پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک سامان در کوهبنان

شهر کوهبنان و شعبه‌های بانک سامان

شهر کوهبنان

شهر کوهبنان یکی از شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد در جنوب غربی ایران است.شماره شبا بانک سامان به دلیل واقع شدن در دامنه‌های جنوبی رشته کوه زاگرس و داشتن چشمه‌های آب‌شیرین غنی، کوهبنان به عنوان یک شهر توریستی محبوب برای سفرهای طبیعت‌گردی انتخاب شده است.

کوهبنان به عنوان یکی از کوهستان‌نشین‌ترین مناطق کشور، برای علاقه‌مندان به طبیعت و کوهنوردی یک مقصد منحصر به فرد است.تبدیل کارت به شبا بانک سامان این شهر در ارتفاع 1800 متری از سطح دریا واقع شده است و داشتن آب و هوای معتدل در تمام فصول سال، بافت سنتی و طراحی معماری شهر، بازار دیروقت و شهرک قدیمی، پیست‌های اسکی و مساجد قدیمی را به علاقه‌مندان نشان می‌دهد.

شعبه‌های بانک سامان در کوهبنان

بانک سامان یکی از بزرگترین بانک‌های خصوصی ایران است که خدمات متنوعی در سراسر کشور ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به حساب بانک سامان این بانک نیز نظیر بانک‌های دیگر، شعبه‌های خود را در شهر کوهبنان راه‌اندازی کرده است تا رفاه و سهولت بیشتری به ساکنان این منطقه بخشیده شود.

شعب بانک سامان در کوهبنان با ارائه خدمات بانکی متنوعی همچون صرافی، پرداخت قبض، وام‌های شخصی و مسکن، اعتبارات بانکی و کلیه خدمات اصلی بانکی به مشتریان خود در دسترس است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سامان با افتتاح شعبه‌های بانک سامان در کوهبنان، شهروندان امکان مدیریت مالی در نزدیکی خانه خود را دارا می‌باشند.

همچنین، بانک سامان به صورت آنلاین اقدام به ارائه خدمات بانکی از طریق وبسایت رسمی خود و نیز اپلیکیشن موبایل به نام "سامان مبارکه" کرده است.تبدیل شبا به حساب بانک سامان با استفاده از این امکانات، مشتریان می‌توانند موجودی‌های بانکی خود را مدیریت کنند، پرداخت‌ها و انتقال‌های بانکی را انجام دهند و به تمامی خدمات به طور آنلاین دسترسی داشته باشند.

خدمات بانک سامان در کوهبنان

بانک سامان در شعب خود در کوهبنان، همچنین خدمات اضافی برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل موارد زیر است:

  • خودپرداز: مشتریان می‌توانند با استفاده از خودپرداز بانک سامان در کوهبنان، دسترسی سریعتری به حساب‌های خود داشته باشند و انجام عملیاتی مانند برداشت نقدی، بررسی موجودی و کارت‌به‌کارت را در خانه خود تکمیل کنند.
  • کارت‌های اعتباری: بانک سامان به مشتریان خود کارت‌های اعتباری متنوع ارائه می‌دهد که به آنها اجازه می‌دهد در تمام نقاط جهان به حساب‌هایشان دسترسی داشته باشند و از خدماتی مانند پرداخت الکترونیکی استفاده کنند.
  • وام‌های شخصی و مسکن: بانک سامان امکان دریافت وام‌های شخصی و مسکن را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این وام‌ها شامل وام مسکن، وام مصرفی و وام ماشین است که به مشتریان کمک می‌کند برای خرید مسکن، تأسیس کسب و کار و یا خرید خودرو، منابع مالی لازم را در دسترس داشته باشند.

جمع‌بندی

شعبه‌های بانک سامان در کوهبنان به عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های خصوصی ایران، به مشتریان خود خدمات بانکی متنوعی را ارائه می‌دهند. با داشتن اپلیکیشن موبایل و وبسایت رسمی، این بانک به مشتریان خود امکان استفاده آنلاین از خدمات بانکی را نیز می‌دهد. از جمله خدماتی که بانک سامان در کوهبنان ارائه می‌دهد، می‌توان به خودپرداز، کارت‌های اعتباری و وام‌های شخصی و مسکن اشاره کرد.