پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک صادرات در یکه سعود

شهر یکه سعود

یکه سعود شهری است در استان جهرم واقع در جنوب شرقی ایران.شماره شبا بانک صادرات این شهر در مجاورت رشته کوه که در غرب ایران و جنوب غربی فارس واقع شده‌است. یکه سعود در منطقه‌ای کوهستانی و بهاری قرار دارد و به دلیل آب و هوای معتدلی که داراست، زمستان‌های سرد و تابستان‌های خنکی دارد. جمعیت این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با حدود ۸۶۰۰۰ نفر بوده است.

یکه سعود دارای آثار باستانی و تاریخی متعددی است که به دوران هخامنشیان و سلطنت شاپور اول بازمی‌گردد.تبدیل کارت به شبا بانک صادرات یکه سعود در فاصله مسافتی نسبتاً کمی از بازار فارس واقع شده است که موجب شده که ساخت و ساز، کشاورزی و تولیدات صنعتی این منطقه در رونق قرار گیرد. از محصولات اصلی این منطقه می‌توان به مرباقرمزی، درمانگه، گردو و لواشک اشاره کرد. همچنین هنر لوکاری در یکه سعود پررنگ است و تولید قالی و مرغوبیت آن در سطح خاورمیانه مشهود می‌باشد.

شعبه‌های بانک صادرات در یکه سعود

بانک صادرات یکی از بزرگترین بانک‌های دولتی در ایران است.تبدیل کارت به حساب بانک صادرات این بانک شعبه‌های زیادی در سراسر کشور دارد و یکه سعود نیز یکی از شهرهایی است که بانک صادرات در آن شعبه دارد. شعبه بانک صادرات در یکه سعود امکان ارائه خدمات مالی و بانکی به ساکنان و کسب و کارهای محلی این شهر را فراهم می‌کند.

شعب بانک صادرات در یکه سعود با توجه به اهمیت اقتصادی آن شهر در منطقه، خدمات بانکی متنوعی را ارائه می‌دهند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صادرات از جمله خدمات اصلی این شعبه می‌توان به امکان باز کردن حساب بانکی، صدور کارت بانکی،مستندات بازرگانی، وام‌های تجاری، ارزیابی پروژه‌ها و برآورد هزینه‌ها، ارائه خدمات ارزی و تسهیلات وام مسکن اشاره کرد.

خدمات بانک صادرات در یکه سعود

بانک صادرات علاوه بر ارائه خدمات مالی معمولی، خدمات ویژه‌ای نیز ارائه می‌دهد که برخی از آن‌ها عبارتند از مراکز سرمایه گذاری، صندوق‌های سرمایه گذاری، بانکداری الکترونیکی، خدمات برگه بهترین، کارت هدیه، خدمات مرزی و تسهیلات بین‌المللی و سایر خدمات مرتبط با امور بانکی و مالی.تبدیل شبا به حساب بانک صادرات این بانک جهت رشد و توسعه خدمات خود در سراسر کشور، به استفاده از فناوری‌های نوین بانکی نیز پرداخته است که امکانات مختلفی از جمله اینترنت بانکی، موبایل بانکی و بانکداری الکترونیکی را برای مشتریان فراهم کرده است.

بانک صادرات نیز در یکه سعود از این امکانات بهره‌بردار شده و به ساکنین و کسب و کارهای محلی این منطقه امکان می‌دهد تا خدمات بانکی را به صورت آنلاین و از طریق اینترنت، تلفن همراه یا دستگاه‌های بانکی اتوماتیک دریافت کنند.