پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک سینا در کلات

شهر کلات

شهر کلات در استان گلستان واقع شده است.شماره شبا بانک سینا این شهر دارای جمعیتی حدود 170 هزار نفر است و در طول رودخانه کارون قرار دارد. کلات، به دلیل قرار گرفتن در دامنه کوه‌های خشک در یک سرزمین صاف و وسیع، آب و هوای معتدل و چشم‌نوازی دارد.

همچنین، این شهر دارای جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.تبدیل کارت به شبا بانک سینا بعضی از این جاذبه‌ها عبارتند از:

  • قلعه کلات: این قلعه قدیمی در قرن هفدهم ساخته شده است و الان به یک موزه تبدیل شده است.تبدیل کارت به حساب بانک سینا این قلعه مکانی مناسبی برای دیدن آثار و سنگ های قدیمی است.
  • ساحل کلات: ساحلی زیبا در کلات وجود دارد که به عنوان مقصدی برای سفرهای آب‌وهوایی در فصل تابستان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • باغ ملی عباس آباد: این باغ ملی حاوی جنگل و الگوهای نادر طبیعت است و جاذبه‌ی بسیاری برای علاقمندان به طبیعت می‌باشد.
  • تالاب شورگلی: این تالاب بزرگ سرچشمهٔ رودخانه‌ای به همین نام در شهرستان کلالت است و به مهاجرت گونه‌های پرندگان شناخته شده است. این تالاب یک منطقه‌ی طبیعی و بوم‌شناسی محسوب می‌شود.

کلات از لحاظ اقتصادی و تجاری نیز بسیار رونق دارد و تولیدات کشاورزی و دامپروری در این منطقه بسیار معروف است. همچنین کالاهای تولید شده در کلات به تمامی نقاط کشور صادر می‌شود.

شعبه های بانک سینا در کلات

بانک سینا یکی از بزرگترین بانک‌های خصوصی کشور است و دارای شعبه‌های زیادی در سراسر ایران می‌باشد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سینا این بانک برای ارائه خدمات مالی به مردم شهر کلات نیز شعبه‌هایی در این شهر دارد. در ادامه به معرفی برخی از این شعبه‌ها و خدماتی که بانک سینا در کلات ارائه می‌دهد، می‌پردازیم:

شعبه مرکزی بانک سینا کلات

شعبه مرکزی بانک سینا در شهر کلات واقع شده است و به عنوان مرکز اصلی برای ارائه خدمات بانکی به مردم استفاده می‌شود.تبدیل شبا به حساب بانک سینا این شعبه امکاناتی مانند دریافت و پرداخت وجه نقد و ارائه خدمات بانکی الکترونیکی را به مشتریان فراهم می‌کند.

شعبه شهرک صنعتی کلات

شعبه بانک سینا در شهرک صنعتی کلات نیز به منظور ارائه خدمات بانکی به کارکنان و کارخانجات موجود در این شهرک فعالیت می‌کند. این شعبه به طور خاص به موارد مربوط به صنعت و تولید اختصاص داده شده است و به کارکنان و کسب و کارهای محلی خدمات مالی ارائه می‌دهد.

خدمات بانکی بانک سینا در کلات

بانک سینا در کلات خدمات بانکی متنوعی را ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

  • اعتبارات بانکی برای تسهیل تجارت و تجارت بین‌المللی
  • وام های مسکن و خرید خودرو برای افرادی که به دنبال خرید یا ساخت خانه و یا خرید خودرو هستند
  • خدمات کارت بانکی شامل کارت های اعتباری، کارت های پرداخت، کارت های شارژ و کارت های هوشمند
  • خدمات بانکداری الکترونیکی شامل اینترنت بانکینگ، خدمات بانکداری موبایل و پرداخت الکترونیکی

تمامی این خدمات با هدف ارائه راحتی برای مشتریان بانک سینا در کلات ارائه می‌شود و امکاناتی مانند دستگاه های خودپرداز موجود در این شعبه ها و راهنمایی های حرفه‌ای کارکنان بانک، این شعبه‌ها را به مقصدی مطمئن و مناسب برای تامین نیازهای مالی مشتریان تبدیل می‌کند.