پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Winterthur in Switzerland

Winterthur in Switzerland

نام های دیگر : Eulachstadt , Vintehrtur , Vintertour , Vintertur , Vintertura , Vinterturas , Vinterturi , Vinterturo , Vintertra , Vintertras , Vitudurum , Winterthour , Winterthur , ZLI , binteotueo , fyntrtwr , vuintatouru , wen te tu er , wntrtwr , , , , , , , , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه شهر وینترتور در سوئیس

شهر وینترتور در کانتون زوویان سوئیس واقع شده است و جمعیت این شهر در سال 2019 حدود 113 هزار نفر بوده است.شماره شبا بانک سرمایه وینترتور یکی از پر جمعیت‌ترین و پر آب و هوای سوئیس به شمار می‌رود و در طول تاریخ خود توسعه و رشد قابل توجهی را تجربه کرده است.

اغلب منابع تاریخی ما می گویند که شهر وینترتور در سال ۱۷۷۷ توسط شهردار محلی به یادآوری تقریباً هزار شیری رومی-اتریشی است که وسایل راهبردی در بت خوردن دشمن عوض می‌کشد.تبدیل کارت به شبا بانک سرمایه از آن زمان ، وینترتور به عنوان نقطه مرکزی برای تجارت، فرهنگ و زندگی شهری در ناحیه به شمار می‌رود.

اقتصاد شهر وینترتور

اقتصاد واقعی وینترتور بر پایه صنایع فناوری اطلاعات و ارتباطات (ict)، تجارت و خدمات پویا استوار است.تبدیل کارت به حساب بانک سرمایه شهر وینترتور یکی از اصلی‌ترین مراکز تحقیق و توسعه در سوئیس است و میزبان شرکت‌های معروفی مانند شرکت های ساخت کامپیوتر و نرم افزار، شرکت‌های مشاوره مدیریت و برنامه ریزی است. بی‌تردید، این داستان موفقیت صنعتی از وینترتور ریشه گرفته است.

یکی دیگر از صنایع مهم در وینترتور ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سرمایه شرکت‌هایی مانند شرکت sulzer و شرکت rieter در این صنعت فعالیت می‌کنند. این صنعت، از سرمایه گذاران محلی و خارجی جذب سرمایه و کارآفرینان روبرو گشته است.

علاوه بر این، وینترتور با گسترش تجارت و خدمات، به عنوان یکی از مراکز مالی، بانکی و بیمه سوئیس شناخته می‌شود.تبدیل شبا به حساب بانک سرمایه بانک‌های بزرگ ملی و بین المللی مانند credit suisse و ubs در وینترتور مقر دارند.

تاریخچه بانکداری وینترتور

تاریخچه بانکداری وینترتور به دوران قدیم باز می‌گردد. در قرون وسطی، وینترتور یکی از شهرهای اصلی بانکداری سوئیس بود. از آن زمان شهر محصولات کشاورزی و دامداری خود را به خارج به فروش می‌رساند و به عنوان یک شهر با کمبود ثروت به حساب می‌آمد.

در قرن ۱۸ و با ورود صنعت‌گران به شهر، وینترتور به یکی از محل‌های تجاری و بانکداری مهم تبدیل شد. بانکداری در وینترتور به حدی شکوفا شد که در قرن ۱۹، شهر به «زوریخ شاخ آلمانی» معروف شد. در دهه های بعد، شرکت های بی‌وابسته، صنعتی و تجارتی به سرعت در شهر گسترش یافتند و وینترتور به عنوان یکی از مراکز اقتصادی مهم سوئیس مطرح شد.

بانک‌های شهر وینترتور

از آن زمان تاکنون، وینترتور یکی از مراکز بانکی مهم سوئیس محسوب می‌شود. در حال حاضر، بانک‌های معروف داخلی و بین المللی مقر خود را در وینترتور دارند. بانک‌هایی مانند credit suisse، ubs، و zürcher kantonalbank در وینترتور فعالیت می‌کنند. همچنین، وینترتور یکی از مراکز مالی مهم سوئیس است و جذابیت زیادی برای سرمایه گذاران و شرکت های بین المللی در دست دارد.

نقش بانکداری در رشد اقتصادی وینترتور

بانکداری به عنوان یک صنعت پیشرو در وینترتور، نقش مهمی در رشد اقتصادی شهر ایفا می‌کند. بانک‌ها در ارائه خدمات مالی و بانکی و نیز به عنوان منابع سرمایه برای شرکت‌ها نقش بسزایی دارند. با فعالیت بانک‌ها در وینترتور، بسیاری از افراد مشغول به کار در حوزه‌های مرتبط نظیر بورس عمده فعالیت می‌کنند.

  • بانکداری و خدمات مالی مولد برای شهر است.
  • وجوه خرد بسیاری را به سمت شهر جذب می‌کند.
  • وجود بانک‌های بین المللی مهم جذب سرمایه گذاران خارجی را تسهیل می‌کند.
  • کارآفرینان محلی و بین المللی را به سمت وین