پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Oberhausen-Rheinhausen in Germany

Oberhausen-Rheinhausen in Germany

نام های دیگر : Obergauzen-Rajngauzen , Oberhausen-Rheinhausen , Oberkhauzen-Rajnakhauzen , Oberkhauzen-Rajnkhauzen , ao bei lao sen-lai yin hao sen , -

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

معرفی شهر اوبرهاوزن-راینهاوزن در آلمان

ایجاد یک توریستی ساخته بر اساس یک شهر و استقرار سکونتگاه هایی که به دلیل شرایط نقشه برداری شده اند.شماره شبا بانک صادرات بنابراین این تسهیل می کند تا تقسیمات جدید ایجاد شود که به صورت مختصر چکیده شود. تعدادی از شهرهای بزرگ آلمان، سمتی از شهر نزدیک به دریا و همراه با طرح بنیادی دیگری که علاوه بر کشاورزی همه اقتصادی روزمره دارد، را در برگرفته است.

1.تبدیل کارت به شبا بانک صادرات تاریخچه اقتصادی شهر

اوبرهاوزن-راینهاوزن یک شهر در آلمان است که در ایالت بادن-وورتمبرگ واقع شده است. این شهر در 1949 با ادغام دو روستا به نامهای اوبرهاوزن و راینهاوزن تشکیل شده است. در ابتدا، اقتصاد شهر بر پایه کشاورزی بود. برنامه های صنعتی بعدی باعث رشد و توسعه اقتصاد شهر شد. از آن زمان به بعد، صنعت و تجارت در شهر رشد خوبی داشته است و شهر امروزی آن را می توان از لحاظ اقتصادی بسیار مزده دانست.

2.تبدیل کارت به حساب بانک صادرات تاریخچه بانکداری در شهر

بانکداری در اوبرهاوزن-راینهاوزن یک قسمت مهم از اقتصاد محلی است. محلی بانک ها و شعب بانک های ملی و بین المللی در شهر وجود دارد. بانکداری در این شهر از سال های 1960 به بعد رشد بسیار خوبی داشته است و در حال حاضر اوبرهاوزن-راینهاوزن یکی از قطب های بانکداری و مالی در این منطقه است.

ویژگی های اقتصادی شهر

1.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صادرات بخش کشاورزی

اوبرهاوزن-راینهاوزن در گذشته به عنوان یک شهر کشاورزی شناخته می شد. در حال حاضر، تولیدات کشاورزی در این شهر بسیار کم شده است و بیشتر از همه صنعت و خدمات در شهر حضور دارد. هر چند کشاورزی همچنان یک بخش از اقتصاد شهر است و تغییرات در بهبود کشاورزی را نمایان می سازد.

2.تبدیل شبا به حساب بانک صادرات بخش صنعتی

اوبرهاوزن-راینهاوزن همچنین یک شهر صنعتی است. بیشتر واحدهای صنعتی در این شهر متعلق به صنایع فلزی، الکترونیک، خودروسازی و چوب است. این صنایع ایجاد انگیزه های اشتغال و درآمد زیادی برای جوانان و سایر افراد شهر ارائه می دهد. همچنین، این واحدهای صنعتی در شهر کمک به رشد و توسعه اقتصادی آن می کنند.

بانک های محلی

1. بانک شهر

بانک شهر یکی از بزرگترین بانک های محلی است که در اوبرهاوزن-راینهاوزن فعالیت می کند. این بانک خدمات مالی گسترده ای ارائه می دهد از جمله حسابهای جاری، وام ها، کارت های اعتباری و خدمات اینترنتی بانکداری. با استفاده از فناوری روز در بانکداری، بانک شهر به مشتریان خود خدمات بهتر و آسان تری ارائه می دهد.

2. بانک لاندسبرگ

بانک لاندسبرگ نیز یکی از بانک های محلی معتبر در اوبرهاوزن-راینهاوزن است. این بانک انواع خدمات بانکی را ارائه می دهد، از جمله حساب های پس انداز، وام ها، مدیریت سرمایه و بیمه عمر. بانک لاندسبرگ با در نظر گرفتن نیازهای مالی مشتریان خود، به آنها خدماتی سفارشی و مناسب ارائه می دهد.

خلاصه

اوبرهاوزن-راینهاوزن یک شهر در آلمان است که در گذشته بر پایه کشاورزی تأسیس شده است و اکنون یکی از شهرهای صنعتی و مالی مهم در این منطقه است. اقتصاد این شهر به طور مداوم در حال رشد است و بانک های محلی فراوانی وجود دارند که خدمات بانکی گسترده ای ارائه می دهند. این شهر به خاطر رونق صنعت و تجارت، اشتغال قوی ،توسعه اقتصادی و ثبات مالی آن، برای سرمایه گذاران جذاب است.