پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک پست بانک در نگور

شهر نگور

شهر نگور یکی از شهرهای استان خراسان جنوبی واقع در شمال شرق ایران است.شماره شبا بانک پست بانک این شهر در فاصله ۴۰ کیلومتری شمال غربی بیرجند، مرکز استان قرار دارد. نگور از شهرهای با محیط زیبا و طبیعتی خوبی برخوردار است و کوهستان‌های سرسبز، پوشیده از جنگل های بلند مرتع، رودخانه ها و آبشارهای زیبا از جاذبه های طبیعی این منطقه به شمار می‌روند.

شهر نگور محل زندگی بسیاری از مردم شهرستان بیرجند است که به دلیل فاصله نسبتا کم است و همچنین امکانات و خدمات متنوع مورد نیاز آنها در دسترس است.تبدیل کارت به شبا بانک پست بانک شعب بانک ها نیز در شهر نگور فراوان است و یکی از شعبات بانک پست بانک به آنجا افتتاح شده است.

شعبه بانک پست بانک در نگور

شعبه بانک پست بانک در نگور یکی از شعبات این بانک در استان خراسان جنوبی است.تبدیل کارت به حساب بانک پست بانک این شعبه با هدف ارائه خدمات بانکی به جامعه محلی و تامین نیازهای مالی مردم شهرستان نگور تاسیس شده است. با افتتاح این شعبه، مردم نگور دیگر نیازی به سفر به شهر بیرجند برای استفاده از خدمات بانکی ندارند.

شعبه بانک پست بانک در نگور به صورت رسمی و با لوازم و تجهیزات مورد نیاز افتتاح شده است و دارای کادری مجرب از کارکنان بانک می‌باشد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک پست بانک این شعبه به افراد حقیقی و حقوقی امکانات و خدمات متنوعی ارائه می‌دهد. خدمات مالی، امانات، وام های مسکن، وام های مصرفی و سپرده گذاری از جمله خدمات این شعبه به مردم نگور است. همچنین امکانات این شعبه شامل خدمات شبا، خرید و فروش ارز، کشاورزی، خرید و فروش سهام و ارائه خدمات بانکی اینترنتی نیز می‌باشد.

خدمات بانک پست بانک در نگور

بانک پست بانک یکی از بزرگترین بانک های عمومی ایران است که در سراسر کشور شعب و دفاتری دارد.تبدیل شبا به حساب بانک پست بانک بانک پست بانک خدمات بانکی متنوعی را در شعبه خود در نگور ارائه می‌دهد. افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند از خدمات بانکی متنوعی مانند امانات، کارت های اعتباری، وام های مسکن و مصرفی، سپرده گذاری و خدمات اینترنتی در بانک پست بانک استفاده کنند.

بانک پست بانک با توجه به توسعه فناوری، امکانات بانکی آنلاین نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از طریق سایت اینترنتی بانک پست بانک، مشتریان می‌توانند از طریق کامپیوتر یا تلفن همراه خود به حساب های خود دسترسی داشته باشند، عملیات بانکی مختلفی مانند انتقال وجه، پرداخت قبض، خرید و فروش ارز و مدیریت حساب خود را انجام دهند.

از امکانات بانک پست بانک در نگور می‌توان به خدمات اینترنت بانکی، شبا، خرید و فروش ارز، و خدمات پرداخت قبض و قرض الحسنه اشاره کرد. با توجه به اینکه این شعبه در شهرستان نگور واقع شده است، افراد محلی دیگر نیازی به سفر به شهر بیرجند برای استفاده از خدمات بانکی ندارند.