پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک قوامین در بوشکان

شهر بوشکان

بوشکان یکی از شهرهای استان کرمان است که در شمال شرقی این استان واقع شده است.شماره شبا بانک قوامین این شهر از شهرهای داغ و خشک استان کرمان است و در ۳۴ کیلومتری شرق شهر کرمان قرار دارد. بوشکان همچنین در ۲۵ کیلومتری غربی شهر بافت واقع شده و ارتفاع این شهر به ۲۱۴۹ متر می‌رسد. این شهر با آب و هوای معتدلی مانند بوشتان در تفت و دشت کوهبنان در کرمان و در یک سرزمین خشک و خاکی بهشتی قرار گرفته است.

شعبه‌های بانک قوامین در بوشکان

شعب بانک قوامین یکی از بانک‌های معتبر و قدیمی کشور است که شعبه‌های مختلفی را در سراسر ایران دارد.تبدیل کارت به شبا بانک قوامین بانک قوامین سعی دارد تا خدمات بانکی را در نقاط مختلف ایران به ارمغان بیاورد و همچنین خدمات مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهد. با این حال، بانک قوامین شعبه‌هایی نیز در شهر بوشکان دارد تا به مردم این منطقه خدمات بانکی خود را ارائه کند.

شعبه بوشکان ۱

شعبه اول بانک قوامین در بوشکان در خیابان اصلی شهر واقع شده است.تبدیل کارت به حساب بانک قوامین این شعبه با اعتباری قدرتمند و امکانات پیشرفته به مشتریان خدمات می‌دهد و در تمام روزهای هفته باز است.

شعبه بوشکان ۲

شعبه دوم بانک قوامین نیز در منطقه‌ای دیگری از بوشکان واقع شده است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک قوامین این شعبه به مشتریان خود خدمات می‌دهد و در مجاورت محلی مهم مانند پاساژ اصلی شهر واقع شده است. در این شعبه نیز مشتریان می‌توانند در تمامی روزهای هفته به خدمات بانکی دسترسی پیدا کنند.

خدمات بانک قوامین در بوشکان

بانک قوامین در شعبه‌های بوشکان خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.تبدیل شبا به حساب بانک قوامین این خدمات عبارتند از:

حساب‌های جاری

بانک قوامین حساب‌های جاری را برای مشتریان خود در بوشکان ارائه می‌دهد. با داشتن یک حساب جاری در بانک قوامین، شما می‌توانید به راحتی اقدام به واریز و برداشت وجه نمایید و از خدمات بانکی دیگری نیز بهره‌مند شوید.

وام‌های اشخاص

بانک قوامین نیز به مشتریان خود در بوشکان وام‌های اشخاصی ارائه می‌دهد. با این وام‌ها می‌توانید کارهایی مانند خرید خودرو یا ساخت و ساز را آسان‌تر انجام دهید.

کارت‌های بانکی

بانک قوامین نیز در شعب بوشکان کارت‌های بانکی متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. با دسترسی به یک کارت بانکی می‌توانید به راحتی از خدمات شبکه بانکی بانک قوامین استفاده کنید و اقدام به پرداخت‌ها و واریز وجه نمایید.

در نتیجه، بانک قوامین با شعبه‌های خود در بوشکان سعی دارد تا به نیازهای مالی مردم این منطقه پاسخ دهد و خدماتی از قبیل حساب جاری، وام اشخاص و کارت‌های بانکی را ارائه دهد.