پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک توسعه صادرات در میاندورود

شهر میاندورود

میاندورود یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است.شماره شبا بانک توسعه صادرات این شهر در فاصله ۵۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر ساری واقع شده است. میاندورود از لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای مزیت بسیار خوبی است. این شهر به خاطر واقع شدن در استان مازندران و نزدیکی به دریای خزر و نیز مسیر عبور و مرور برنامه ریزی شده کرانه ایران، از نظر قابلیت دسترسی به صنعت بندری و تجارت بین المللی بسیار مورد توجه و اهمیت قرار میگیرد.

شعبه های بانک توسعه صادرات در میاندورود

بانک توسعه صادرات یکی از بزرگترین بانک های عمومی ایران است که خدمات بانکی متنوعی ارائه می دهد.تبدیل کارت به شبا بانک توسعه صادرات این بانک دارای شعبه های فراوانی در سراسر ایران است و میاندورود نیز از جمله شهرهایی است که شعبه های بانک توسعه صادرات در آن وجود دارد. این شعبه ها امکانات بانکی کاملی را در اختیار مردم و کسب و کارهای میاندورود قرار می دهند.

بانک توسعه صادرات در شعبه های میاندورود خدمات متنوعی را ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک توسعه صادرات برخی از این خدمات شامل وام های مسکن، وام های مصرفی، وام های خودرو، کارت های اعتباری، حساب های جاری و واریز وجوه و خدمات مالی دیگر می باشد. این شعبه ها به منظور رضایت حداکثری مشتریان، در زمینه خدمات بانکی توانسته اند همیشه به روز باشند و با استفاده از فناوری های روز دنیا، بهترین خدمات را در اختیار مردم قرار دهند.

خدمات بانک توسعه صادرات در میاندورود

بانک توسعه صادرات در میاندورود خدمات مختلفی را ارائه می دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک توسعه صادرات این بانک به عنوان یک بانک تجاری بین المللی، خدمات وام دهی و مشارکت در سرمایه گذاری را به کسب و کارهای محلی و بین المللی در این منطقه ارائه می دهد. علاوه بر این، بانک توسعه صادرات خدمات اعتباری و تضمین مالی را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. مشتریان می توانند از خدمات نامتناهی بانک توسعه صادرات برای اجرای پروژه های خود و تجارت بین المللی استفاده کنند.

بانک توسعه صادرات در میاندورود راهکار های مختلفی را برای تسهیل تجارت و صادرات به همراه دارد.تبدیل شبا به حساب بانک توسعه صادرات این بانک خدمات مالی و وام های تسهیلاتی در زمینه صادرات و واردات را ارائه می دهد. همچنین، بانک توسعه صادرات راهکارهای تضمین و اعتبار را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. با استفاده از این خدمات، کسب و کارها و شرکت های میاندورود می توانند در فعالیت های تجاری خود موفقیت بیشتری را بدست آورند و روند توسعه را بهبود بخشند.