پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک توسعه تعاون در کدکن

شهر کدکن

کدکن شهری در استان ایلام واقع شده است.شماره شبا بانک توسعه تعاون این شهر در فاصله ۱۲۰ کیلومتری شمال شرقی شهر ایلام قرار دارد. شهر کدکن از نظر جغرافیایی با توپکرم (شهری دیگر در استان ایلام) هم مرز است. این شهر با جمعیتی حدود ۱۱ هزار نفر، یکی از شهرهای کوچک است، اما از لحاظ کلیات شهرنشینی شامل انواع مراکز وابسته به شهرها وامکانات شهری است.

شهر کدکن به دلیل واقع شدن در استان ایلام و نزدیکی به شهرهای زنجان، کرمانشاه و همچنین مرکز استان ایلام، یک شهرستان پیشرفته به شمار می رود.تبدیل کارت به شبا بانک توسعه تعاون در این شهرستان مراکز مشهوری مانند زیست بوم روستایی روله، کلانشهر ریسان، نیماه خیابانی، مجموعه پائه دانشگاه سما و مرکز خرید قدیمی شهری کدکن قرار گرفته است.

شعبه های بانک توسعه تعاون در کدکن

بانک توسعه تعاون یکی از بزرگترین بانک های عمومی در ایران است که به عنوان بانک مرکزی تعاون در کشور فعالیت می کند.تبدیل کارت به حساب بانک توسعه تعاون این بانک دارای شعب و خدمات زیادی در سراسر کشور است و شعبه های مختلفی را در شهر کدکن نیز دارا می باشد.

شعبه های بانک توسعه تعاون در شهر کدکن خدمات متنوعی را ارائه می دهند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک توسعه تعاون این شعبه ها برای ارائه خدمات مالی به منظور توسعه و پشتیبانی از تعاونی ها، کسب و کارهای روستایی و کوچک، افراد غیرتعاونی و سایر علاقمندان در حوزه های مختلف فعالیت می کنند.

خدماتی که این شعبه ها ارائه می دهند عبارتند از:

  • امانت و وام
  • صندوق قرض الحسنه
  • سپرده گذاری
  • تسهیلات بانکی
  • مشترک بین المللی
  • و دیگر خدمات بانکی مرتبط

علاوه بر این، بانک توسعه تعاون نیز در شهر کدکن برای ارائه خدمات مشاوره ای و پشتیبانی از کسب و کارها و تعاونی ها، مراکز مختلفی را ایجاد کرده است. این مراکز علاوه بر ارائه خدمات بانکی مشترک، دوره های آموزشی و کارگاه های آموزشی در حوزه های مدیریت مالی، بازاریابی، نوآوری و استارتاپ و سایر حوزه های مرتبط را نیز برگزار می کنند.

به همین دلیل، بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از بانک های معتبر و موثر در ایران، در شهر کدکن دارای حضور قوی است. شعبه های بانک توسعه تعاون در این شهر با ارائه خدمات متنوع و پشتیبانی از تعاونی ها و کسب و کارها، نقش مهمی در توسعه اقتصادی و اجتماعی شهر و منطقه ایفا می کنند.