پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Pardilho in Portugal

Pardilho in Portugal

نام های دیگر : Pardilho , Pardilh�

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد ،تاریخ و بانکداری شهر پاردیلو در پرتغال

شهر پاردیلو یکی از شهرهای زیبا و تاریخی کشور پرتغال است.شماره شبا بانک سامان این شهر در استان اویرو واقع شده و جمعیتی حدود ۳۰ هزار نفر دارد. پاردیلو یکی از شهرهایی است که به دلیل معماری زیبا و وسعت سبزهای طبیعی خود، بسیاری از گردشگران و مسافران را جذب می کند.

تاریخچه

شهر پاردیلو در سال ۱۲۱۹ توسط آلژیوبا (aljoões) تاسیس شد.تبدیل کارت به شبا بانک سامان این شهر از زمان تاسیس به نقش یک مرکز تجاری برای منطقه تبدیل شد. اما اقتصاد پاردیلو به واقعیت تا دهه ۱۹۶۰ توسعه یافت. در این دهه، روند صنعتی شدن و توسعه صنایع نفتی در کشور پرتغال به ادامه یافت و در نتیجه اقتصاد پاردیلو بهبود یافت.

اقتصاد شهر پاردیلو در حال حاضر بر پایه صنایعی مانند تولید اجزای خودرو، صنایع شیمیایی و گیاهان تولیدی استوکا (stokvis).تبدیل کارت به حساب بانک سامان تولید اجزای خودرو در این شهر به دلیل واقع شدن یک کارخانه تولید قطعات خودروی برلیتاز در این شهر به توسعه یافت و برای اقتصاد شهر بسیار مهم است.

بانکداری

بانکداری یکی از صنایع اصلی و حیاتی برای توسعه و رشد اقتصادی هر شهر و کشور است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سامان در پاردیلو نیز وجود بانکهای معتبری که خدمات بانکی به شهروندان پاردیلو ارائه می دهند. بانک آلیانس پارتنر (alliance partner) یکی از بزرگترین بانکهای بخش خصوصی در پرتغال است که در پاردیلو نیز واحدی دارد. این بانک خدمات متنوعی اعم از صندوق قرض الحسنه، وام مسکن، حسابهای بانکی جاری و حسابهای بانکی سپرده می دهد.

بانک پرتغالی بانک دو وجهی است و در سال ۲۰۱۷ تاسیس شده است.تبدیل شبا به حساب بانک سامان این بانک در پاردیلو دو واحد دارد و خدماتی همچون تسهیلات اعم از وام‌های شخصی و تجاری، کارتهای اعتباری و رسیدگی به معاملات بین‌المللی را ارائه می دهد.

اقتصاد پاردیلو

اقتصاد شهر پاردیلو در دستور کار توسعه و رشد پایدار قرار دارد. برای توسعه اقتصادی پایدار در پاردیلو، دولت پرتغال و شهرداری پاردیلو به منظور جذب سرمایه گذاری و ایجاد شرایط مناسب برای کسب و کارهای جدید اقداماتی را در دستور کار قرار داده اند.

بهره وری کشاورزی در پاردیلو نیز بسیار مهم است. این منطقه به دلیل خاک حاصلخیز و آب و هوای مناسب، مناسب برای کشاورزی است. کشاورزی در پاردیلو شامل کاشت گندم، جو، سیب، خرما و زیتون است.

رونق گردشگری

پاردیلو به عنوان یک شهر زیبا و تاریخی، جذابیت های گردشگری زیادی دارد. امکانات گردشگری نظیر آبشارهای زیبا، باغ های تاریخی و موزه ها در این شهر به گردشگران ارائه می شود. با وجود علاقه بسیاری در جوانان به سفر و گردشگری و زیاد شدن اعتماد به خدمات بانکی، بانک ها با ارائه خدماتی برای گردشگران نظیر تسهیلات بانکی و مبادلات ارزی، اقتصاد شهر را تقویت می کنند.

نتیجه گیری

پاردیلو یک شهر پرتغالی با تاریخچه غنی است که در استان اویرو واقع شده است. اقتصاد پاردیلو بر پایه تولید قطعات خودرو و صنایع شیمیایی استوکا استوار است. بانکداری نیز در این شهر به خوبی رشد کرده و بانکهای معتبری مانند بانک آلیانس پارتنر و بانک پرتغالی در این شهر دفتری دارند. رونق کشاورزی و گردشگری نیز عواملی مهم برای اقتصاد پاردیلو هستند. به طور کلی، پاردیلو یک شهر پرتغالی با اقتصاد پویا است که با منابع طبیعی غنی خود می تواند برای توسعه و رشد مستقیم اقتصادی و معیشتی ساکنان خود مساعدت کند.