پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک قوامین در صومعه سرا

شهر صومعه سرا

شهر صومعه سرا متعلق به استان مازندران و در شمال ایران قرار دارد.شماره شبا بانک قوامین این شهر در دامنه های کوه البرز قرار گرفته و به دلیل طبیعت زیبا و معماری منحصر به فرد خود، یکی از مقصدهای گردشگری مهم در ایران است. صومعه سرا معروف به داشتن آب و هوای مطبوع در تابستان و زمستان می باشد و این شهر به خاطر مناظر طبیعی، آرامش و آرامشی که در آن وجود دارد، برای توریست ها جذابیتی ویژه دارد.

شعبه های بانک قوامین در صومعه سرا

بانک قوامین یکی از بانک های معتبر ایران است و در سراسر کشور شعبه های فراوانی دارد.تبدیل کارت به شبا بانک قوامین صومعه سرا همچنین دارای شعبه بانک قوامین است که خدمات مالی و بانکی متنوعی را به جامعه محلی ارائه می دهد. شعبه بانک قوامین در صومعه سرا واقع شده و می توان از آن برای انجام تمامی عملیات بانکی مورد نیاز استفاده کرد، از جمله:

1.تبدیل کارت به حساب بانک قوامین برداشت و واریز وجه

2.تبدیل شماره حساب به شبا بانک قوامین صدور کارت های اعتباری و بانکی

3.تبدیل شبا به حساب بانک قوامین ارائه خدمات شبکه های کارتی مختلف

4. پرداخت قبوض و صورتحساب ها

5. ارائه وام ها و اقساط

خدمات بانک قوامین در صومعه سرا

بانک قوامین علاوه بر فعالیت در شعبه خود، خدمات آنلاین و مجازی نیز ارائه می دهد. در صومعه سرا، مردم می توانند از خدمات بانک قوامین به شکل آنلاین و از طریق وب سایت و اپلیکیشن موبایل بانک قوامین استفاده کنند. خدمات بانکی آنلاین و مجازی بانک قوامین شامل موارد زیر است:

1. انتقال وجه به دیگر حساب ها و کارت ها

2. پرداخت قبوض برق، گاز، آب و تلفن

3. استعلام موجودی واکنش تعداد 24/7، شماره کارت، جریمه و حساب های دیگر

4. پرداخت های آنلاین از طریق دروازه های پرداخت امن

5. قرض الحسنه ها و وام های مختلف

با این دستیابی به خدمات بانک قوامین در صومعه سرا، مردم می توانند امور مالی خود را به راحتی و در هر زمانی انجام دهند و نیاز به مراجعه حضوری به شعبه بانک ندارند.