پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک صادرات در رستمکلا

شهر رستمکلا

شهر رستمکلا یکی از شهرهای استان گیلان در شمال ایران است.شماره شبا بانک صادرات این شهر در فاصله‌ای نزدیک به دریای خزر واقع شده و دارای آب و هوای معتدل است. رستمکلا یک شهر کوچک و زیبا است که با طبیعت خیره کننده خود به تب و تاب گردشگران و مسافران جذب می‌شود.

شعبه‌های بانک صادرات در رستمکلا

بانک صادرات به عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های ایرانی با مقر اصلی در تهران، شعبه‌هایی در سراسر کشور دارد و شهر رستمکلا نیز از این قاعده مستثنی نیست.تبدیل کارت به شبا بانک صادرات

شعبه‌های بانک صادرات در رستمکلا با ارایه خدمات متنوعی به مشتریان این شهر، نقش مهمی در تسهیل امور مالی و بانکی اهالی و ساکنان رستمکلا ایفا می‌کنند.تبدیل کارت به حساب بانک صادرات این شعبه‌ها با پرسنل مجرب و حرفه‌ای، خدمات تراکنشی، وام‌ها، استنادی های اسنادی و امور بانکی دیگر را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

خدمات بانک صادرات در رستمکلا

بانک صادرات در رستمکلا خدمات گوناگونی را به مردم این شهر ارائه می‌دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صادرات این خدمات شامل موارد زیر است:

1.تبدیل شبا به حساب بانک صادرات خدمات تراکنشی

بانک صادرات در شعبه در رستمکلا خدمات تراکنشی متنوعی را ارائه می‌دهد. این خدمات شامل طبقه‌بندی حساب‌ها، واریز و برداشت وجه، انتقال وجوه، پرداخت قبوض و صدور چک برای مشتریان عمده‌کار، همه راهنمایی های مربوط به کارت های بانکی، دریافت مستمری و ... می‌شود.

2. خدمات اعتباری

بانک صادرات در رستمکلا می‌تواند به مشتریان خود خدمات اعتباری متعددی را ارائه دهد. این خدمات شامل اعتبارات تجاری بین‌المللی، اعتبارات مستند ایرانی، خطایی با قرار گذاشتن مشتری، صدور وام برای پروژه های توسعه ای و ساخت و ساز و ... می‌باشد.

3. خدمات اسنادی

بانک صادرات در رستمکلا خدمات مربوط به برگه های اعتباری، سفارت در مواردی که توسط بانک منصوب شده‌اند، تخلیه اسناد سبز، صدور سفارش پرداخت، صدور استناد به بابت محل و... را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

4. خدمات ارزی

بانک صادرات در رستمکلا خدمات ارزی متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل جمع‌آوری و یا فروش اسکناس ارزی، صدور وام به کاربران تجاری برای ورود و خروج ارز، صدور میزان و انتقال بین‌المللی وجه به دیگر کشور‌ها و ... می‌باشد.

در نتیجه، با داشتن شعبه در شهر رستمکلا و ارائه خدمات متنوع خود، بانک صادرات به اهمیتی بیش از پیش در تسهیل امور مالی و بانکی مردم و کسبه این شهر می‌انجامد.