پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Butry-sur-Oise in France

Butry-sur-Oise in France

نام های دیگر : Bitri sir Oaz , Bjutri-sjur-Uaz , Butry , Butry-sur-Oise , wa ci he pan bi te li , , --

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

◊ جمعیت مقیم شهر با آخرین سرشماری عمومی در سال 2017 حدود 20،000 نفر بود.شماره شبا بانک شهر

◊ این شهر به شمال غربی پاریس واقع شده و در فاصله حدود 30 کیلومتری پاریس قرار دارد.تبدیل کارت به شبا بانک شهر

◊ وسعت این شهر 2.تبدیل کارت به حساب بانک شهر63 کیلومتر مربع است.

تاریخچه

در حوالی سال 885، گروهی از راهبان مشهور به "بنده‌های بوطیوس"، از طریق سمت شمالی رود سین به این منطقه رسیدند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک شهر آنها اینجا را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده بودند، زیرا برخلاف مراکز پایتختی، این شهر کمتر مورد حمله قرار می‌گرفت و برخلاف قوانین خشن و طبقه‌بندی، مسئولان در آن زمان شهر را ارفاق می‌داشتند - تا این که پادشاه آرزوها را بشکست و یک شاهزاده ی شهری به جای یک پادشاه خیابان شد!

در سالی که پس از آن پیش آمد، شهر از شهر پادشاهی به یک شهر تاجران تبدیل شد و یک بایر بزرگ عرضه و تولید محصولات شهری به تاجران فرانسوی و خارجی شد.تبدیل شبا به حساب بانک شهر همچنین، بیشتر مردان شهر به عنوان دریانوردان، صاحبان کشتی و کاپیتانان ابنیه در شرکت های راه‌آهن و اتوبوس کاری کردند.

بانکداری در شهر

پس از جنگ جهانی اول، اقتصاد شهر بهبود یافت و تعداد بانکها و نهادهای مالی در این شهر در حال افزایش بود. در حال حاضر، شهر بوطیوس دارای برنامه‌های اقتصادی متعددی است و به چند بانک اصلی به عنوان نماینده از پایتخت تبدیل شده است. میدام و کردیت اگریکول و بویونک معروف ترین بانک‌های این شهر هستند.

اقتصاد

شهر بوطیوس دارای اقتصادی متنوع است. تولید محصولات مزرعه، محصولات کشاورزی و جانوران نیز در این شهر محبوب است. بیشتر مردم این شهر در زمینه تجارت، خدمات و بانکداری کار میکنند.

همچنین، یکی از ویژگی های اقتصادی شهر بوطیوس، صنعتگران و کارخانه‌داران بزرگ است که کسب و کاری را در زمینه دستکاری چوب، تولید پوشاک و حمل و نقل فعالیت میکنند.

تولید چوب

صنعت چوب، یکی از صنایع اصلی این شهر است. شهر بوطیوس دارای یکی از بزرگترین مناطق غابه در منطقه پاریس است. بنابراین، تولید چوب و محصولات چوبی در این شهر بسیار پرطرفدار است. این شهرچوب را برای تولید مبلمان، ساختمان و خدمات تزیینی به پاریس و فرانسه صادر میکند.

تولید پوشاک

صنعت پوشاک دیگری که در شهر بوطیوس بسیار توسعه یافته است، صنعت پوشاک است. این شهر دارای بزرگترین منطقه صنعت پوشاک در منطقه پاریس است. برخی از معروف‌ترین برندهای پوشاک فرانسه در این شهر قرار دارند و محصولات خود را در سراسر کشور و خارج از کشور عرضه میکنند.

حمل و نقل

حمل و نقل نیز از عوامل اصلی اقتصادی شهر بوطیوس است. برخی از شرکت های بزرگ حمل و نقل تعداد زیادی از کامیون ها و اتوبوس های خود را در این شهر مستقر کرده اند. برخی از آنها در خدمت انتقال مواد، بار و بندها بصورت داخلی و بین المللی هستند.

نتیجه گیری

بوطیوس یکی از شهرهای خوب و رو به رشد و اقتصادی در فرانسه است. شهر دارای اقتصاد متنوعی است که شامل کشاورزی، صنعت، تولید محصولات چوب و پوشاک است. بانکداری نیز در این شهر به خوبی توسعه یافته است، شامل برنامه های اقتصادی و بزرگترین بانک های کشور است. این شهر دارای جمعیت بزرگی است و با وجود آن، در مقایسه با پاریس کم تر از حمل و نقل و عوامل مختلفی است. به کلی، بوطیوس یک شهر شعبه ای است، که در آن افراد می توانند کسب و کار خود را با روحیه تخصصی بالا شروع کنند.