پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک سپه در مرجقل

معرفی شهر مرجقل

مرجقل یکی از شهرهای استان خراسان جنوبی در ایران است.شماره شبا بانک سپه این شهر در شمال غربی خراسان جنوبی قرار گرفته است و از شرق به شهرستان طبس، از غرب به شهرستان بشرویه، از شمال به استان سمنان و از جنوب به شهرستان‌های دیگری که در مرز استان خراسان رضوی قرار دارند، محدود می‌شود.

مرجقل در منطقه‌ای با آب و هوای خشک و آب‌های زیرزمینی غنی واقع شده و از آب و هوای نیمه‌صحرا استفاده می‌کند.تبدیل کارت به شبا بانک سپه جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۱۳۲۶ نفر بوده است. این شهرستان دارای اقلیم بیابانی با تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌های معتدل است. مردمان این شهرستان به زبان فارسی و یاکی زبان صحبت می کنند و مذهب آن‌ها شیعه است.

شعبه های بانک سپه در مرجقل

بانک سپه یکی از بزرگترین و پرکاربردترین بانک‌های ایرانی است و خدمات بانکی بسیار متنوعی ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک سپه در شهر مرجقل نیز شعبه های بانک سپه فعالیت دارند که زبانه خدمات بانکی به مردم این شهرستان را گسترش می دهند.

شعب بانک سپه در شهر مرجقل در مکان‌های مختلفی قرار دارند تا به راحتی برای مردم قابل دسترسی باشند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سپه این شعبه‌ها با کادری مجرب و متخصص به صورت روزانه خدمات بانکی را به مردم ارائه می دهند. مشتریان بانک سپه، می توانند در این شعبه ها انواع امور بانکی از جمله برداشت وجه، انتقال وجه، پرداخت قبض، خرید شارژ و غیره را انجام دهند.

شعبه های بانک سپه در مرجقل همچنین امکانات بانکی دیگری مانند دستگاه‌های خودپرداز (atm) نیز دارا هستند که به وسیله آن‌ها مشتریان می توانند در هر ساعتی از روز به راحتی از خدمات بانکی استفاده کنند.تبدیل شبا به حساب بانک سپه

خدمات بانک سپه در مرجقل

بانک سپه خدمات بانکی متنوعی را برای همه اقشار جامعه ایرانی ارائه می‌دهد. از جمله خدماتی که در شهر مرجقل نیز به مردم ارائه می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دریافت و پرداخت وجوه نقدی
  • گردش حساب و بررسی موجودی
  • صدور و نگهداری کارت بانکی
  • صدور چک به مشتریان
  • صدور بیمه نامه
  • اخذ وام بانکی

این خدمات در شعبه های بانک سپه در مرجقل به صورت حضوری و در صورت لزوم به کمک کارمندان بانک ارائه می شود. بنابراین مردم می توانند با مراجعه به شعب بانک سپه در مرجقل از خدمات بانکی شامل پرداخت قبض، انتقال وجه، بیمه و وام بانکی و غیره بهره مند شوند.

در نتیجه، بانک سپه با داشتن شعبه هایی در مرجقل و ارائه خدمات بانکی متنوع به مردم این شهرستان، نقش مهمی در تسهیل امور مالی و بانکی افراد و شرکت ها ایفا می کند.