پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک صادرات در میرآباد

معرفی شهر میرآباد

میرآباد یکی از شهرهای استان قم در کشور ایران است.شماره شبا بانک صادرات این شهر متعلق به بخش مرکزی استان قم بوده و در جنوب استان واقع شده است. میرآباد پس از قم به عنوان دومین شهر استان در نظر گرفته می شود. این شهر با آب و هوای معتدل خود، جاذبه های گردشگری زیادی دارد و در طول سال میزبان گردشگران زیادی می شود.

شعبه های بانک صادرات در میرآباد

بانک صادرات یکی از بزرگترین بانک های دولتی در ایران است و در سراسر کشور شعب و مجموعه های خدمات بانکی خود را دارد.تبدیل کارت به شبا بانک صادرات میرآباد نیز از جمله شهرهایی است که شعبه های بانک صادرات در آن وجود دارد. این شعبه ها امکانات و خدمات بانکی متنوعی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

شعبه بانک صادرات در میرآباد ارایه دهنده خدمات بانکی متنوعی می باشد.تبدیل کارت به حساب بانک صادرات برخی از خدمات موجود در این شعبه شامل حساب های جاری، وام های مسکن و خودرو، انتقال وجه داخلی و بین المللی، صدور کارت های بانکی، خدمات نانوایی و تولیدی، خدمات پرداخت الکترونیکی و ... است. با توجه به وجود بخشی از این خدمات، مشتریان امکان استفاده از خدمات بانکی مدرن و راحتی را در بانک صادرات در میرآباد دارند.

خدمات بانک صادرات در میرآباد

بانک صادرات علاوه بر ارایه خدمات بانکی، امکانات و خدمات متنوعی را برای مشتریان خود در نظر دارد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صادرات خدمات بانک صادرات در میرآباد عبارتند از:

  • خدمات اینترنتی بانک صادرات: مشتریان بانک صادرات می توانند به راحتی از طریق اینترنت به حساب های خود دسترسی داشته باشند و عملیات مالی را انجام دهند.تبدیل شبا به حساب بانک صادرات
  • پنجره خدمات یک و لحظه‌ای: بانک صادرات این خدمت را در نظر گرفته است تا مشتریانی که احتیاج به خدمات سریع و بدون در نظر گرفتن وقت مراجعه دارند، به راحتی از خدمات بانکی خود استفاده کنند.
  • اعلامیه های مالی: بانک صادرات این خدمت را ارایه می دهد تا مشتریان بتوانند دریافت اعلامیه های مالی خود را در مدت زمان کوتاهی داشته باشند.
  • بانکداری موبایلی: بانک صادرات اپلیکیشن موبایل بانکی خود را به منظور فراهم کردن امکان بانکداری موبایلی برای مشتریان در نظر گرفته است.
  • خدمات نانوایی و تولیدی: بانک صادرات خدمات و امکانات بانکی خاصی را برای بخش های نانوایی و تولیدی ارایه می دهد تا به آنها در تجارت و بازرگانی کمک کند.

در کل، بانک صادرات در میرآباد امکانات و خدمات بانکی متنوعی را ارائه می دهد که باعث راحتی و سهولت مشتریان در انجام عملیات بانکی می شود.