پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Dursunlu in Turkey

Dursunlu in Turkey

نام های دیگر : Dursunlu

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‌‍‍اقتصاد و تاریخ و بانکداری شهر درسونلو در ترکیه

در سراسر جهان، بانکداری مصداق اصلی فعالیت‌های اقتصادی و مالی می‌باشد.شماره شبا بانک مسکن از کوچک‌ترین روستاها تا بزرگترین شهرها، بانکداری جایگاه ویژه ای دارد. شهر درسونلو در ترکیه نیز یک شهر کوچک نیست و برخی از تاریخ و بانکداری خود را دارد.

تاریخچه شهر درسونلو

شهر درسونلو در استان قونیه و در منطقه آنتالیا واقع شده است.تبدیل کارت به شبا بانک مسکن شهری که قدمتی رو به هزار سال دارد و در مناطق بکر و کمی بازدید شده ازدید کنندگان هستیم در واقع یک جواهری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

شهر در سال ۸۱۲ میلادی و همزمان با حکومت عباسی ها در امروزه به راه افتاد.تبدیل کارت به حساب بانک مسکن آن زمان استعمارگران، شمال ترکیه و شرق آن را اشغال کرده بودند و کسی به چیزی جز عشق به وطن و خانه نداشت. شهر درسونلو طی قرن ها رو پیما شاخصه در نقش سیاستی و اقتصادی شرق آناتولی بدون شک می شود.

اقتصاد شهر درسونلو

اقتصاد شهر درسونلو به طور عمده بر اساس کشاورزی و دامداری استوار است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک مسکن منطقه آب و هوای معتدلی دارد که شرایط خوبی برای کشاورزی و دامداری فراهم می کند. زراعت شهر درسونلو به صورت پراکنده انجام می شود و تولیداتی مانند ذرت، گندم، سیب زمینی و سبزیجات در این شهر به صورت گسترده ای انجام می شود. همچنین تولیدات حوزه دامداری شامل گاو شیری، گوسفند و بز است.

شهر صنعت نیز در برخی حوزه ها به توان خود می انگیزد و زندگی اقتصادی شهر را حمایت می کند.تبدیل شبا به حساب بانک مسکن در صنایع بسته بندی محصولات کشاورزی و فرآوری گله های دام که به بازارهای فرصتی صادر می شوند در سطح منطقه فعالیت شدیدی هست. در ضمن، تولیدی راه نفت گاز و صنایع پتروشیمی نیز در حال بروز است.

بانکداری در طول تاریخ

بانکداری یکی از مهمترین جنبه های اقتصادی هر شهر است. در تاریخ، نقش بانکداری در تسهیل امور آن جامعه بسیار مهم بوده است. بانک مرکزی شهر کشاورزی درسونلو نیز نقش مهمی در این شهر و روستاهای اطراف آن ایفا می کند. این بانک یکی از بانک های بزرگ منطقه است که سرویس های بانکی متنوعی را به افراد و کسب و کارهای محلی ارائه می دهد.

بانک مرکزی تلاش می کند تا از راهکار های بانکداری نوین در جامعه استفاده کند. با ترکیب فناوری های نوین با بانکداری، این بانک سرویس های متنوعی مانند اتصالات بانک مستقل میان روستاها را شامل می شود تا سهولت های مالی را در مناطق پیشرفته و عقب مانده تامین کند. این بانک همچنین سرویس های بانکی مختلف، شامل حساب های پس انداز، وام های کسب و کار و وام های مسکن را به مشتریان خود ارائه می دهد.

خلاصه

اقتصاد شهر درسونلو برپایه کشاورزی و دامداری استوار است. بانک مرکزی این شهر نیز نقش مهمی را در پشتیبانی از اقتصاد شهر و جامعه بازی میکند. بانکداری درسونلو نیز با بهره گیری از فناوری های نوین، سرویس های مالی متنوعی را ارائه می دهد. این سرویس های بانکی به افراد و کسب و کارهای محلی امکاناتی را می دهد که رونق اقتصاد شهر را در پی دارد.