پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Pyetrykaw in Belarus

Pyetrykaw in Belarus

نام های دیگر : Petrikov , Petrikovo , Petrykau , Pyetrykaw , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر پیتریکاف در بلاروس

شهر پیتریکاف یکی از شهرهای جامعه برای استانداردهای اقتصادی و تاریخی خود در بلاروس است.شماره شبا بانک مسکن این شهر در نزدیکی رودخانه دوبرا واقع شده است و به عنوان یکی از مهمترین مراکز صنعتی و تجاری منطقه شناخته می شود. همچنین، پیتریکاف یکی از شهرهای با عمران تاریخی است و بسیاری از انقاضا وجود دارد که به تاریخ و فرهنگ غنی منطقه متصل هستند.

اقتصاد پیتریکاف

اقتصاد پیتریکاف بیشتر بر پایه صنعت و تجارت استوار است.تبدیل کارت به شبا بانک مسکن شهر دارای چندین کارخانه بزرگ است که فعالیت در زمینه های مختلفی از جمله مواد غذایی، نساجی و ساخت و ساز دارند. این شهر یکی از مراکز صنایع و سرویس های مالی استان مینسک است. بانکداری نیز یکی از فعالیت های مهم در این شهر است و چندین بانک ملی و بین المللی در اینجا دفتر خود را دارا می باشند.

تاریخ پیتریکاف

پیتریکاف تاریخ قدمتی دیرینه دارد و اثر انسانی از قرن دوم میلادی به همراه پیدایش شهری است.تبدیل کارت به حساب بانک مسکن این محله در میانه قرون وسطی به عنوان یکی از مهمترین شهرها در منطقه شناخته شد. طولانی ترین دوره تاریخی در پیتریکاف از قرن یازدهم تا پانزدهم بود و در طول این دوران، شهر توسعه یافت و روستایی به شهری صنعتی و تجاری تبدیل شد.

در دوره سو سیاستی پیتریکاف، به عنوان یک شهر موثر در نظام تولید شهرستان کالینیا، ام