پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک پست بانک در یاسوج

معرفی شهر یاسوج

شهر یاسوج پایتخت استان کهگیلویه و بویراحمد است و در جنوب غربی ایران قرار دارد.شماره شبا بانک پست بانک این شهر در دامنه های کوهستانی زاگرس و دره ی کوت عنان قرار گرفته است. با طبیعتی زیبا و مناظر دلنشین، یاسوج از مقاصد گردشگری مورد علاقه بسیاری از مسافران است.

این شهرجوان و هیجان انگیز دارای امکانات و خدمات عمومی خوبی است که به مسافران ارایه می شود.تبدیل کارت به شبا بانک پست بانک بانک پست بانک نیز یکی از موسسات مهم امنیت و اقتصادی در یاسوج است که خدمات متنوعی را در این شهر ارائه می دهد.

شعبه های بانک پست بانک در یاسوج

بانک پست بانک از بزرگترین بانک های ایران است و در سراسر کشور فعالیت دارد.تبدیل کارت به حساب بانک پست بانک در یاسوج نیز چند شعبه از این بانک وجود دارد که خدمات بانکی را به مشتریان ارایه می دهند.

شعبه مرکزی یاسوج

این شعبه در مرکز شهر یاسوج واقع شده است و در خیابان امام خمینی ساختمانی مجلل را به عنوان محل اقامت دارد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک پست بانک با کادر کاری مجرب و مجهز به تجهیزات پیشرفته، شعبه مرکزی بانک پست بانک یاسوج خدمات متنوعی به شهروندان ارایه می دهد.

شعبه شهرک صنعتی یاسوج

این شعبه در شهرک صنعتی یاسوج واقع شده است و از سرویس های بانکی برای کارخانجات و شرکت های موجود در این منطقه بهره می برد.تبدیل شبا به حساب بانک پست بانک با توجه به نیازهای منحصر به فرد این شهرک، شعبه بانک پست بانک در این مکان تلاش می کند تا خدماتی سریع و موثر ارائه دهد.

شعبه میدان پاسداران یاسوج

این شعبه نیز در میدان پاسداران واقع شده است و به دلیل موقعیت زمینه ای خود در نزدیکی مراکز تجاری و اداری، خدمات بانک پست بانک را به همراه سرعت و امنیت بالا ارایه می دهد. با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته، این شعبه تسهیلات بانکی مناسبی را به مشتریان خود می فراهم کند.

خدمات بانک پست بانک در یاسوج

بانک پست بانک فراهم کننده خدمات بانکی متنوعی است که به مشتریان در ایجاد امنیت مالی و تسهیلات بانکی کمک می کند. در یاسوج نیز بانک پست با شعبه های خود به مشتریان خود خدمات زیر را ارایه می دهد:

خدمات بانکی الکترونیکی

با توجه به پیشرفت فناوری، بانک پست بانک یاسوج خدمات بانکی الکترونیکی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این خدمات شامل اینترنت بانکینگ، موبایل بانکینگ و خدمات پرداخت الکترونیکی است که به مشتریان امکان انجام تراکنش های مالی آسان و سریع را می دهد.

مراکز رمز یابی کارت بانکی

کارت بانکی یکی از ابزارهای اصلی بانک پست بانک است. در صورتی که کارت بانکی خود را گم کرده یا رمز آن را فراموش کرده اید، می توانید به یکی از مراکز رمز یابی کارت بانکی بانک پست بانک در یاسوج مراجعه کنید و مشکل خود را حل کنید.

امانات بانکی

بانک پست بانک یاسوج امکانات بانکی مختلفی را به مشتریان خود ارایه می دهد که شامل دریافت وجه از افراد درون و خارج از شهر، واریز وجه به حساب های دیگر، صدور چک و صدور کارت بانکی است.

به طور کلی، بانک پست بانک با شعبه های خود در یاسوج و خدمات متنوعی که در این شهر ارائه می دهد، امکانات بانکی اساسی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا به مشتریان امنیت و راحتی در امور مالی خود را فراهم کند.