پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Noginsk-9 in Russian Federation

Noginsk-9 in Russian Federation

نام های دیگر : Dubrovo , Noginsk-9 , Stromyn' , , -9 ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر نوگینسک-9 در اتحاد شوروی

شهر نوگینسک-9 یکی از شهرهای مهم روسیه است که در بخش مسکو واقع شده است.شماره شبا بانک انصار این شهر تاریخی با شرایط اقتصادی و بانکداری منحصر به فردی که در آن حاکم است، برخوردار است. در این مقاله به بررسی اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر نوگینسک-9 خواهیم پرداخت.

اقتصاد شهر نوگینسک-9

اقتصاد شهر نوگینسک-9 بر پایه صنعت برق و الکترونیک استوار است.تبدیل کارت به شبا بانک انصار این صنعت‌ها عمده ترین بخش اقتصادی این شهر را تشکیل می دهند و بهره برداری از منابع طبیعی مانند زغال سنگ یکی از عوامل مهم توسعه اقتصادی نوگینسک-9 است. همچنین، صنعت جدید منبع درآمد و اشتغال بسیاری از ساکنان این شهر را تأمین می کند.

قطب صنعتی نوگینسک که شامل کارخانه های الکترونیکی و تولید قطعات برقی است، در حومه شهر نوگینسک-9 واقع شده است.تبدیل کارت به حساب بانک انصار این صنایع باعث رونق اقتصادی شهر شده و علاوه بر ایجاد اشتغال، به توسعه اقتصاد منطقه نیز کمک می کنند.

علاوه بر صنعت برق و الکترونیک، یکی از رشته های علمی تخصصی دانشگاه نوگینسک-9 نیز با نام "مدیریت صنایع برق و الکترونیک" است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک انصار این رشته تحصیلی در راستای توسعه صنعت الکترونیک و برق در شهر دانشگاهی نوگینسک-9 به وجود آمده است.

تاریخ شهر نوگینسک-9

تاریخ شهر نوگینسک-9 با دوران اتحاد شوروی و بنیان نهادن صنایع برق و الکترونیکی در این شهر آغاز می شود.تبدیل شبا به حساب بانک انصار در سال ۱۹۳۷، کارخانه "نوگینسک الکترونیک" به منظور تولید قطعات الکترونیکی و برقی بنیان گذاری شد. این کارخانه به تدریج توسعه یافت و در نهایت منجر به تأسیس شهر نوگینسک-9 شد.

پس از جنگ جهانی دوم، صنعت الکترونیک در شهر نوگینسک-9 رونق گرفت و باعث جذب سرمایه گذاری های خارجی شد. در سال ۱۹۶۰، نخستین کارخانه تولید لامپ الکتریکی در روسیه در شهر نوگینسک-9 تأسیس شد و باعث افزایش تولید و اشتغال شد.

با گذر زمان، صنعت الکترونیک در نوگینسک-9 به صنعت برق نیز گسترش یافت و شهر به قطبی در زمینه تولید قطعات برقی تبدیل شد. در حال حاضر، شرکت های بزرگی مانند "الکتروپریبراند" و "الکتروهیت" در این شهر فعالیت می کنند و به ابزارها و تجهیزات برقی در سراسر روسیه عرضه می کنند.

بانکداری در شهر نوگینسک-9

شهر نوگینسک-9 دارای تعداد قابل توجهی از بانک ها و مؤسسات مالی است که خدمات بانکی گسترده ای در این منطقه ارائه می دهند. بانک ها و مؤسسات مالی مهمی که در شهر فعالیت می کنند عبارتند از:

  • بانک مرکزی روسیه
  • بانک sberbank
  • بانک vtb
  • بانک gazprom
  • بانک اسلامی

این بانک ها خدمات مالی متنوعی مانند حساب های جاری، وام های مسکن، وام های شخصی، کارت های اعتباری و خدمات بانکداری الکترونیکی را ارائه می دهند. علاوه بر این، بانکداری اسلامی نیز در نوگینسک-9 به خصوص در مورد وام های شرعی و حساب های بدون بهره، رو به رشد است.

بانک مرکزی روسیه نیز در شهر یکی از دفاتر اجرایی خود را دارد که عملکرد بانکداری و نظارت بر صنایع مالی را در شهر نظارت می کند. این دفتر بانک مرکزی از نظر قانونی، مسئولیت نظارت بر بانک ها و مؤسسات مالی در شهر را بر عهده دارد.

نتیجه‌گیری

در این مقاله به بررسی اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر نوگینسک-9 پرداختیم. این شهر دارای صنایع برق و الکترونیک قدرتمندی است که به توسعه اقتصاد شهر و منطقه کمک