پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Borgo in France

Borgo in France

نام های دیگر :

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

معرفی کوچه بورگو و تاریخچه اقتصادی آن

کوچه بورگو یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین کوچه‌های بوردو شهر در کشور فرانسه است.شماره شبا بانک صادرات این کوچه به عنوان قلب توریسم و تجارت در شهر معتبر است و توسط بازدیدکنندگان از سراسر جهان طلب پیدا می‌کند. همچنین اگر شما به عنوان یک کارآفرین برنامه‌ریزی نمایید، احتمالاً با سابقه و جاذبه‌ای که کوچه بورگو در اختیار دارد، می‌خواهید در این منطقه کسب و کار خود را تاسیس کنید.

تاریخچه اقتصادی کوچه بورگو تا به امروز به قرن 13 میلادی برمی‌گردد.تبدیل کارت به شبا بانک صادرات در آن زمان، بوردو یکی از مهم‌ترین بنادر فرانسه بود و تجارت قهوه، شکر و محصولات دیگر غیرقانونی توسط تجاران خوش‌ذوق و برجسته انجام می‌شد. کسب و کار در کوچه بورگو به طور عمده در دوران جمهوری لوئیزیان و فرانسه محور صورت گرفت و پس از آن به یکی از مراکز تجارت مهم شهر بوردو تبدیل شد.

توسعه بورگو شهرزاد با افزایش تجارت

توسعه کوچه بورگو پس از سال 1720 آغاز شد.تبدیل کارت به حساب بانک صادرات در آن زمان، جامعه بوردو شدیداً و به طور عمدی تحت تأثیر بحران بانک royale بود که به وسیله جان رنه می لی ایجاد شد. این بانک اولین بانک مرکزی فرانسه بود و برای تجارت با کشورهای خارجی مسئول بود. بحران بانک در پایان متوقف شد، اما تأثیر آن بر اقتصاد بوردو به خوبی مشهود بود.

با توجه به ادامه تجارت و تجارت در کوچه بورگو، قرن 18 و 19 به عنوان قرن طلایی برای این شهر شناخته می‌شوند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صادرات افزایش دسترسی به بنادر دریایی و راه‌های ارتباطی موجب شد تا کوچه بورگو به یکی از مراکز تجارتی مهم در اروپا تبدیل شود. این منطقه پر از رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و هتل‌های لوکس است که به تجار و گردشگران خدمات ارائه می‌دهد.

تا به امروز، تجارت در کوچه بورگو همچنان به عنوان یکی از عوامل اصلی رشد اقتصاد شهر بوردو حایز اهمیت است.تبدیل شبا به حساب بانک صادرات افزایش تجارت بین المللی و فعالیت های تجاری در شهر بوردو موجب شده تا بانک ها و موسسات مالی برجسته ای در این منطقه تأسیس شود. از آنجا که کوچه بورگو در نزدیکی بیشترین بنادر فرانسه قرار دارد، تهران دارای ارتباط بسیار خوبی با کشورهای دیگر است، که تأثیر قابل توجهی بر رشد اقتصادی آن دارد.

چرا کوچه بورگو برای کسب و کار مناسب است؟

اگر به دنبال راه اندازی یک شرکت جدید یا توسعه کسب و کار خود در شهر فرانسه هستید، کوچه بورگو یک انتخاب عالی خواهد بود. اینجا چند دلیل است:

1. لوکس و جذابیت

شرکت ها و تجارانی که در کوچه بورگو واقع می‌شوند، از تأثیر قوی و جذابیت این محل بر عناصر تجاری خود بهره می‌برند. محیط لوکس و زیبای کوچه بورگو باعث می‌شود نام تجاری شما به نحو واضح و منحصر به فرد در جامعه زمینه بسازید.

2. قرار گرفتن در قلب توریسم

کوچه بورگو به عنوان یکی از جاذبه‌های توریستی مهم در فرانسه شناخته شده است. این منطقه در نزدیکی معابد معروف و موزه‌های چشمگیر است. به علاوه، هیئت فوق العاده زیبا و فضای برونق فرهنگی کوچه بورگو به بازدیدکنندگان از سراسر جهان جلب توجه می‌کند. بر طبق گزارشات، تعداد بازدیدکنندگان