پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Giethoorn in Netherlands

Giethoorn in Netherlands

نام های دیگر : Giteren , Githorn , Gitkhorn , hythwrn , jythwrn , yang jiao cun , , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد و تاریخ و بانکداری شهر گیت‌هورن در هلند

شهر گیت‌هورن در استان اوورآیسل در کشور هلند واقع شده است.شماره شبا بانک مهراقتصاد این شهر مشهور به خاطر ساختار بومی خود و معروف به "شهر ونیز هلند" است. گیت‌هورن بدون خیابان‌های خود و فقط با استفاده از آبیاری قابل نقل است. این شهر در دهه 1950 به اروپا به عنوان مقصد گردشگری معروف شد. گیت‌هورن معمولاً توسط بارکانو و قایق‌های چوبی که "پونت" نامیده می شوند، کاهش نرخ آلودگی هوا و محافظت از محیط زیست را تأمین می کند.

اقتصاد شهر گیت‌هورن

شهر گیت‌هورن یک شهر کوچک در هلند است که تاکنون از تاثیر مثبت صنعت گردشگری بر اقتصاد شهر و حفظ محیط زیست استفاده کرده است.تبدیل کارت به شبا بانک مهراقتصاد توریست ها از سراسر جهان به گیت‏هورن می‏آیند تا این شهر منحصر به فرد را تجربه کنند. سفر در کانال‏های زیبای گیت‏هورن و دیدن همه ‏آنها از روی سنگ‏های باحال و تاریخی تجربه منحصر به فردی است.

اقتصاد گیت ‏هورن بیشتر بر اساس توریسم استوار است و به صورت مستقل از صنعت تولیدی و صنعت خدماتی توسعه یافته است.تبدیل کارت به حساب بانک مهراقتصاد دلیل این توسعه، جاذبه‏های طبیعی شهر و فرهنگ و تاریخ منحصر به فرد آن است. در جدیدترین پژوهش صورت گرفته در شهر، حدود 70٪ تولید منابع اقتصادی از طریق تجارت خارجی که تنها به‌عنوان یک عامل توریسم به نظر می‌رسد، به وجود آمده است.

بانکداری از زیرزمین هایی که زیر ساخت برای قایق ‏ها است، با استفاده از سیستم توپ و ضربه بايگاني استفاده می ‏شود.تبدیل شماره حساب به شبا بانک مهراقتصاد بانکداران معمولاً تراکشن ‏ها و تراکنش ‏ها را برای مشتریان خود انجام می ‏دهند.

تاریخ گیت‌هورن

گیت‌هورن در سال 1230 توسط دوانیاوادسر، یک آقای محلی، تأسیس شد.تبدیل شبا به حساب بانک مهراقتصاد اسم شهر از یک جیوه (geytenhoren یا geyten hoorn) به این شهر داده شد. این نام از دو کلمه "گیت" که به معنی گوسفند است و "هورن" که به معنی شاخ بز است، تشکیل شده است.

بانک‌ها در گیت‌هورن

گیت‏هو‏رن دارای چندین بانک است که خدمات بانکی را به مشتریان ارائه می دهند. بانکهای مهم شامل بانک ملی هلند، بانک رابوبانک و بانک ابنک می باشند. این بانکها انواع خدمات بانکی از جمله وام، سپرده گذاری، سرمایه گذاری و خدمات بین المللی را ارائه می دهند.

تأثیر گردشگری بر اقتصاد گیت‌هورن

گیت‏هورن ظاهری سنتی و خاص داشته است، از این رو گردشگران زیادی را در سراسر دنیا جذب کرده است. گیت‏هورن یک شهر کوچک است و برخی از مردم ممکن است به عنوان نقطه مبادله و مقصد اصلی برای گردشگران نظر نکنند. اما، تأثیر صنعت گردشگری بر اقتصاد گیت‏هورن قابل توجه است.

  • رونق اقتصادی: گردشگری اصلی ترین عامل توسعه اقتصادی در گیت ‏هورن است و تأثیر ویژه ای بر روی درآمد و اشتغال در این منطقه دارد.
  • ارتباطات بین المللی: گردشگران که از سراسر جهان به گیت‏هورن می ‏آیند، در دسترس خدمات بانکی و ارتباطات بین المللی به منظور تجارت و سرمایه گذاری هستند.
  • نقشه‏ ‏زمینی: بانکداری از زیرزمینی ها در گیت‏هورن ساخت شده است و این عامل برای جاذبه گردشگران و سرمایه ‏گذاران بسیار مهم است.

نتیجه گیری

گیت‏هورن در هلند یک شهر منحصر به فرد است که بومی خود را حفظ کرده است. اقتصاد شهر بیشتر بر اساس توریسم استوار است و از رشد اقتصادی مستقلی لذت می برد. بانکداری نیز یک بخش مهم از اقتصاد شهر است و بانکها انو