پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک توسعه صادرات در خور

شهر خور

شهر خور یکی از شهرهای استان خوزستان در جنوب ایران است.شماره شبا بانک توسعه صادرات این شهر در ساحل خلیج فارس قرار دارد و دارای بندری استراتژیک برای صادرات و واردات کشور است. خور به عنوان یکی از شهرهای مهم صنعتی ایران شناخته می شود و دارای تمدن بسیار قدیمی است.

شهر خور به عنوان یکی از بزرگترین صنایعی در ایران شناخته می شود.تبدیل کارت به شبا بانک توسعه صادرات این شهر دارای بسیاری از صنایع سنگین و سبک است که در آن تولید می شود. صنایع نفتی، پتروشیمی و فولاد از جمله صنایعی هستند که در خور فعالیت می کنند. همچنین، این شهر دارای بانک توسعه صادرات است که یکی از بزرگترین بانک های عمومی کشور است.

شعبه های بانک توسعه صادرات در خور

بانک توسعه صادرات یکی از بزرگترین بانک های دولتی در ایران است که در کل کشور شعب دارد.تبدیل کارت به حساب بانک توسعه صادرات این بانک دارای شعبه های مختلف در ایران است و یکی از این شعبه ها در شهر خور قرار دارد. شعبه خور بانک توسعه صادرات در خدمت مشتریان منطقه است و امکانات بانکی متنوعی را برای مردم فراهم می کند.

خور بانک توسعه صادرات در ارائه خدمات متنوعی به مشتریان خود در این شهر تخصص دارد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک توسعه صادرات این شعبه خدمات مالی متنوعی ارائه می دهد که شامل اعطای وام های مسکن، اعتبارات تجاری و عمومی، کارت های اعتباری و بانکی و خدمات بانکداری الکترونیکی است.

بانک توسعه صادرات استان خور به دلیل موقعیت با اهمیت خور و تمرکز بانک در ارائه خدمات بانکی با دسترسی آسان به امکانات پرداخت الکترونیکی و همچنین ارائه نرخ کارمزد و هزینه های بسیار کم، توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند.تبدیل شبا به حساب بانک توسعه صادرات

خدمات بانک توسعه صادرات در خور

بانک توسعه صادرات در شعبه خور خدمات متنوعی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. برخی از خدماتی که بانک در این شهر ارائه می دهد عبارتند از:

  • اعطای وام های مسکن به شهروندان خور به منظور خرید مسکن
  • ارائه اعتبارات تجاری برای کسب و کارهای محلی
  • ارائه اعتبارات عمومی برای تامین نیازهای مالی شهروندان
  • صدور کارت های اعتباری و بانکی برای خدمات روزمره
  • ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی (برخط) به منظور سهولت در انجام معاملات مالی

به طور کلی، بانک توسعه صادرات در شعبه خور خدمات بانکی متنوعی را به مردم و کسب و کارهای محلی ارائه می دهد. این خدمات باعث شده است که بانک توسعه صادرات در این شهر مورد توجه مشتریان خود قرار گیرد و رضایت آنها را جلب کند.