پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک صادرات در ماهان

شهر ماهان

شهر ماهان یکی از شهرهای استان کرمان است که در جنوب شرق ایران واقع شده است.شماره شبا بانک صادرات ماهان از نظر جغرافیایی در حاشیه صحرای لوت قرار گرفته و از شمال به منطقه شهداد و لاویزان، از جنوب به برج مشیر و جیرفت، از شرق و شمال شرق به استان سیستان و بلوچستان و منطقه چابهار و از غرب و جنوب غرب به شهر جیرفت محدود می‌شود. این شهر دارای آب و هوای گرم و خشک بوده و دارای جمعیتی حدود ۵۶ هزار نفر به‌طور تقریبی است.

شعبه‌های بانک صادرات در ماهان

بانک صادرات یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های ایران است که خدمات بانکی متنوعی را در سراسر کشور ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به شبا بانک صادرات شعبه‌های بانک صادرات نیز در سراسر کشور فراوان است و شعب شهر ماهان نیز از این قاعده مستثنی نیست. شعبه‌های بانک صادرات در ماهان با اجرای استانداردهای بانکی و بهره‌مندی از نیروهای با تجربه، خدمات بانکی مطلوبی را به هموطنان مستقیماً یا به صورت غیرمستقیم ارائه می‌دهند.

این شعبه‌ها امکانات و خدمات بانکی متنوعی را شامل ارائه تسهیلات بانکی (امانت، وام، تسهیلات اعتباری و غیره)، ارائه کارتهای بانکی (کارت عابربانک، کارت شتاب، کارت هدیه و غیره)، خدمات مرتبط با سپرده‌های بانکی و حساب‌های جاری، خدمات مالیاتی و تأمین‌های اجتماعی، مشاوره و خدمات مرتبط با صنایع، بیمه و بورس، خدمات ریالی و ارزی و سایر خدمات ضمنی بانکی را ارائه می‌دهند.تبدیل کارت به حساب بانک صادرات

خدمات بانک صادرات در ماهان

بانک صادرات به عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های ایران و انجام خدمات بانکی متنوع، در شهر ماهان نیز خدمات فراوانی را به مشتریان و هموطنان این منطقه ارائه می‌دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صادرات در این شعبه‌ها می‌توان از خدمات مختلفی مانند:

  • امانت و تسهیلات بانکی برخوردار شد.تبدیل شبا به حساب بانک صادرات
  • کارت‌های بانکی (کارت عابربانک، کارت شتاب و غیره) دریافت و استفاده شود.
  • حساب بانکی جدید در شعب باز کرد.
  • مشاوره در خصوص سپرده‌ها و حساب‌های جاری بانکی دریافت شود.
  • خدمات مالیاتی و تأمین‌های اجتماعی دریافت شود.
  • خدمات صنعتی، بیمه و بورس دریافت و بهره‌مند شود.
  • خدمات ریالی و ارزی دریافت شود.
  • سایر خدمات ضمنی بانکی (نظیر صدور چک، صدور سفته و غیره) درخواست شود.

با توجه به ارائه این خدمات، شهروندان ماهان می‌توانند به راحتی از خدمات بانک صادرات استفاده کنند و نیازهای مالی خود را رفع کنند. شعبه‌های بانک صادرات در ماهان با کادری مجرب و دانش‌آموزان، تلاش می‌کنند تا بهترین خدمات را به هموطنان عزیز ارائه دهند و نیازمندی‌های مالی و بانکی آنان را در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف کنند.