پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Bray-en-Val in France

Bray-en-Val in France

نام های دیگر : Bray , Bray-en-Val , Bre-an-Val' , Brej an Val , wa de qu bu lai , - ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

معرفی شهر برای آن وال در فرانسه

برای آن وال یک شهر قدیمی در کشور فرانسه است که در منطقه لوار به جنوب مرکز کشور واقع شده است.شماره شبا بانک کشاورزی این شهر با تاریخ چند صد ساله خود و محل قرار گرفتن در نزدیکی رودخانه لوار، یکی از مهمترین شهرهای تاریخی فرانسه به حساب می آید. با وجود اینکه حالا به عنوان یک شهر کوچک و پیشرفته شناخته می شود، برای آن وال در گذشته دوره هایی از رشد و رکود تجاری و اقتصادی را تجربه کرده است.

تاریخچه اقتصادی

تاریخچه اقتصادی برای آن وال با اهمیتی بزرگ آغاز می شود.تبدیل کارت به شبا بانک کشاورزی شهر در دوره میانه برای آن وال به عنوان یک مرکز تجاری پرداخته می شد. در این دوره، تولیدات محلی شهر به کشورهای همسایه، به خصوص اسپانیا و ایتالیا، صادر می شد. همچنین، شهر تجارت گسترده ای با شهرهای عربی و نروژی روشنگری می کرد. در واقع، شهر برای آن وال یکی از نقاط مهم راه تجاری اروپا به حساب می آمد.

در قرن 12، برای آن وال به عنوان یک شهر صنعتی نقش جدیدی نیز نسبت داده شد.تبدیل کارت به حساب بانک کشاورزی تولید قلع و لجنیوم در این شهر بسیار گسترده بود و مواد اولیه مورد نیاز برای صنایع چوب و فلزی بیشتر به کشورهای همسایه صادر می شد.

تاریخچه بانکداری

تاریخچه بانکداری در برابر برای آن وال در دوران امپراتوری خیلی با اهمیت می باشد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک کشاورزی در این دوران، بانک اولیه فرانسه "بانک ژنرال" در تاریخ 1800 تاسیس شد و در بانک ژنرال سرمایه گذاری های عظیمی صورت گرفت.

در سال 1820، اولین بانک تجاری در برابر برای آن وال تاسیس شد.تبدیل شبا به حساب بانک کشاورزی این بانک به نام "بانک برابانکو" بود که به عنوان یک بانک خصوصی از سال 1890 به عنوان یک بانک دولتی عمل کرد. بانک برابانکو جایزه نوبل اقتصاد برای اقتصاد دستگاهی دریافت کرد.

وضعیت اقتصادی کنونی

اقتصاد کنونی برای آن وال به قدری پیشرفته است که به عنوان یکی از شهرهای ثروتمند فرانسه شناخته می شود. در حقیقت، شهر به عنوان یکی از مراکز مالی و تجاری واقع در منطقه لوار می باشد.

تولید محلی در برای آن وال شامل محصولات کشاورزی، صنعتی و خدماتی است. برخی از صنایع برج های بزرگ پوشش داده شده حاصل توجه نیروگاه هسته ای نیز زیر ساخت منطقه کشاورزی که دستورالعمل های صنعتی را تولید می کنند.

بانکداری امروزی

بانکداری امروزی برای آن وال به عنوان شهری پیشرفته در حوزه مالی و اقتصادی شناخته می شود. شهر حاوی برخی از بزرگترین بانک های فرانسه است و میزبان نمایندگی های بین المللی بانکی معروفی نیز می باشد.

بیشتر بانک ها در برابر برای آن وال شعبه های خود را دارند ، شامل بانک ژنرال ، بانک ملی فرانسه و بسیاری از بانک های خصوصی. این بانک ها انواع خدمات بانکی مانند حسابهای جاری ، وام ها ، خریداری ها و سرمایه گذاری را ارائه می دهند.

علاوه بر این، شهر برای آن وال میزبان برگزاری نمایشگاه های مالی و تجاری بین المللی است. این نمایشگاه ها به بانک ها و سایر موسسات مالی فرصت می دهند تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند و از فرصت های تجاری جدید بهره ببرند.

خلاصه

در نتیجه ، شهر برای آن وال تاریخ غنی اقتصادی دارد که به هر دو تاریخچه تجارت و بانکداری مربوط می شود. این شهر در گذشته به عنوان یک مرکز تجاری بزرگ و راه تجاری مهم در اروپا شناخته می شد و همچنین در بیستمین قرن به یکی از مراکز مالی و تجاری پیشرو در فرانسه تبدیل شده است.

با توجه به روند رشد اقتصادی کنونی برای آن وال و موقع