پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Terelle in Italy

Terelle in Italy

نام های دیگر : Terelle

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

توضیحات کلی درباره شهر ترله در ایتالیا

شهر ترله یکی از شهرهایی است که در استان ورونا در منطقه ونتو شمالی ایتالیا قرار دارد.شماره شبا بانک قوامین این شهر با جمعیتی در حدود ۲۵ هزار نفر از نظر تعداد جمعیت در بین شهرهای استان ورونا رده چهارم را دارا می باشد. ترله در دو کویینز، فک در کوآرتو، چنتو و تجانی از تراوانیتسا تشکیل شده است.

تاریخچه شهر ترله

تاریخ ترله به قدمتی ۴۵۰۰ سال قبل میلاد باز می گردد.تبدیل کارت به شبا بانک قوامین در آن زمان نام این شهر „کالاترولا“ بود که در دوران رومی شیوه‌ای از ساخت و توسعه یافت که تاکنون رنگ و بوی ثابتی به معماری این منطقه داده است. نام کویینز بینیتا نیز از قرن هشتم به این شهر داده شده است.

در قرون وسطی جنگونی‌های بین گلاسبورگ، دمیر و کاموزو، از پس این شهر که بعدها با همسایه های خود یک اتحاد را شکل داد به خوبی برآمد.تبدیل کارت به حساب بانک قوامین این شهر در این دوران به یکی از مراکز تجاری خوب قاره اروپا تبدیل شده بود و به خصوص، به نصف جنوبی آن، به خوبی با هر دو سواحل رود پو تاکنون به اتحادیه اروپا یا اتحادیه تریپلی برچسب خرد صنایع را دوخته است و در همین حیطه ها، به دلیل نزدیکی این مناطق به کویینزرا به خصوص در قرن نوزدهم و از آن به بعد بیش از هر چیز منجر به شکوفایی صنایع نساجی و نخ پنبه شده است.

تاریخچه بانکداری در شهر ترله

بانکداری یکی از فعالیت های اقتصادی کلیدی در ترله است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک قوامین تاریخچه بانکداری در این شهر به قدمتی بیش از ۷۵ سال برمیگردد.

ایتالیا بعد از جنگ جهانی دوم در ۲۵ اوریل ۱۹۴۵، در دوران جمهوری تازه تاسیس بانک مرکزی خود را تأسیس کرد.تبدیل شبا به حساب بانک قوامین تا قبل از این اتفاق، بانکی به نام بانک ایتالیا در کشور وجود نداشت. بانک مرکزی ایتالیا مسئول سیاست پولی در کشور است و طیف گسترده ای از وظایف دیگر خود از جمله تأمین استقراض بانک ها، خشکسالی، پیش بینی بیمه و کنترل تورم را نیز بر عهده دارد.

حوزه بانکداری در شهر ترله

شعبه بانک مرکزی ایتالیا در ترله از سال ۱۹۸۰ برای عموم مردم این شهر فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. از آن زمان بانکداری رونق قابل توجهی در این شهر گرفته است. همچنین از سال ۲۰۰۵، بانک مرکزی ایتالیا شروع به تسویه حساب هایش در پلتفرم afis (تعادل فرودست خارج شده) می کند. afis یک سامانه الکترونیکی برای تسویه حساب های بانکی است که امکان تسویه حساب بین بانکی را در سرتاسر ایتالیا فراهم می کند.

بانکداری در ترله مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از بانک ها و مؤسسات مالی برجا مانده اند. تعداد بانک های محلیی که در ترله فعالیت می کنند بسیار زیاد است و در دل همچنین بسیاری از شعبه های نمایندگی بزرگ ترین بانک های ملی ایده آلی در کشور قرار دارد.

در طول سال های گذشته، بانک های مختلفی به ترله وارد شده اند که امکاناتی جدید و نوآورانه به مردم ایتالیا ارائه دادند. این بانک ها در تأمین مالی برای تجارت ها و شرکت ها نیز اهمیت بالایی دارند و به عنوان منابع تأمین مالی و سرمایه گذاری برای کسب و کارها عمل می کنند.

نکات ایمنی در بانکداری ترله

ترله یکی از شهرهایی است که نرخ جرم و جنایت بسیار کمی دارد. بانک ها در این شهر از استانداردهای ایمنی بسیار بالایی برخوردارند و از تکنولوژی های بسیار پیشرفته برای حفاظت اطلاعات و اموال مشتریان استفاده می کنند. همچنین، ماموران امنیتی نیز در دسترس برای پاسخگویی به خواسته های مشتریان و حفاظت از مال و منافع آنها ه