پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Marnaz in France

Marnaz in France

نام های دیگر : Marnaz

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

معرفی شهر مارناز در فرانسه

شهر مارناز در منطقه رون-آلپ فرانسه قرار دارد و یکی از شهرهای کوچک و زیبای این منطقه محسوب می‌شود.شماره شبا بانک شهر این شهر با جمعیت حدود 5000 نفر در حومه نهالی کلمبیه قرار دارد و به عنوان یکی از نقاط دیدنی منطقه، معروف است. همچنین، شهری با تاریخچه‌ی طولانی و بانکداری پررونق می‌باشد. در این مقاله، با اقتصاد، تاریخچه و بانکداری شهر مارناز بیشتر آشنا خواهیم شد.

اقتصاد شهر مارناز

اقتصاد شهر مارناز، بر اساس کشاورزی و صنایع غذایی استوار است.تبدیل کارت به شبا بانک شهر این شهرداری یکی از مراکز مهم برنج کشور فرانسه می‌باشد و بخش زیادی از درآمد اقتصادی شهر از تولید و فروش برنج تامین می‌گردد.

علاوه بر کشاورزی، صنعت گردشگری نیز در مارناز بسیار مهم است.تبدیل کارت به حساب بانک شهر این شهر به دلیل آب و هوای مطبوع و مناظر طبیعی زیبایی که دارد، مقصد گردشگران زیادی است. همچنین، وجود تاریخچه و معماری منحصربفرد در تعدادی از ساختمان‌ها و مواردی مانند کلیساهای باستانی و قلعه رون، جذابیت خاصی به این شهر می‌بخشد.

نکته قابل توجه دیگری درباره اقتصاد مارناز، وابستگی زیاد آن به شهرستان ژنو است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک شهر شهر ژنو که در مرز فرانسه و سوئیس واقع شده است، یکی از مهمترین مراکز اقتصادی این منطقه محسوب می‌شود. به همین دلیل، تجارت و سرمایه‌گذاری‌های شهر مارناز در حال حاضر، در حال توسعه و رشد می‌باشد.

تاریخچه شهر مارناز

تاریخچه شهر مارناز به قرون وسطی تعقیب می‌شود و ریشه در یک قرن قبل از میلاد دارد.تبدیل شبا به حساب بانک شهر نام این شهر از marcigny-de-marnaz گرفته شده و به دلیل واقع شدن در نزدیکی رودخانه مارن ، marnay تغییر نام داده است.

در دوران جنگ‌های صلیبی، شهر مارناز تحت نفوذ مستعمره کوچکی از آلوئوین بود که توسط رقیب سافوی بزرگ، گراند دو فرانسه در 1353 به او وادار شد. در 1490، شهر مستقل شد و بعدها در اواخر قرن هفدهم، در معرض حملات ارتش ملکه کریستینا قرار گرفت.

بانکداری در مارناز

شهر مارناز به دلیل تعداد بسیاری از کشوریان که برادران و خواهران سازمان بین‌المللی نظارت بر کشاورزی هستند و این حق داشته باشند که در بانک بانکداری کنند، به عنوان یکی از شهرهای بانکداری مهم در فرانسه شناخته می‌شود.

بانک مدیریتی و مالی با توجه به مکان استراتژیک آن در قلب داروئین مکانی مطمئن دارد. این بانک با سرمایه اداری قدرتمند و یک دستگاه بانکی عمده، حامی اصلی روزنامه‌های مهم محلی است. در همین شهر، بدهی گزارش شده سیستماتیک نبوده است، و جز خیلی کمی از شهرکهای بزرگ این کشور، تصمیم اتحادیه بانکی این شهر را نفوذ نموده است.

خلاصه

شهر مارناز در فرانسه یک شهر کوچک است که به دلیل اقتصاد قوی و بانکداری پررونق، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. اقتصاد شهر بر پایه کشاورزی و صنایع غذایی استوار است و صنعت گردشگری نیز تأثیر قابل توجهی در آن دارد. تاریخچه‌ی طولانی شهر همچنین یکی از عوامل جذابیت آن است. بانکداری نیز در مارناز بسیار توسعه‌یافته بوده و شهر به عنوان یکی از شهرهای بانکداری مهم در فرانسه محسوب می‌شود.