشتریان فراهم می کند. شهرستان لاونهم تا کنون معروف به عنوان یکی از مراکز مالی و تجاری در بریتانیا بوده است. از اقتصاد مستقلی که برای ایجاد و ارائه خدمات بانکی و مالی در سراسر کشور توانسته است، شهر لاونهم برای کسپورتاژ در انگلستان معروف است. بازارهای مالی و بانکداری لاونهم نیز بسیار زیبا و پر از زندگی هستند. بجز این تکنولوژی های شای