پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک سینا در چلگرد

آشنایی با شهر چلگرد

شهر چلگرد یکی از شهرهای زیبا و دیدنی استان گیلان در شمال ایران است.شماره شبا بانک سینا این شهر در دامنه‌های جنوبی رشت واقع شده و از لحاظ آب و هوا و مناظر طبیعی بسیار شگفت‌انگیز است. چلگرد از دیارهای تاریخی و باستانی استان گیلان است و دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است.

جاذبه های گردشگری چلگرد

یکی از جاذبه های مهم چلگرد، جنگل های بارانی این شهر می باشد.تبدیل کارت به شبا بانک سینا در این جاذبه، بیش از 180 جنس گونه گیاهی دیده می شود که از آن جمله می توان به نوعی گل به نام "حور" که تنها در این منطقه یافت می شود اشاره کرد. همچنین این شهر دارای مناظری زیبا و دست نخورده است که به واسطه‌ی آن‌ها آب، خاک و هوایی بسیار سالم دارد. از دیگر جاذبه های طبیعی چلگرد می توان به آبشار کلمه بخش، چهارچاه هفتتن و چشمه های باران کوسر اشاره کرد.

شعبه های بانک سینا در چلگرد

بانک سینا یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین بانک‌های ایران است که خدمات متنوعی در زمینه بانکی ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک سینا این بانک در سرتاسر کشور شعبه دارد و در شهر چلگرد نیز شعبه‌ای از آن مستقر شده است. شعبه بانک سینا در چلگرد با ارائه خدمات بانکی متنوع به مشتریان، توانسته است به یکی از انتخاب‌های اصلی افراد محلی و مسافران شهر تبدیل شود.

خدمات بانک سینا در چلگرد

شعبه بانک سینا در چلگرد خدمات بانکی متنوعی را ارائه می‌دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سینا این شعبه با کادری مجرب و متعهد به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می پردازد. در ادامه به برخی از خدمات بانک سینا در شعبه چلگرد اشاره خواهیم کرد:

  • امکان انجام تراکنش های مالی از جمله برداشت و واریز وجه و پرداخت قبوض به شکل آنلاین
  • صدور کارت های عضویت رایگان برای مشتریان
  • امکان دریافت وام های مسكن، خودرو و تحصیلی
  • ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی از طریق اپلیکیشن موبایل و وب سایت بانک
  • پشتیبانی و مشاوره بانکی به مشتریان و ارائه پاسخ به سؤالات و مشکلات آن‌ها

شعبه چلگرد بانک سینا با ارائه خدمات ویژه و کیفیتی در حوزه بانکی، توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان را جلب کند و برای مشتریان محلی و مسافران شهر چلگرد یک گزینه مطمئن و بهتر در بانکداری باشد.تبدیل شبا به حساب بانک سینا