پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک توسعه تعاون در شهیون

شهر شهیون

شهیون یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی واقع در شمال‌غربی ایران است.شماره شبا بانک توسعه تعاون این شهر به عنوان مرکز شهرستان سیلوانه شناخته می‌شود و در فاصله ۳۰ کیلومتری شهر ارومیه قرار دارد. این شهر دارای آب و هوای سرد و معتدل می‌باشد و جمعیتی حدود ۷۰۰۰ نفر را در خود جای داده است. از دیگر ویژگی‌های شهر شهیون می‌توان به وجود سد سیلوانه، پیست اسکی و تالاب حشمت‌آباد اشاره نمود.

شعبه های بانک توسعه تعاون در شهیون

بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از بانک‌های کشاورزی و روستایی در ایران فعالیت می‌کند و دارای شعب و مجتمع های زیادی در سراسر کشور است. شهیون نیز از محل استقرار یکی از شعب بانک توسعه تعاون است. این شعبه با رعایت استانداردهای بانکی و ارائه خدمات مناسب به مشتریان، به تامین نیازهای مالی و اعتباری شهروندان و کسب و کارهای شهیون می‌پردازد.هدف اصلی بانک توسعه تعاون، حمایت و توسعه اعضای تعاونی‌های کشاورزی، صنایع تبدیلی و خدماتی، صنایع دستی، تولیدی و معادن است. با این حال، بانک توسعه تعاون نه تنها خدمات مالی و اعتباری را به اعضای تعاونی‌ها ارائه می‌دهد، بلکه به صورت کلی به همه افراد و شرکت هایی که به نیازهای محلی و منطقه‌ای پاسخ می‌دهند، خدمت می‌رساند.در شعبه بانک توسعه تعاون در شهیون، مشتریان می‌توانند به منظور انجام معاملات مالی از خدمات متنوعی استفاده کنند. این شعبه مواردی از قبیل وام‌های مسکن، وام‌های ساختمانی، وام‌های مصرفی، وام‌های تولیدی و ماشین آلات کشاورزی، سپرده‌های سرمایه‌گذاری و پس‌انداز، کارت‌های بانکی و...بانک توسعه تعاون در دولت، نقش مهمی در امر توسعه صنایع روستایی، کشاورزی و معادن وارد داشته است. با توجه به اهمیت این حوزه‌ها در اشتغالزایی و توانمندسازی مناطق روستایی، بانک توسعه تعاون همواره در تلاش است تا از طریق ارائه بهترین خدمات مالی و اعتباری، رشد و توسعه این صنایع را تسریع کند و رونق اقتصادی مناطق روستایی را تضمین کند.

خدمات بانک توسعه تعاون در شهیون

بانک توسعه تعاون در شعبه شهیون، خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:1. وام‌های مسکن: این بانک خدمات وام‌های مسکن را در شهیون ارائه می‌دهد، به طوری که افرادی که قصد ساخت یا خرید یک ملک را دارند، می‌توانند با اقدام به دریافت وام بانک توسعه تعاون، به تحقق این هدف نزدیک شوند.2. وام‌های تولیدی و ماشین آلات کشاورزی: بخش عمده‌ای از جمعیت شهیون در حوزه کشاورزی و تولید فعالیت می‌کنند. بانک توسعه تعاون در نظر داشته است با ارائه وام‌های تولیدی و وام‌های ماشین آلات کشاورزی، افراد مشتری را در توسعه کسب و کارهای خود بهبود ببخشد.3. وام‌های مصرفی: افراد مشتری می‌توانند به منظور تأمین نیازهای خود در حوزه‌های مختلف، از وام‌های مصرفی این بانک استفاده نمایند. این خدمات در تأمین وام‌های مدیریتی، وام‌های خرید خودرو و لوازم خانگی و... ارائه می‌شود.در کل، بانک توسعه تعاون در شهبون و شعبه‌هایش، با ارائه خدمات مالی و اعتباری گوناگون، سعی در توسعه و رونق اقتصاد مناطق روستایی و کشاورزی دارد و شهیونیان را در تأمین نیازهای مالی و اعتباری خود یاری می‌کند.