پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Aksehir in Turkey

Aksehir in Turkey

نام های دیگر : Ak Shehr , Aksehir , Akehir , Filomilion , Philomelion , Philomelium ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه شهر اکشهیر در ترکیه

اکشهیر، شهری تاریخی و قدیمی در استان قونیه ترکیه است.شماره شبا بانک سینا این شهر در غرب استان قونیه واقع شده است و از نظر جغرافیایی در دسته روستاهای استان قونیه قرار دارد. اکشهیر به دلیل وجود آثار تاریخی مهم و ارتباطات حمل و نقل مستقیم با شهر قونیه واقع در شمال شرقی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این شهر از یک سو به استان اسبرطه در غرب و از سوی دیگر به استان مانیسا در جنوب غربی مرز قونیه هست و به لطف موقعیت استراتژیک خود، اکشهیر به یکی از قطب های تجاری در استان قونیه تبدیل شده است.

بانکداری در اکشهیر

از دیرباز تا به امروز، بانکداری و امور مالی در اکشهیر نقش مهمی در اقتصاد این شهر ایفا کرده است.تبدیل کارت به شبا بانک سینا تجارت و شغل بانکداری در اکشهیر به دوران قدیمی برمی‌گردد. در سال های قبل از قرن بیستم، بانک ها در ایجاد و تسهیل تجارت و انتقال وجوه نقش بسزایی داشتند. اما در سالهای اخیر، با پیشرفت فناوری و تکنولوژی، بانکداری الکترونیکی و بانک های آنلاین نیز در اکشهیر به وجود آمده اند و نقش بانک ها در ارتباطات مالی افراد را بهبود بخشیدند.

اقتصاد شهر اکشهیر

شغل و اشتغال

اصلی‌ترین شغل مردم اکشهیر کشاورزی است.تبدیل کارت به حساب بانک سینا کشاورزی اکشهیر به دو صورت خانگی و صنعتی انجام می‌شود. در کشاورزی صنعتی انواع محصولات کشاورزی نظیر گندم، جو، ذرت، بیکاری و انواع صیفی جات کشت و برداشت می‌شوند. بانوان نیز در کشاورزی خانگی و تولید محصولات دستی مثل قالیبافی و تولید پرچم‌های ملی و دستبافی تعبیه شده اند و در این حوزه نیز جابه‌جایی اقتصادی دارند. همچنین، تجارت و خدمات نیز در شهر اکشهیر رونق خوبی دارد و ایجاد امکانات و خدمات جدید در شهر اکشهیر منجر به ایجاد اشتغال می‌شود.

مراکز خرید

در شهر اکشهیر تعداد زیادی از مراکز خرید و بازارها وجود دارد که انواع محصولات مورد نیاز مردم را فراهم می‌کنند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سینا بازار اکشهیر یکی از شهرک های قدیمی تر است و در این بازار می توانید هرچه به خدا خواست وجود دارد ، اما تعداد عرضه کنندگان کاهش یافته و تعداد فردا کمتر شده است.

پیشرفت بانکداری الکترونیکی در اکشهیر

بانکداری آنلاین

بانکداری آنلاین یا اینترنتی از جمله امکانات جدیدی است که در حوزه بانکداری در اکشهیر وجود دارد.تبدیل شبا به حساب بانک سینا با استفاده از سیستم های بانکداری آنلاین، افراد می توانند به سرعت و راحتی بالا از خدمات بانکی خود استفاده کنند. به عنوان مثال، با استفاده از بانکداری آنلاین، می توانید صورتحساب خود را مشاهده و پرداخت های الکترونیکی انجام دهید. همچنین، از این طریق می توانید وام ها و سپرده های خود را مدیریت کنید و تراکنش های مالی را با سرعت و امنیت بالا انجام دهید.

پرداخت های الکترونیکی

در اکشهیر، استفاده از پرداخت های الکترونیکی نیز در حال گسترش است. این روش امن و سریع برای انجام تراکنش های مالی است. به عنوان مثال، در فروشگاه ها و رستوران ها می توانید با استفاده از کارت های بانکی و تلفن همراه خود پرداخت های الکترونیکی را انجام دهید. این روش به عنوان جایگزینی برای پرداخت های نقدی مورد استفاده قرار می گیرد و امکان پرداخت از طریق موبایل را فراهم می کند.

جمع بندی

شهر اکشهیر در ترکیه ، با تاریخ قدیمی و اقتصاد پویا خود، یکی از مناطق مهم در حوزه بانکداری و امور مالی است. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از بانکداری الکترونیکی و پرداخت های الکترونیکی، اقتصاد اکشهیر بهبود یافته و ب