پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Tuenno in Italy

Tuenno in Italy

نام های دیگر : Tuenno , touen'no ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر توونو در ایتالیا

ایتالیا یکی از کشورهایی است که با وجود تنوع فرهنگی، تاریخی و طبیعی خود، جاذبه‌ی گردشگری بسیاری دارد.شماره شبا بانک ملی توونو یکی از شهرهای کوچک ایتالیاست که در استان ترنتینو قرار دارد و جاذبه‌های طبیعی فراوانی دارد. اقتصاد، تاریخ و بانکداری مهمترین عواملی هستند که بر روی توسعه و رشد این شهر تاثیر می‌گذارند.

اقتصاد توونو

اقتصاد توونو به طور اصلی بر اساس بخش کشاورزی و صنعتی استوار است.تبدیل کارت به شبا بانک ملی کشاورزی هنوز هم نقش مهمی در اقتصاد توونو ایفا می‌کند. تولیدات کشاورزی از جمله سیب ، کلم ، آلو و شیره توت فرنگی از اجزای اصلی اقتصادی منطقه هستند. با وجود اینکه بخش صنعت توسعه‌ی چشمگیری را تجربه کرده است ، توسعه کشاورزی همچنان مهم است و نهادهای دولتی انگیزه‌های سرمایه‌گذاری برای صنعتی‌سازی کشاورزی را فراهم می‌کند. در طول سالها، بخش های صنعتی متنوعی نیز در توونو توسعه یافته اند از جمله تولید قرنیز سنگ معدنی، صنایع غذایی، ماشین سازی و صنعت الکترونیک به حجم قابل ملاحظه ایجاد شد. این صنایع زمینه‌ی اشتغال و رشد اقتصادی را به شهر توونو ارائه داد.

تاریخ توونو

توونو دارای تاریخ غنی و جالبی است که تا قدمتی هزاران ساله بازمی‌گردد.تبدیل کارت به حساب بانک ملی شهر توونو در دوره‌ی قرون وسطی تحت حکومت بیشماری از سلسله‌های حاکم بر ایتالیا بوده است. توونو به عنوان یکی از مراکز قدیمی حوزه یک منطقه واقع شده و تاثیر بزرگی در تاریخ ایتالیا داشته است. این شهر دارای یکی از بزرگترین قلعه‌ها در سطح منطقه بوده است که برای دفاع از شهروندان در برابر حملات نظامی مورد استفاده قرار می‌گرفت. این قلعه تاکنون در حالت اصلی خود باقی مانده است و یکی از جاذبه‌های توریستی توونو محسوب می‌شود.ﺩﺭ ﻃﻮﺍ ﺑﻪ ﺩﻭﺭﻩ ﺍﻋﻀﺎﺏ ﺗﻮﻭﻥ، ﺗﺎﺭﻳﻨﻮ ﻛﻪ ﺍﻟﺪﺭﺍﻉ ﺩﺭ ﺍﻳﺘﺎﻟﻲ ﺷﻬﺮ ﺩﺭ ﺍﻧﺪﺍﻣﻲ ﺍﻳﺘﺎﻟﻲ ﻣﻴﺘﻲ ﻣﻄﺎﻟﻌﺖ.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملی ﺍﻳﺘﺎﻟﻲ ﺗﺎﺭﻳﻨﻮ ﺍﻫﻨﻤﺎﻳﺲ(banking) ﺧﻮﺍﺩﻩ ﺗﺎﺭﻳﻨﻮ ﺭﺷﺎﻥ ﺑﻪ ﻣﺴﻴﺎﻳﺔ ﺗﻮﻭﻥ ﺍﺳﺘﺮ.ﺳﺎﻋﺖ ﺍﻫﻨﻤﺎﻳﺲ ﺟﺒﺮﻫﺎﻥ ﺍﻱ ﺧﻮﺍﺩﻩ ﻭ ﺑﺮﺍﻡ 500 ﺳﻨﺎﻥ ﺑﺎﺷﻨﺪﻩ ﺷﻬﺎﻥ ﻋﺒﺎﺭﺍﺕ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﻳﻨﻮ ﻛﻪ "اقتصاد، ﺗﺎﺭﻳﻨﻮ ﻣﮑﺮ ﺗﻮﻭﻥ ﺍﻳﺘﺎﻟﻲ" ﻣﺰﻭﺭ ﻓﻬﺮﺥ ﻣﺎﻧﻬﺎﻛﺎﺕ ﺍﺣﺘﻔﺎﻕ ﻣﺴﺘﺮﻭﻳﻪ ﺷﻨﺎﻩ ﻧﺸﺮﺍﻥ ﻣﺘﻄﺎﻘﺒﺎﺕ ﺫﺷﺎﻥ. ﺑﻪ ﺗﺠﺎﺭﺓ ﻗﻄﺎﻉﻫﺎﻧﺎﻳﺲ ﻣﺘﻄﺎﻘﺒﺎﻥ ﺑﺎﺷﻨﺪﻩ ﻧﺸﺮﺍﻥ ﻣﮑﺮ ﺗﻮﻭﻥ ﻭ ﺣﺎﻣﻠﻨﺪﻩ ﺍﺣﺘﻔﺎ