پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک توسعه صادرات در هماشهر

شهر هماشهر

هِماسَهَر یکی از شهرهای استان فارس در جنوب ایران است.شماره شبا بانک توسعه صادرات این شهر در ۷۵ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد و از نظر جغرافیایی در شمال غربی شهرستان مرودشت قرار دارد. با وجود اینکه هماشهر شهری کوچک است، اما به عنوان یکی از مراکز اقتصادی استان شهرت دارد. این شهر کشاورزی متنوعی دارد و محصولات دیم مانند نخود، شبدر و لوبیا در این شهر تولید می شوند. برخی از سایر فعالیت های اقتصادی این شهر شامل دامپروری، صنایع دستی و صنایع تبدیلی می باشد.

شعبه های بانک توسعه صادرات در هماشهر

بانک توسعه صادرات یکی از بزرگترین بانک های دولتی در ایران است و خدمات بانکی گسترده ای در سراسر کشور ارائه می دهد.تبدیل کارت به شبا بانک توسعه صادرات در شهر هماشهر نیز شعبه های این بانک وجود دارد که خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می دهند. برخی از خدمات بانک توسعه صادرات در شعب هماشهر عبارتند از:

حساب بانکی

مشتریان می توانند در شعبه هماشهر حساب های بانکی خود را باز کنند.تبدیل کارت به حساب بانک توسعه صادرات حساب های بانکی به مشتریان امکان دسترسی به خدمات بانکی از طریق کارت های بانکی و اینترنت بانکینگ را می دهد.

وام های مسکن

بانک توسعه صادرات وام های مسکن را به شهروندان هماشهر نیز ارائه می دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک توسعه صادرات این وام ها جهت خرید مسکن و یا اجرای پروژه های ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند.

وام های مصرفی

مشتریان بانک توسعه صادرات در هماشهر می توانند از وام های مصرفی این بانک استفاده کنند.تبدیل شبا به حساب بانک توسعه صادرات این وام ها در منظور تامین هزینه های روزانه مانند هزینه های درمانی، تحصیلی و خرید لوازم خانگی کاربرد دارند.

خدمات بانک توسعه صادرات در هماشهر

علاوه بر شعبه های بانکی در شهر هماشهر، بانک توسعه صادرات خدمات بانکی متنوعی را نیز در این شهر ارائه می دهد. برخی از خدمات این بانک در هماشهر عبارتند از:

اتصال به شبکه های ملی و بین المللی

بانک توسعه صادرات امکان اتصال به شبکه های بانکی ملی و بین المللی را فراهم می کند. این خدمات به مشتریان امکان ایجاد ارتباط با سایر بانک ها و انجام تراکنش های مالی را می دهد.

کارت های بانکی

بانک توسعه صادرات در هماشهر کارت های بانکی متنوعی را به مشتریان ارائه می دهد. این کارت ها امکان انجام تراکنش های مالی از طریق دستگاه های خودپرداز و پرداخت در فروشگاه ها را فراهم می کنند.

انتقال وجه

مشتریان بانک توسعه صادرات می توانند به راحتی از طریق شعبه هسته شهر و یا از طریق اینترنت بانکینگ وجه را به حساب های دیگری منتقل کنند.

به طور خلاصه، شهر هماشهر از خدمات بانک توسعه صادرات برخوردار است که به مشتریان شهر این امکان را می دهد تا از خدمات بانکی متنوعی مانند حساب بانکی، وام های مسکن و مصرفی، کارت های بانکی و انتقال وجه بهره ببرند.