پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک سپه در قلعه نو

قلعه نو

قلعه نو شهری در استان آذربایجان شرقی واقع شده است.شماره شبا بانک سپه این شهر در جنوب غربی تبریز و در تپه‌هایی به ارتفاع ۱۸۰۰ متر از سطح دریا درهٔ دشت‌بیاض واقع شده است. قلعه نو از غرب به توره، از شمال به کلوانق و تسوج و از جنوب به باروق واقع شده است. بنابر سرشماری نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهر بالغ بر ۷ ۶۵۲ نفر برآورد شده است.

شعبه های بانک سپه در قلعه نو

بانک سپه به عنوان یکی از بزرگترین بانک های ایران و با بیش از ۳۰۰ شعبه در سراسر کشور، به منظور بهره مندی مردم از خدمات بانکی و تسهیل در انجام معاملات مالی، یک شعبه در شهر قلعه نو تشکیل داده است.تبدیل کارت به شبا بانک سپه این شعبه با ارائه خدمات متنوع و گسترده، به افراد و شرکت ها امکان دسترسی به خدمات مالی را فراهم می کند.

خدمات بانک سپه در قلعه نو

شعبه بانک سپه در قلعه نو برای مردم این منطقه، خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به حساب بانک سپه مهمترین خدمات این شعبه عبارتند از:

بانکداری الکترونیکی

با استفاده از بانکداری الکترونیکی، مشتریان بانک سپه می‌توانند به صورت آنلاین به حساب‌های خود دسترسی داشته باشند، عملیات انتقال وجه و پرداخت قبض را انجام دهند و اطلاعات مالی خود را مدیریت کنند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سپه

وام های مسکن

بانک سپه در قلعه نو امکان دریافت وام های مسکن را برای مردم فراهم می کند.تبدیل شبا به حساب بانک سپه این وام ها برای خرید و ساخت مسکن یا تغییر مالکیت مسکن قابل استفاده است.

وام های مصرفی

علاوه بر این، بانک سپه خدمات وام های مصرفی نیز ارائه می کند. این وام‌ها برای مواردی مانند تحصیل، خرید خودرو، سفر و همچنین پرداخت هزینه های ازدواج قابل استفاده است.

حساب های سرمایه گذاری

بانک سپه انواع حساب های سرمایه گذاری را برای افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در زمینه های مختلف هستند، ارائه می کند. مشتریان می توانند با انتخاب یک حساب متناسب با نیازها و سرمایه خود، درآمد خود را افزایش دهند.

بنابراین، شاخه بانک سپه در قلعه نو با ارائه انواع خدمات بانکی، نیازهای مالی مردم این منطقه را برطرف می‌کند و در انجام امور مالی به مردم کمک می کند.