پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Le Barcares in France

Le Barcares in France

نام های دیگر : Barcares-de-Saint-Laurent , Barcar�s-de-Saint-Laurent , El Barcares , El Barcar�s , Le Barcares , Le Barcar�s

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر لو بارسار در فرانسه

شهر لو بارسار یکی از شهرهای استان پیرنه-اورینتال در منطقه اوکسیتان است و در شمال شرقی فرانسه قرار دارد.شماره شبا بانک کارآفرین این شهر در یک شبه جزیره کوچک قرار گرفته است و به لطف موقعیت جغرافیایی خاص خود، تاریخچه‌ای تاریخی دارد که اقتصاد و بانکداری آن را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

تاریخچه

شهر لو بارسار از زمان های قدیم تا اوایل قرن بیستم تحت سلطه اسپانیا و کشورهای مجاور قرار گرفته بود.تبدیل کارت به شبا بانک کارآفرین در دوره‌های مختلفی ، این شهر تحت حمله هایی از سوی قافله های احتمالاً از جمله وایکینگ ها ، ساراسن ها ، و ژنو به خاطر موقعیت جغرافیایی استراتژیک خود قرار گرفته است. در سال ۱۶۴۹، شهر لو بارسار تحت کنترل فرانسه قرار گرفت و به تدریج بزرگ شد و توسعه یافت.

اقتصاد محلی

لو بارسار یکی از شهرهای ساحلی در منطقه است و از این رو، توریست ها و بازدید کنندگان بسیاری را به خود جذب می کند.تبدیل کارت به حساب بانک کارآفرین به علاوه ، شهر دارای یک بندر مرزی بین المللی است که دسترسی آسان به کشورهای مجاور اسپانیا و آندورا را فراهم می کند. این بندر برای واردات و صادرات تجاری از اهمیت بسیاری برخوردار است.

اقتصاد لو بارسار بر پایه صنایع گردشگری، بندرگاه و کشاورزی استوار است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک کارآفرین سواحل زیبا و شنی و آب دریای متوسط سبب می‌شود که توریست‌ها در طول فصل تابستان به این شهر ساحلی بپرازند. هتل‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌های شهر همچنین از تفرجگاه توریست‌ها در زمان سفر به این منطقه هستند. علاوه بر این، شهر برگزاری جشنواره های موسیقی و فرهنگی متعددی است که همه ساله تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند.

دیگر عوامل اقتصادی شهر شامل کشاورزی محلی می‌شو

دریای متوسط

ه و شکار و صید است.تبدیل شبا به حساب بانک کارآفرین لو بارسار دارای زمین های خوبی برای کشاورزی است که برای تولید محصولاتی مانند خرما، زیتون و انگور استفاده می شوند. صید ماهی و میگو همچنین در بخشی از اقتصاد این شهر نقش مهمی ایفا می کند.

سیستم بانکداری

بانکداری در لو بارسار دارای تمدن طولانی است و از دهه ۱۸۳۰ تا گسترش بانکداری به توصیه مربیان روشنفکر شرقــــــــی و غربــــی به یک سیستم بانکداری معقول و بسیاری ارزشمند تبدیل شد.

غرب جهات اقتصادی اصــــــلا در هر جهت توسعه داده شد و این منطقه در زمینــــه هاـی بین المللـــــی مالی و تجاری، با سایر نقاط و قطب های اقتصــــادی؛ با بندرهـــای بزرگ همγوار خوب رقابت می کند.

سیستم بانکداری در لو بارسار در برابر سایر شهرهای فرانسه متمرکز است و بانک های بزرگی دارد که تسهیلات و خدمات بانکی کاملی ارائه می دهند. این شهر همچنین یک شبکه فروشگاهی و تجاری قوی دارد که تمرکز قابل توجهی بر روی تجارت و خرده فروشی دارد.

نتیجه گیری

شهر لو بارسار در فرانسه یک شهر همگانی است که دارای اقتصاد متنوع و دیدنی های گردشگری فراوان است. این شهر از زمینه های کشاورزی مرغوبی و تجارت بین المللی استفاده می کند و بانک های خوبی دارد. با توجه به تاریخچه غنی لو بارسار و موقعیت جغرافیایی استراتژیک آن، اقتصاد این شهر در طول سالها پیشرو بوده است و این روند به طور مداوم ادامه خواهد یافت.