پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Saint-Gervais-d'Auvergne in France

Saint-Gervais-d'Auvergne in France

نام های دیگر : Saint-Gervais , Saint-Gervais-d'Auvergne

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه و اقتصاد شهر سن مری کزدافرونی در فرانسه

سن مری کزدافرونی شهری است در استان پوی دو دوم و در ناحیه آوکرن دولووی سنت انژی، در منطقه اوو ن کوت دورون رود، در کشور فرانسه.شماره شبا بانک انصار این شهر واقع در نزدیکی شهر ژر واهنی و حدود ۴۵ کیلومتری شمال شرقی کلرمون فوران، دارای جمعیتی بالغ بر ۲۵۰۰ نفر است. سن مری کزدافرونی از نظر اقتصادی شهری پویا و توسعه یافته می باشد که در ادامه به بررسی تاریخچه این شهر و اقتصاد آن می پردازیم.

تاریخچه سن مری کزدافرونی

تاریخچه شهر سن مری کزدافرونی به دوران روم بازمیگردد.تبدیل کارت به شبا بانک انصار در قرون وسطی، این شهر تحت حاکمیت بیشتر کلیسای کاتولیک بود و دارای یک کلیسای بزرگ به نام سن مری می باشد. در طول سالهای بعدی، شهر سن مری کزدافرونی بارها به دستور مگنا تونی برخوردکرد. تونی یکی از شوالیه های این شهر بود و به دلیل رابطه خواستگاری اش با منکنا نهایتاً در سال ۱۹۰۶ ازدواجی چندگانه داشت و با شهرداری اش ، همچنین خرید و فروش زمین های فراوا همچون شهرداری را حدفرد کرد .این فعالیت ها باعث شد تا شهر به صورت کامل در دستان خانواده مگنا تونی قرار بگیرد. در حال حاضر، خانواده مگنا تونی روستا، عضوی در یکی از سالن های صوفیان استاندار دوپامتروپل را اشغال کرده است .

اقتصاد سن مری کزدافرونی

اقتصاد شهر سن مری کزدافرونی به مردمان و ساکنان آن وابسته بوده است، با در نظر گرفتن ویژگی های خاص این شهر.تبدیل کارت به حساب بانک انصار به طور معمول، سکنه در این شهر از باغداری، دامداری و کشاورزی کسب درآمد می کنند.

باغداری

با توجه به آب و هوای معتدل و خاک حاصلخیز، کشاورزی و باغداری در سن مری کزدافرونی رونق بسیاری داشته است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک انصار باغداری شهر با کاشت محصولاتی همچون گیلاس، انگور، سیب، کندو، شلیل، سیب، آلبالو و هرسنجویی مشهور است و تشکیل دهنده قسمت اساسی اقتصاد سن مری کزدافرونی می باشد.

دامداری

دامداری نیز یکی از فعالیت های مهم در این شهر محسوب می شود.تبدیل شبا به حساب بانک انصار سن مری کزدافرونی دارای مناطق چشمگیری است که برای دامداری مناسب هستند. دامداری شهر شامل پرورش گاو، گوسفند و بز است. همچنین، تولید شیر و گوشت نیز بخشی جدائی ناپذیر از اقتصاد سن مری کزدافرونی است.

کشاورزی

کشاورزی یکی دیگر از فعالیت های مهم در سن مری کزدافرونی است که تاکنون بسیار پیشرفت کرده است. محصولات کشاورزی شامل غلات، سیب زمینی، خربزه و بادمجان می باشد. کشاورزان در سن مری کزدافرونی از سیستم های آبیاری پیشرفته برای افزایش نمرات خود استفاده می کنند.

نتیجه‌گیری

سن مری کزدافرونی یک شهر با صنعتی نسبتا کوچک و اقتصادی متعادل در سطح محلی است. فعالیت های باغداری، دامداری و کشاورزی اصلی ترین منابع درآمد ساکنان این شهر است. آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز منطقه، بستر مناسبی برای رشد و توسعه این صنایع فراهم کرده است. با رشد جمعیت و تقاضای بیشتر در داخل و خارج از شهر، بنیانگذاری تجارت های جدید و توسعه بیشتر اقتصاد محلی پیش بینی می شود.