پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک توسعه صادرات در خاوران

شهر خاوران

خاوران یکی از شهرهای استان کرمانشاه در غرب ایران است.شماره شبا بانک توسعه صادرات این شهر در ترکیه و با فاصله 60 کیلومتری از شهرستان سومار واقع شده است. با توجه به موقعیت جغرافیایی خاوران و نزدیکی به مرز عراق، توسعه جاده های ارتباطی بین این دو کشور و همچنین روایت های تاریخی و فرهنگی زیاد، این شهر به یک قطب مهم اقتصادی و گردشگری در استان کرمانشاه تبدیل شده است.

شعبه های بانک توسعه صادرات در خاوران

بانک توسعه صادرات یکی از بزرگترین بانک های دولتی ایران است که در زمینه های مختلف اعم از بانکداری تجاری، بانکداری توسعه و پروژه های پولی و سرمایه گذاری فعالیت می کند.تبدیل کارت به شبا بانک توسعه صادرات این بانک شعبه های زیادی در سراسر کشور دارد و یکی از شعبه های این بانک در شهر خاوران واقع شده است.

خدمات بانک توسعه صادرات در خاوران

شعبه بانک توسعه صادرات در خاوران خدمات متنوعی به مشتریان ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک توسعه صادرات برخی از این خدمات عبارتند از:

1.تبدیل شماره حساب به شبا بانک توسعه صادرات خدمات بانکی تجاری:

این شعبه اقدامات بانکی تجاری را برای مشتریان خود انجام می دهد. این شعبه قبول و پرداخت دستور العمل های تجاری را برای صنایع، تجارت و خدمات به طور کلی انجام می دهد.

2.تبدیل شبا به حساب بانک توسعه صادرات خدمات بانکی توسعه و پروژه:

بانک توسعه صادرات در ارائه خدمات بانکی به صنایع و پروژه های در حال توسعه نقش مهمی دارد. شعبه بانک توسعه صادرات در خاوران نیز اقدامات مربوط به پروژه های توسعه و سرمایه گذاری را انجام می دهد و منابع مالی و مالیاتی را برای این پروژه ها فراهم می کند.

3. خدمات مالی و ارزی:

بانک توسعه صادرات به عنوان یکی از بزرگترین بانک های ارزی کشور، خدمات مالی و ارزی گسترده ای را به مشتریان خود ارائه می کند. این شعبه نیز اقدامات مربوط به ارز و ارزش های خارجی، تسهیلات ترابرد پول و ارائه مشاوره مالی و ارزی را برای مشتریان خود انجام می دهد.

به علاوه، شعبه بانک توسعه صادرات در خاوران به مشتریان خود خدمات بانکداری را طبق قوانین و مقررات بانکی عرضه می کند و کمک می کند تا اهداف مالی خود را بهبود بخشند و رشد و توسعه کنند.