پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Nogara in Italy

Nogara in Italy

نام های دیگر : Nogara

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد و تاریخ و بانکداری شهر نوگارا در ایتالیا

نوگارا یکی از شهرهای کوچک و زیبای ایتالیا است که در استان ورونا واقع شده است.شماره شبا بانک ملت این شهر دارای تاریخچه‌ی طولانی و غنی در زمینه‌ی اقتصاد و بانکداری است. در این مقاله، به صورت مختصر به سیر تاریخی اقتصاد و بانکداری نوگارا خواهیم پرداخت و برخی از نکات مهم و جالب را بررسی خواهیم کرد.

تاریخچه‌ی اقتصادی نوگارا

نوگارا با توجه به موقعیت جغرافیایی خود در کنار رود آدیجه، همواره در صدرنشینی اقتصادی محله بوده است.تبدیل کارت به شبا بانک ملت این شهر در قرون وسطی به خاطر تولیدات کشاورزی و دامپروری معروف بود. باغ‌ها و مزارع اطراف شهر میوه‌های خوشمزه‌ای مانند خرما، زیتون و توت فرنگی تولید می‌کردند. در طول سال‌های بعدی، کشاورزی همچنان یکی از عوامل مهم اقتصاد شهر بوده است و تولید میوه‌های نام آشنا از جمله گریپ فروت (نوعی نارنجی ترش و شیرین) به فعالیت اقتصادی شهر کمک کرده است.

در قرن ۱۷، نوگارا به خاطر تجارت نباتات (صابون و پارچه) و تولید چرم و نساجی مشهور شد.تبدیل کارت به حساب بانک ملت این صنایع توسط ازدواج‌های بین خانواده‌های جهانگرد و صنعتگر به توسعه رسید. برخی از آثار این صنوف هنوز هم در شهر قابل مشاهده است و شهر را به یک مقصد گردشگری تبدیل کرده است.

تاریخچه‌ی بانکداری در نوگارا

بانکداری به عنوان یکی از عوامل اصلی توسعه‌ی اقتصادی در تمام جوامع شناخته شده است و نوگارا نیز استثنایی نیست.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملت بانکداری در این شهر به دوره‌ی قرن ۱۹ برمی‌گردد و دو بانک مهم به نام بانک آدیجه و بانک ورونا در آن زمان تعطیلاتی اصلی برای مردم بودند.

بانک آدیجه در سال ۱۸۷۲ تاسیس شد و اولین بانک خصوصی در نوگارا بود.تبدیل شبا به حساب بانک ملت این بانک عملیات بانکی را از دفتر اصلی خود در نوگارا انجام می‌داد و به تدریج شعبه‌هایی در سراسر کشور گسترش یافت. بانک آدیجه به عنوان یکی از بانک‌های موفق در ایتالیا شناخته شده است و هنوز هم فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

بانک ورونا نیز در همان دوره تأسیس شد و فعالیت‌های بانکی خود را از شعبه‌ای در نوگارا آغاز کرد. این بانک از دیگر بانک‌هایی است که همچنان فعالیت در شهر نوگارا داشته و در سطح ملی شناخته شده است.

وضعیت اقتصادی نوگارا امروزی

اقتصاد نوگارا در حال حاضر به عنوان یک شهر کوچک و زیبا، بسیار گردشگری است. گردشگری یکی از عوامل اصلی درآمد شهر است و همچنین تجارت و صنعت نیز در آن حضور قابل توجهی دارند. شهر نوگارا به خاطر تولید میوه‌های خوشمزه خود، به ویژه گریپ فروت، مشهور است و صادرات این محصولات به سرتاسر ایتالیا و کشورهای دیگر رونق خوبی دارد.

بانکداری در نوگارا نیز به عنوان یکی از صنایع اصلی و جهش‌گیر اقتصاد شهر در نظر گرفته می‌شود. بانک‌های موجود در نوگارا امروزی همچنان خدمات بانکی برای مردم و کسب‌وکارهای محلی ارائه می‌دهند و به توسعه‌ی اقتصادی شهر کمک می‌کنند.

خلاصه

نوگارا، با یک تاریخچه‌ی طولانی در زمینه‌ی اقتصاد و بانکداری، یکی از شهرهای مهم ایتالیا است. اقتصاد نوگارا از کشاورزی و دامپروری در قرون وسطی تا تولید نباتات و بنگاه‌های صنعتی در دوره‌ی قرن ۱۷ تغییر کرده است. بانک‌های تاریخی نوگارا مانند بانک آدیجه و بانک ورونا نقش مهمی در توسعه‌ی بانکداری در این شهر داشته‌اند. امروزه، اقتصاد نوگارا در حال حاضر به عنوان یک شهر گردشگری و دارای تجارت و صنعت قابل توجهی است. بان